Makšķerēšana jūrā

:)
Bet Tu tak ziemā nemakšķerējot...:)

Tonis, 18.novembris 2014, 20:13

Es TIKAI ziemā makšķerēju,man citā laikā neļauj... Pat decembri atņēma,pidar...i
18.novembris 2014, 20:16 | links
 
:)
Bet Tu tak ziemā nemakšķerējot...:)
18.novembris 2014, 20:13 | links
 
Nu bet siltumam,blašķīti...arī nevar?Ta jau arī Akmentiņu jāizbano...:)

Tonis, 18.novembris 2014, 19:58

VAR,BET AR VIENU NOSACĪJUMU-temperatūras stabiņam obligāti jābūt zem nulles:)
18.novembris 2014, 19:59 | links
 
Nu bet siltumam,blašķīti...arī nevar?Ta jau arī Akmentiņu jāizbano...:)
18.novembris 2014, 19:58 | links
 
Es ar pret norīšanos copē , un ja vēl tas sāk skart pašu, nu tad nepiekā laba tas nenoved. Willijam līdzjūtība! Ne asakas!!!
18.novembris 2014, 19:51 | links
 
Beidziet williju apcelt, ja 580 km jābrauc uz copi tad ir pavisam cits skatījums uz kompāniju, nekā tad, ja kaut kādi 100-150, turklāt katram indivīdam ir sava vērtējuma skala attiecībā uz to kā atpūšas apkārtējie. mūsu kompānijā aŗī sen netiek ņemti tādi, kas nespēj sevi kontrolēt cepumu iespaidā. ja brauc makšķerēt, tad makšķerē, ja nevari turēt makšķeres kontroli šmigā, tad sēdi mājās pie TV un turi pulti. Ja gribi runāt nevis copēt, tad runā ar sievu, vai kāp tribīnē. Un tāpat katrā reisā tiek aizmirsti busā džemperi, inventārs, pat polši reizēm utt. Bet summā visi sevi kontrolē, un neviens nevāvuļo nesakarīgi. Šmigu ķer braucot līdz objektam, dzied, runā, plāno. Atbrauc uz objektu - viss, keras pie darba un ir ok.
Nu katrā komandā jau savi spēles noteikumi, protams.

Domaataajs, 18.novembris 2014, 19:28

+++ as arī atbalstu williju:)
Mājās varu dzer katru vakaru,bet copē-nekad,jo esmu pārliecinājies,ka divus kaifus apvienot nav iespējams. Un cik reizes nav gadījies,ka tādi apdzērušies mūļi sačakarē copi gan sev,gan citiem.
18.novembris 2014, 19:48 | links
 
Man daži copmaņi Zviedros tā arī nokoda visas copes dienas, i uz copi neaizbrauca,bet neko ,saka ka- horošo atdohnuļi...:)
Arī tagadiņ dažreiz sazvanamies,saka ka paticis esot...:DD
18.novembris 2014, 19:39 | links
 
Beidziet williju apcelt, ja 580 km jābrauc uz copi tad ir pavisam cits skatījums uz kompāniju, nekā tad, ja kaut kādi 100-150, turklāt katram indivīdam ir sava vērtējuma skala attiecībā uz to kā atpūšas apkārtējie. mūsu kompānijā aŗī sen netiek ņemti tādi, kas nespēj sevi kontrolēt cepumu iespaidā. ja brauc makšķerēt, tad makšķerē, ja nevari turēt makšķeres kontroli šmigā, tad sēdi mājās pie TV un turi pulti. Ja gribi runāt nevis copēt, tad runā ar sievu, vai kāp tribīnē. Un tāpat katrā reisā tiek aizmirsti busā džemperi, inventārs, pat polši reizēm utt. Bet summā visi sevi kontrolē, un neviens nevāvuļo nesakarīgi. Šmigu ķer braucot līdz objektam, dzied, runā, plāno. Atbrauc uz objektu - viss, keras pie darba un ir ok.
Nu katrā komandā jau savi spēles noteikumi, protams.
18.novembris 2014, 19:28 | links
 
wiilij diezgan nožeelojama atsauksme par copes biedru !!!
18.novembris 2014, 18:57 | links
 
Nabaga Willij .Ko vaidi šodien it kā tev būtu paģiras :) Končas ar nedo nevienam - rij tikai zem segas. Es 95 % gadījumu esmu šoferītis - visi zin ka man patīk pārsvarā saliet :) Bet nekad nevienu sliktu vārdu par čomiem kas zaudējuši veselo saprātu ugunsdziras iespaidā nesaku . Vai nu tev ir nepareizie čomi,vai viņi vispār tādi nav , vai ... tev ar jāsāk kost - tad viss nostājas vietā :)))) Jo skaidram ir grūti saprast tos kas kunga prātā . Es kad jūtu ka manējie sāk šaut pār strīpu - tinos attālāk lai man vakaru nesabojā - tas tāds padoms tev uz priekšdienām.
18.novembris 2014, 16:41 | links
 
Bļin ,un tā vienmēr,kad jābrauc prom ,žors sākās....:)
18.novembris 2014, 16:33 | links
 
Liepaja uz ziemelu mola sorit no 6-12
61 bute 9kg ar 2 katiem un slapju muguru
18.novembris 2014, 16:28 | links
 
Drīz būšu Sārnatē. Redzēs kā būs.
18.novembris 2014, 10:58 | links
 
Tikko no mazirbes, ar tēti pieslānījām 15kg butes.

kaimiņiem izteikti švakāk, tas laikam izskaidrojams ar to, ka mēs visu laiku strādājām (mainījām attālumus visu laiku un ēsmas). Cope jūra ir forša, rīt būs kūpiņš un vobliņš :)
18.novembris 2014, 00:41 | links
 
Lūžņa no 08.30 līdz 16.30
uz garneli praktiski nekas labāk strādāja reņģes fileja
no apm 10 līdz 11 - debešķīga cope
3 kātus "apkalpot" vajadzēja tempā un ar slapju muguru
18.novembris 2014, 00:06 | links
 
Cope ap Miķeļbāku bija forša!Godīgi trīs spaiņi ar smukām butēm uz trijiem!Kaut gan patiesības labad jāsaka godīgi ka lielāko daļu savilku Es ((((((!Iemesls ļoti vienkāršs-Kādam nebija iemaņu meklēt attālumu,bet kādam ļooti pamaisīja stiprā dzira!Taisnību sakot copes pāriniekam!Nu ja pavisam godīgi tad tagadiņās jau Bijušajam!!!
Visa cope pa dienu un nedaudz pa tumsiņu jo tupēt nakti un klausīties jēgu pārdzēruša cilvēciņa murgos īslaicīgas pie samaņas nākšanas brīžos uzskatīju zem sava goda!Tāpēc vienkārši savācu copenītes un devos pačučāt,nu vismaz nakts melnumu točna!Kā teica viens krietns vīrs-Pa nakti ir jāguļ,bet jācopē pa dienu!Cope s distance visu laiku mainijās no tālas uz ,,pie kājām"!Visa zivtiņa tika noķerta uz reņģītes filejām un ļoti daudz lapinu tika atlaists paaugties jo copēju ar pamatīgiem āķiem!Tā lūk tas bija!Jūras gaiss ieelpots,kapija padzerta,580km nobraukti bez piedzīvojumiem izņemot vienu nekaunīgu roni kurš šņakarēja metrus simtpiecdesmit no krasta!P.S.Laikam būs jāatgriežās ,,Vintuļā Vilka" statusā jo vairāk nevienu copes gudrībās mācīt nevēlos!Pēc tam sāpīgi nāk apakaļ!)))))Ja nu vienīgi jāgaida uz mazbērniem?))))
17.novembris 2014, 22:38 | links
 
Vīri! Paldies par atsauksmēm!!!
Bet nedaudz(?!?) tā strojmna par to renģi un vispār...
17.novembris 2014, 22:33 | links
 
P/S tas nav saistits ar fosforu bet gan ar sikorganismiem ( laikam fitoforas )
17.novembris 2014, 22:22 | links
 
Evaldsch paludz vakara kada lielveikala lai izsledz gaismu - esmu parliecinats ka zivju plauktu atradisi bez problemam ! pats parbaudiju stradajot apsardze un ari noperkot reņģu gabaliņus eļļa un aizbraucot uz vedzeļu copi !
17.novembris 2014, 22:20 | links
 
He! Pat nezinu kurā tēmā ierakstīt!
Nopirku 12.o11.14. tirgū renģi(ne Rīgā),nogriezu fileju,krietni sasāliju,sestdien 16.11.devāmies jūras copes stihijā.Renģes fileja stīva un uz āķa turas OK. Satumsa. Mana renģīte tumsiņā sāka spīdēt!!!Ja kādam gadījies pārcensties un pārlauzt spīgulīti, tad rezultāts 1pret1. Sasaucu savus līdzbraucējus uz šo šovu-tie šokā! Kad es viņiem parādīju savus pirkstu galus, kuri staroja fosforzaļi...
Mani kolēģi palika ĻOTI domīgi...
Jautājums:"Vai kādām ir kas līdzīgs gadījies?"
Lai gan to spīdīgo renģīti bute nesmādēja!

Evaldsch, 17.novembris 2014, 22:01


ir gadījies tādas nopirkt, izcept, apēst, staigāju vēl šodien :)
Kaut kas ar fosforu varētu būt saistīts
17.novembris 2014, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager