Makšķerēšana jūrā

Pilnīgi piekrītu StormsLv,vietu tiešām nav.Lidz pusnaktij salasīju ap 15 gb.,bet mērs nu ļoti mazs.
20.oktobris 2012, 04:41 | links
 
Labvakar! Rīt uz copi atskaite pēcpusdienā...copēšu Liepājā...
20.oktobris 2012, 00:07 | links
 
Sēžu Miķelī, laiks super, bet zivis maz. Ir pa kādai lielākai. Kompanjoniem daudz, bet mazas. Uz Miķeli nebrauciet vietu nav:)
19.oktobris 2012, 23:34 | links
 
šoreiz nē, mājās bonusus pelnu it kā,jāatpūšas arī. Zvanīju čaļiem nju laiks ideāls, cope ir tuvādistancē, izmērs gan varēju būt labāks,bet laikam vakarā tā visu laiku, ap kādām 20 zivīm katram.
dīvaini esot praktiski tukšs, laikam viji Jūirkalnē trenējas maciem.
19.oktobris 2012, 23:18 | links
 
hecs7 ,veco zēn Tu esi jūrā?
19.oktobris 2012, 22:47 | links
 
nju domājams ka buti jau tā nesbojās kā karpas, tomēr viņas klejo un plašumi lieli tomŗ jūrā.
pašlaik čomi kkaut kur starp Ventish un Kolku ķer. laiks labs vējš mugurnieks, nejūt straumes tur nav zemāk gan esot, pa 2 studām pa 5-6 smukām butēm, vēl taustās.
19.oktobris 2012, 21:03 | links
 
kas tur ko maitāt viņas tāpat jau ir plakanas un šķības acis uz vienu pusi ,bet garšīgas gan pēc velna...
19.oktobris 2012, 19:22 | links
 
Braucu uz jūru/Jūrkalne/ ir divas brīvas vietas. Izbraukšana no Jelgavas svētdien 10 atpakaļ pirmdien pēcpusdienā t.26398382
19.oktobris 2012, 19:19 | links
 
Jūs, mīlīši, tās butes gribat samaitāt tā pat kā tie spečuki karpas:))
19.oktobris 2012, 19:17 | links
 
ja runājam nopietni tad es papriekšu ar vienu smalku gruntenīti mēģinu atrast kur viņas uzturās gan attāluma ziņā gan gar krastu un nekad nelienu tajās vietās kur gandrīz katru dienu kāds ķer ,un tikai pēc tam sāku meklēt uz ko labāk ķeras.
19.oktobris 2012, 19:07 | links
 
Es 1 reizi esmu piedzīvojis tādu kļovu, ka 1 makšķere iemesta, un nespēj otrai garneli uzlikt, ka jau rausta ka traks, 2005.gads novembris, 20:00-01:00 Rimi maiss pilns, ķēru uz nevārītu tīģergarneli. Tanī pašā reizē pieķērās kaut kas, norāva pamatauklu, no tā brīža tikai pīto lietoju. Sistēmu taisu pats, uz smalkās troses saliek karabīnes, karabīnēs pa tiešo āķus, nekas nepiņķerējas un noraut nav iespējams.
19.oktobris 2012, 18:57 | links
 
...Dichka , cepumi jāgrauž obligāti un jāber uz garnelēm arī man ir tāda doma rīt pārbaudīšu...
19.oktobris 2012, 18:56 | links
 
Aizmirsu piebilst ka ari sistemas sienu pats un dazadiba ir cik nu fantazija lauj.
19.oktobris 2012, 17:57 | links
 
piekritu Hamurapi.
Es soruden esmu bijis uz juru piecas reizes, katru reizi cits vejs un citi apstakli saule,lietus u.t.t. Esmas visas reizes ir bijusas vienadas garnele, renge, rauda, tigergarnele. Visas reizes vislabak nema uz parasto garneli. visas reizes braucu uz trim dienam un nevienu reizi neesmu piedzivojis tadas copes kadas apraksta seit foruma ka spej tik vilkt. Pakrastu vietas ari mainu un nostaigaju lielus gabalus. Tad uzdodu es sev jautajumu vai es nemaku makskeret vai ir cita vaina.
Varbut vaina ieks ta ka negrauzu cepumu .
19.oktobris 2012, 17:55 | links
 
Jā raudas fileja protams aizmirsu.
Bet Hamurapi vel jau ar sistēmām baigi jāšancē, ja copes nav, (un ja vēl citi velk) tad jāšancē, attāluma maiņa, sistēmas, plandošas, ar pleciņiem, pavadu garums, ar "bimbuļiem", bez tiem, Bimbuļu krāsai ar nozīme mēdz būt.
Vells īstenībā jau daudz kas ietekmē, arī vietas izvēle, nav copes, visu samēģīni, ir iespēja neslinko nočāpo kādu gabalu un mēģīni, nemeklēsi neatradīsi.
Vienkārši atbraucot apsēžoties un te būs- un neko nedarot papildus lai būtu arī būs tik pāris plaukstas.
19.oktobris 2012, 17:20 | links
 
Hamurapi! Ķeras vēl diezgan labi arī uz raudu un karpu gabaliņiem. Ja vēlies vari arī nedaudz ķiploku pielikt smaržai. Jančuks pagājušo sestdien uz svētdienu ķēra tikai uz raudas gabaliņiem un rezultāts nebija no sliktajiem. atskaiti vari sameklēt šajā forumā.
Ne asakas visiem!!!
19.oktobris 2012, 16:25 | links
 
Jā, varbūt kāds tiešām varētu pastāstīt uz ko tagad vislabāk var noķert? Ēsmas, atraktori varbūt vēl kādas fiškas...

Hamurapi, 19.oktobris 2012, 12:43
Vecīt tas toč te ir sliktais tonis padalīties ar tādu informāciju, visi toč mačiem gatavojas. Bet droši ņem reņģi, garneles un viss notiksies. Vari pa veikaliem pameklēt arī ēdmos gumijas mānekļus-tārpus, arī nesmādē bute.

hecs7, 19.oktobris 2012, 13:32

Nu tā jau ir, vienkārši esmu pilnīgs iesācējs un tāpat jau to garneli un reņģi vien izmantoju, bet man nekag nav tā ķēries kā te pārējie raksta!! Parasti jau vispār nākas aprobežoties labi, ja ar dažām butēm. Un sāka jau likties, ka ķerās nereāli visiem tikai te - forumā! Bet nu, ja tiešām ķerās, tātad kaut ko ne tā es daru...Un nu cerēju, ka kāds varbūt gribēs lietot forumu tā mērķim un padalīties ar informāciju, nevis rakstīt tikai tā kā jau JurijS minēja :)
19.oktobris 2012, 15:53 | links
 
1majos mačos vīri PVA maisiņus un zeķes izpirka bodi !Ieteicu lai breču ar smiltīm sajauc un uz priekšu .
19.oktobris 2012, 14:07 | links
 
Man jau patik taa pieeja - man ir slepena recepte, bet es jums to neteikshu:D Kada jega rakstit ko tad? Gluzi kaa pastnieks Pechkins Padomju multene:D
19.oktobris 2012, 13:46 | links
 
Par cik mačos nepiedalos, tad pačukstēšu slepenu infu par sarkanajām sliekām, ierij fiksi, piecirst ērti. jo viegli nierīt, bet izmērs gan nav tas labākais... Vēl esot efektīvi visu laiku mazliet pievilkt ēsmu, ar 1-2 minūšu intervālu. Precīzāk - ķer zivis tur, kur viņas ir, nevis gaidi , kad pieķersies. Cik zinu, tad ar spombu neviens vēl nebaroja, tomēr vienmēr kāds būs pirmais :)))....bet varbūt kļūdos :)))))
19.oktobris 2012, 13:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager