Makšķerēšana jūrā

Neskatoties uz laiku un vējiem, šodien plāns ar laist uz jūriņu veiksmi izmeiģināt!

Rīt tad jau informēšu kā gāja.
17.novembris 2010, 14:26 | links
 
Man tie grabuļi patīk tad ja pa nakti copē un ja jūra ir kā dīķis!
+ tie kuriem fosforu piesprauž klāt,man patīk tad sēdi vēro jūru un klausies kad dzindzēs,lai gan citreiz nekas neskan bet kad velc araa zive galaa,bet tās parasti mazās!
kā saka par gaumi nestrīdas,par gaumi smejas!
vējā no tiem zvaniem tik pat liela jēga,kā kosmonautam kosmosā peldbikses!
17.novembris 2010, 14:26 | links
 
Nu skaidrs,paldies par skaidrojumiem,vismaz praats mieriigaaks palika:):):):)
17.novembris 2010, 14:08 | links
 
Ķerot butes nekādi grabuļi nav vajadzīgi , tas man personīgi...kam patīk visu laiku grabināt, ir cita lieta :)
17.novembris 2010, 14:07 | links
 
Ķerot vējzivis, bute ir pat pacēlusies līdz ēsami ap 4m no grunts :)
17.novembris 2010, 14:05 | links
 
Bute tiešām ņem arī diezgan augstu no grunts. Kādreiz uzsienu vienu pavadu ap 2.5-3.0m no svina un ņem. Grabuļus var likt mierīgā laikā:))
17.novembris 2010, 14:04 | links
 
uz kalmāru man neķērās, tiesa, gan ne uz ko citu arī tai brīdī neķērās...at tad kad ķērās uz reņģi un garneli, tad kalmārs piemirsās. tā ka "slepenās" ēsmas statusu es viņam nedotu...
17.novembris 2010, 14:00 | links
 
blēņas. bute var arī i pusotru metru uzpeldēt pie ēsmas. Norvēģijā šitā likām āķu jedas uz butēm. Ja liek uz gruntas, tad tūliņ ir klāt krabis un visu nosukā, tāpēc likām to jedu ar svariņiem/pludiņiem tā, lai āķis būt ~1m no grunts, tad krabis klāt netika, bet butes ķērās. ķērās 2 dienas, bet tad laikam uzķērās kaukāsds monstrs un aizvilka visu prom, tik mazu gabaliņu no tās jedas atradām...
17.novembris 2010, 13:59 | links
 
nu nezinu kas tur isti apaksaa notiek,bet bute ir arii uz aukseejaa aaka!

esmu meginajis tos koteillus kas veikalaa,kalmaari miidijas un citi zveeri :) kalmaars labi turas uz aaka ,lloti labi un nnem arii gan uz vina gan miidijaam ,bet vai labaak nem nemaaku pateikt!
17.novembris 2010, 13:58 | links
 
:) bralit ,neuztver personiigi bet man sitie grabinataaji juras krastaa kaitina,ka nejeedz pie iemetiena un araa vilkssanas nonnemt to zvaninnu nost,bet grabinaas visu laiku! Man jau nesaap , bet visas nakts garumaa apniciigi! pats ar dazreiz uzkarinu kad mieriigaka juura,bet nu pirms izvilkssana nonnemu lai negrab!
17.novembris 2010, 13:55 | links
 
Sviestmaize
Es ar liidz vakardienai nospriegoju to padariishanu diezgan stingri,bet vai nesanaak taa ka taa eesma karaajas virs grunts???Bute tak barojas pa pashu grunti un ja vinjai kautkas virs galvas karaajas vai ta vinja to arii eed???
Bralitis
Es ar vienreiz bij grabuliiti spicee pieseejusi,vispar man patikaas,bet tas vairaak piemerots mierigakam laicinjam.

Un veel,vai kaads ir meedjinaajis likt kalmaaru uz aakja,krievu saitaa izlasiiju ka butei tas garshojot un labi uz aakja ar turas.
17.novembris 2010, 13:54 | links
 
Es lieku vēl grabuli pie spicītes. Ļoti labi grabina kad ir cope.Ar to es vinnēju uz ķeršanas ātrumu.Citādāk kamēr iekodies cepumā ,kaut ko gudri paspriedelē - bet šamējā jau sen tur filonē uz āķa :)) Un graužot cepumu -skatoties uz spicīti 80% copes esmu palidis garām,,bet zvaniņš (grabulis) neļauj atslābt :))
17.novembris 2010, 13:42 | links
 
Mariki, es cenšos pec iespejas stingrak nostiept ,tad viļņos katam šupojoties copīti labak redzēt un pavadas jau tapat brīvi karajas! lietoju " ūsainos"
svinus un nospriegoju tikdaudz lai tie neattaisītos!
17.novembris 2010, 13:35 | links
 
Mariki
Tas jau no apstākļiem atkarīgs. Kādi viļņi, kāds vējš... Lielos viļņos brīva aukla nebūs labi.
17.novembris 2010, 12:57 | links
 
Vakar makshkereejot pa galvu saaka maisiities diivains jautaajums-Cik stingri jaanospriego aukla kad sisteema iemesta uudenii?
17.novembris 2010, 12:50 | links
 
Liepger- uz ziemelīti vislabākais ir Z vējš, tad R, ZR....
17.novembris 2010, 12:26 | links
 
Mornigs bušmeņi!
Naktī tiks izbraukts uz Košragu.
Tad jau atskaitīšos, kas un kā.
17.novembris 2010, 11:43 | links
 
Vakar no 16,00-01.00 pāvilostas pusē tiesi 20 smuka izmēra butes,mazliet bija arī bezizmeri bet tie izaugs vēl.Vairak garšoja renģe,bet arī garneli nesmadeja,tads biežāks izvielciens sākas tik apm no 23! Koleģim apmeram tikpat labi vilkās ti vēl papildus mencu ap kg dabūja! laiks vakara likas tads nefors bet tuvojoties naktij kļuva mierīgak un patīkamāks ! cope jūra ir forša!!
17.novembris 2010, 11:03 | links
 
Ok, skaidrs. Mans komentārs bija par Liepājas ziemelīti :)
17.novembris 2010, 10:49 | links
 
ZA Ventspils molam viens no labākajiem!
17.novembris 2010, 10:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager