Makšķerēšana jūrā

Klau, gkl, ienācies jautājienc: vai ta jūs ar MRK uz to cop' iekš' to jūrj' maucāt pa slepeno ceļu? Interesējos vienkārši tāpēc, ka vieta nepavisam vairs nešķiet slepena, ja to pat vimplīgais zina isbraukt. :DDD
10.septembris 2010, 23:56 | links
 
Labāk būtu nokutinājis:)
10.septembris 2010, 23:26 | links
 
Kā, na*ui?! Pēc MN tā ir jādara!
10.septembris 2010, 23:19 | links
 
Nezinu gan par festivāla polšu:))), bet šogad labprāt piedalītos, ja kāds uzaicinātu:) Labi, ar jums labi, bet bez jums vēl labāk, aju baju.... :) MK :)))
10.septembris 2010, 23:18 | links
 
Na...ui siti????
10.septembris 2010, 23:15 | links
 
Gunča, tā arī bija. Izvilku, izmērs bijs ļoti pieklājīgs. Iekrāvu ar naža spalu pa koko un novēlēju: gud nait, Guntarskl.
:)))
10.septembris 2010, 23:13 | links
 
ar muguras smadzenēm jūtu-VAJADZĒS REZERVES ŠOPERI!!!
:DDD
10.septembris 2010, 23:08 | links
 
uniks, ķeram...desiņas, viss pārējais pakārtoti :))))
10.septembris 2010, 23:08 | links
 
Uniks, kāpēc tad pagājšziemas festivālā nepiedalijies? Varbūt tad tas polš nebūtu pazudis:D
10.septembris 2010, 23:08 | links
 
gkl, man jau arī nekur nav jābrauc, jūras krastā dzimis un jūras krastā kā nekā audzis, ar MK no viena kraja:))) tākā brauciet tik pie mums, gan jau laiku piekoriģēsim:)))
10.septembris 2010, 23:05 | links
 
Uniks, MRK jau nav jāaicina, viņi brauc po ļubomu, nu kad laika prognozes daudz maz atbilst pieredzei, būs vai nebūs:)))
Galvenais jau ir ar cik mašīnām braukt, vai uzreiz ikarusu īrēt.:)
Desiņass???? Piedalos. Alu ziemā nedzeru.
10.septembris 2010, 23:01 | links
 
Tur jau tā lieta, ka pie dabas garšīgāk:))) rakstīju, ka pāris reizes gadā var arī labā kompānijā paķerstīt šamās. Labie čomi..., ir tie ar kuriem var aizbraukt uz copi kopā, šoreiz piedāvāju jums būt par labiem čomiem:))
10.septembris 2010, 22:58 | links
 
uniks
doma nav peļama.kur tad tavi labie čomi? Tev tak butes ķert nepatīk!!!desiņas cept un olu dzert var ari mājās.kaut pie dabas garšīgāk!!!
:)))
10.septembris 2010, 22:52 | links
 
Tieši tā urmas, varbūt aizbraucam uz buti, īstenībā šogad vēl neesmu bijis, itkā viena sezona varētu teikt ka beigusies, līdzl līdakām tākā vēl patālu, tad varētu pamēģināt patramdīt kādu buti, tikai kompāniju vajag tādu super labo:))) ar visām desiņām un užavnieku, ko teiksiet urmas, viepli, gkl eMKa:)))
10.septembris 2010, 22:44 | links
 
Ui...man plāni baigie...redzēs kā būs:) Notenterēšu līdz upei, kas ķersies tas būs labi:)
Viepli, un manā vārdā noķerto ar apēdi, ja!?
10.septembris 2010, 22:41 | links
 
uniks :DDDD +10 :DDD, cilvēks, kam vārdi kabatā nav jāmeklē :DDD
viepli...kā garšoja butes ;), kāds tad bija galu baigās rezultāts ? :)
10.septembris 2010, 22:36 | links
 
uniks
neiespringsti&atslābsti.kāda kuram daļa ko kurš ķers!!!kurš zivis,kurš iesnas.bet man kkā pajāt uz visu to.jo līdz tam vēl jānodzīvo!!!
:)))
10.septembris 2010, 22:35 | links
 
Nu lūk, salikām visu pa plauktiņiem:)) un ko vecumdienās ķers guntarskl?
Laikam jau foreļošanas līgā nevar nav iespējams būt līdz vecumdienām, jāatbrīvo vieta jaunajiem:))
10.septembris 2010, 22:32 | links
 
super! Es akkal ar Mirtinu un Kolu raudas ķeršu.
:))
10.septembris 2010, 22:28 | links
 
Zini, es tieši otrādi, kad būšu vecs, nevarīgs un stresains, tad es viņas varbūt sākšu copēt:) Tad man nebūs vairs spēka dzīties pēc pumpainiem pa mazupīšu džungļiem ar vālēm rokās:))))
10.septembris 2010, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager