Kas notiek Latgalē

Aglonas galā nekļovs, kaut kā pēdējos gados viiss ar kaajaam gaisaa.Jo agraaks rudens jo labaak njem, jo veelaaks rudens jo shvakaak. Peedeejaas 2 dienas izbraukaaju ejoshaakos vieteejos ezerus i niko navaida. Abas doienas pa tukšo.
19.novembris 2011, 15:45 | links
 
martins
3nieces ir kā atgādinājums,ka drīz būs ledus:)
19.novembris 2011, 00:07 | links
 
Nu i pakala to ziemu... Vismaz man vel tik rudens cope sakas ;))) sodien vietas ne tik talas. Saku ar varzhoshanu pa seklaam zaaleem, shnappiji demonstreja akrobaatiku profesionaalaa liimenii liidz pat pirueteem :))) salasot pa daarzinjiem divus meerinjus, devos apluureet dziljaakus uudenjus.. apluureeju ;))) uz ashuku silikona bez pavadas ar triicoshiem celjiem izstiiveeju shnappiiju uz 3.5 kg. Tad shis silikonins aatri tika nokosts... Nomainu shtrumentus uz gruntiigaakiem un aiziet. Aatri uzseezas viena pusotriniece, tad cope taalajaa distancee metros 10, kaa sienaa, papumpee un nost ir. :(( neko, viileeju taalaak, bams!!! kaata gandriiz aaraa un eleganta trijnieciite... Naakamaa metienaa veel trijnieciite... Zheel, bet turpinaajumaa tikai dazas copiites...
Kopumaa - man patika.. ceru, ka veel ne peedeejaa cope shinii planckaa... Ledum nee!!!! ;))
P.s. gruti no telefona rakstit...
18.novembris 2011, 22:27 | links
 
Aldēn, katram savs :))
18.novembris 2011, 21:45 | links
 
A es jau gaidu aprīli.Nafig tā ziema.
18.novembris 2011, 20:25 | links
 
Ilmār, es joprojam gaidu ziemu ar ledu :))
mazais kaķītis īsina laiku -kasās kā traks pie manis šobrīd -i nav laika par copi domāt :DDD
18.novembris 2011, 18:57 | links
 
nu, prazdnovojam, voi i copii kaids ira bejs?
18.novembris 2011, 18:55 | links
 
Nu, ja ticēt Gismeteo, tad vēl jau, Tonton, ezerus varēs pātagot uz nebēdu :))))
Izņemot marazilku nekas vēl pēc ledus neož, vai ne Ašukaini? :)))
16.novembris 2011, 08:02 | links
 
Nu jā, tiku galā ar zifteļu tīrīšanu. Bet būs gardi....
15.novembris 2011, 21:38 | links
 
eduk, nu laikam ka ne :) biju trīs reizes slepenajā.. tikai vasarā bija viens mēra šnappijs, nafig :) labāk uz slepeno varžu poligonu, ja līdaks vēl tādā seklumā tup :) da i ezera vienīgā dziļbedre nav tālu :)))
P.S.
kā ļurbuki?
15.novembris 2011, 20:14 | links
 
Martin prikiņ, a ja ar tiem slepenajiem ieročiem iebraukt slepenajā ez.!? ;))))...
15.novembris 2011, 19:47 | links
 
nu vot, tagad notīri zivtiņas un ej mazgāt zeķītes :) visumā ir forši gājis..
mans vēl cer 5dien atkal pa seklumu vardi padīdīt i mož i kādam ašukam pa šmauli iedot... šodien paņēmu eksperimentam divus slepenos ieročus :)))
15.novembris 2011, 19:17 | links
 
Nu zvēri, ne ļatgaļīši, pat paēst nedodat, tūliņ dabūsiet iekšās.....
Nu kā vienmēr izbraucam 7, pa ceļam spriežam kur vieglākā formā aplauzties, kā jau esam pie Luknas ez., ieteica te viens biedrs. Nolēmām kāst abus, moš ko salasīsim. No rīta Luknā asars ņēma negribīgi, bet stabili, pusstundā pa uzknābienam, ā viss sākās ar to, ka pēc 15 tukšpadsmit min. iemetu zāļu virzienā tā pavairāk un šnapijs galā, ap 40cm max, bet šitais sīkpirdis bailes gan iedzina un piesēju vieglu, tievu, neredzamu 5cm pavadiņu, Martins to materiālu pazīst, ja nepārspīlē ar garumu, ašuks nebaidās, vismaz tā man likās. Čomam ar zīmilis ap 35cm. Nu tā pa lēnam, pa lēnam jau 11:30, man 5 ašuki, 2 cmuki ap 250g, pārējie panninieki, čomam bez pavadiņas tik copes vien. Nobraukājām visas bedres malas, copēja uz centrālās ap 6m. Pienāca laiks otram ezeram, šmotkas zirgā un pēc 15 min. jau airējamies. Izbrīns bij paliels, jo vējš bij pavisam cits, pat viļņi gandrīz mazāki, a domājām, ka būs ž--a :) Nu maucam, pirmajā stojankā 10metros man līdaks 1,88kg un tā bij vienīgā zivs un cope Višķos līdz 15:30, un tad!!! Atvērās! Eholotē pilns ekrāns ar zivīm, Luknā tas bija visur, un sākās nenormāli uzbrukumi, copes, nogājieni, atpakaļ mešanas rituāli un citādas interesantas
padarīšanas ( apraušana, nokošana).Kārtējā varoņa nāvē arī krita mans živčiks, kopā ar visu smalko pavadiņu, bet tā kā bij jau sazobots un citādi izplūkāts un sacaurumots, ilgi neraudāju. Vēl tik piemetināšu, ka pēdējos 3 kontrolmetienos bij ašuks un 2 siļķītes, bet vairs necopējām, jo bij tumšs kā nēģera d---ā, tā devāmies apmierināti krastā, itkā šis jampadracis būtu turpinājies visu dienu. Rezultāts jau nebūs tik spīdošs, kā te Modrais un vēl kādsgribētu, bet tomēr gūtā bauda un atpūta svaigā gaisā ir daudz vērtīgāka kā gabals gardi saceptas ziftiņas. Un tā, man 4 līdakas, lielākā 1,88kg, pārējās 51-53cm un 6 ašuki 100-300g, kopā 5,8kg, čomam ašuks ap 150g un ar 4 līdakas 50-53cm, nu šitā apmērammmm.... Vot tagad i nezinu, vai tas jau bij pēdējais šīssezonas izbrauciens ezeros, vai vēl būs jāprovē, Daugava jau paliek līdz ledum kādu mēnesi droši..... Ceramsssss..... Ne asakas pārējiem!
15.novembris 2011, 19:01 | links
 
laikam jau ka zeķes mazgās un krādziņu gludinās vēlāk, šorīt jau laicīgi no rīta man atskaitījās, ka ir ieradies pie ūdens :)
15.novembris 2011, 18:43 | links
 
Es domāju ka no Tontona atskaites nebūs, jo rīt uz darbu jāiet. Visticamāk aktīvi izmanto pēdējo atvaļinājuma dienu lai laicīgi varētu aiziet gulēt:)))))
15.novembris 2011, 18:23 | links
 
Tonton, otčotu.. :)
15.novembris 2011, 18:14 | links
 
jep, tur otrdienās ašuks pa sēkļa austrumu nogāzi siro :))))
14.novembris 2011, 19:32 | links
 
Ja paņemsi pāris gumakus tad nekādu šaubu ka var izdoties noslēgt atvaļinājumu ar kārtīgu copi:)
Galvenais brauc uz slepeno, laika apstākļi kā radīti priekš tā.
14.novembris 2011, 19:14 | links
 
Gan rīt tev ieriebšu :)
14.novembris 2011, 18:39 | links
 
Tonton pārej uz delikatesēm, tās tev labāk pēdējā laikā sanāk sagūstīt:))
Protams prieks par džigu un veiksmīgo copi:)))
14.novembris 2011, 17:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager