Makšķerēšana jūrā

Tikai neuzķeries uz kāda jokdara padoma,kā man viens zināms gadījums:vīri no platā gala bij sadomājuši braukt uz Liepāju butēs,forumā uzdeva šo pašu jautājumu par iebarošanu.Atbildēja vietējais spečuks,iebarot vajag,vismaz spaini ar garnelēm,bet jaķer uz melnas kazas aknām.
Nākošā dienā vīri klāt ar spaini garneļu un kazas aknām,tikai bija mazliet neziņā,vai derēs baltas kazas aknas,jo tuvumā neesot atraduši melnu kazu.
Vīri joku nesaprata.

zaceps, 1.oktobris 2012, 11:45





Shito jau Dizhgalvis izspļāvis un tas viss nebija vienā reizē bet gan dažādi makšķernieki!!!!
Copes gada grāmatā 2007 bija shitas rakstiits!!!
1.oktobris 2012, 11:54 | links
 
Tikai neuzķeries uz kāda jokdara padoma,kā man viens zināms gadījums:vīri no platā gala bij sadomājuši braukt uz Liepāju butēs,forumā uzdeva šo pašu jautājumu par iebarošanu.Atbildēja vietējais spečuks,iebarot vajag,vismaz spaini ar garnelēm,bet jaķer uz melnas kazas aknām.
Nākošā dienā vīri klāt ar spaini garneļu un kazas aknām,tikai bija mazliet neziņā,vai derēs baltas kazas aknas,jo tuvumā neesot atraduši melnu kazu.
Vīri joku nesaprata.
1.oktobris 2012, 11:45 | links
 
esmu pāris reizes mēģinājis barot :),tikai pētnieciskos darbus neesu izvedis vai ir labāk,vai nava!nekāda dižā atšķirība vismaz toreiz netika novērota!
1.oktobris 2012, 11:26 | links
 
taa taa taa, sakiet tautieshi, kaads ir meeginajis butes kert ar iebaroshanu??
1.oktobris 2012, 10:33 | links
 
tā tā...sestdien miķeļtornī saķērām tieši tik, lai būtu ko uzcept un nokūpināt. Svētdien nekā - straume un zāle. Toties daudz sēņu kāpās.
1.oktobris 2012, 10:28 | links
 
vakar virs Liepājas uz diviem, laikā no plkst.16.00.-22.00.(līdz stiprajam lietum) 8 butes, pabiezas, vidēji izmēri, lai gan daudz sīko un divas mēra mencas.
30.septembris 2012, 21:38 | links
 
Laikam Krafts un Valens visas butes izvilka, tikko no tās pašas vietas, no 16-20 4 sīkaļas, kolēģim par pāris vairāk.
30.septembris 2012, 21:35 | links
 
Ko tur var mērīties ar laika zināšanām jūrjologijā. Vispār rudenī prognoze mainās vidēji 2X-3X dienā. Bez tam jāskatās kurā konkrētā vietā cilvēks atrodas, jo pie vienādiem vējiem dažādās vietās ir dažādi viļņi un šos viļņus ietekmē attālums līdz krastam, ragu izvirzījums jūrā jeb Latvijas jūras līnija. Ja Jūrmalā būs gluds ūdens, tad Roņu salā būs vētra, bet tas nenozīmē, ka Salacgrīvā nevarēs mierīgi makšķerēt pie krasta, bet jūrā ap 1km no krasta būs konkrēta šūpošanās.
30.septembris 2012, 20:52 | links
 
automeistar :) man prieks par manu vienìgo rievu, nu ja ka es no jùras copes neko nejèdzu,kä Tev izdeväs at$ifrèt mani. Vispär mès kas 300m no jùras dzìvojam esam tik piemäjas díkos speçuki :) täkä brauc uz jùru jau $ovakar,ir super cope. Pärejiem gan,vismaz uz Uzavas pusi nebraucat,nav pagaidäm jègas. Tiem kas copee vèlu ,,ne asakas,,
30.septembris 2012, 20:07 | links
 
tā fregate izskatijās pec pirātu rēgu kuģa,mēs bijām Irbē,ņēma švaki toties zāle gan pietiekoši
30.septembris 2012, 20:06 | links
 
Labs vakars businiekiem.
kads otradien uz butem netaisas? ja taisas tad labrat pievienotos ja butu kada briva vieta lai letaks tas prieks sanak.:) no rigas vai jurmalas apkaimes.
30.septembris 2012, 19:05 | links
 
Čomam šito nakt Lūžņā spainītis.Daudz sīko.Sīkās atdeva kolēģim dzērājam-guļavam.Palika pus spainis-norma.Labāk bij kodies uz rīta pusi.Dabūja normālu lietu.Ņēma gan garneli ,gan reņģi.

valens, 30.septembris 2012, 17:43

Mēs turpat. Rezultāti līdzīgi. Bet pēc lietus turpinājām no rīta. Cope labāka un sīko mazāk. ap pusdienslaiku jūra jau bija labi ieskrējusies. Un butes ar 'ņēma ar vien raitāk, bet bija jātinas. ēsmas tās pašas arī asari, tīģergarneli un ēdamgumijas gumijas tvisteri ēda nost:D.

Laiciņs gan perfekts. Visur apkārt zibeņo un varavīksnes pa perimetru. A virs mums mierīgi :))
30.septembris 2012, 18:07 | links
 
Čomam šito nakt Lūžņā spainītis.Daudz sīko.Sīkās atdeva kolēģim dzērājam-guļavam.Palika pus spainis-norma.Labāk bij kodies uz rīta pusi.Dabūja normālu lietu.Ņēma gan garneli ,gan reņģi.
30.septembris 2012, 17:43 | links
 
zogs, nu tā jau būs bijis.
30.septembris 2012, 17:32 | links
 
klibais, tā fregate MIR no Ventspils uz Rīgu gāja...
30.septembris 2012, 17:26 | links
 
Vakar biju liepas vilni lieli vejs ne parak iznemot lietus un zibens skats iespaidigs nikeru 3 butes mazinas kolgi ne vairk sonedel tur nauko darit
30.septembris 2012, 15:16 | links
 
Sestdienas vakarā bijām starp Mazirbi un Miķeli. Redzējām smuku zibeņošanu,lielu burukuģi,foršū laiku,daudz zāli un maz butes! Interesanti kā veicās tiem, kas bija Mazirbē?
30.septembris 2012, 15:12 | links
 
sragiagiaA> man jau liekas ka nau ko darīt tur vilnis liels un vējš kād 16 m/s...
30.septembris 2012, 14:03 | links
 
Kas taisnība?
"gugumons,tev arī viena rieva smadzenēs,un tā pati ar cirvi atstāta !"
Tu to rievu cirti vai?
30.septembris 2012, 13:35 | links
 
Copmanis
Automeistaram ir pilnīga taisnība, un ja Tu neko nesajēdz no jūras, tad nelien ar savām "mazajām"gudrībām.

Automeistar, Ne asakas.
30.septembris 2012, 13:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager