Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Šodien Bukultu gals.
Normāla darba cope. Zivtiņa ir, bet jāpameklē.
Krasta , salas tuvumā pamatā šņaga . Nano asari, ķīši.
Paejot tālāk plato var ko rupjāku uzurbt. Pie grunts sīkie. Lielāki turās virs viņiem, aptuveni metru no grunts.

Tādi ap 150g ņēma nelielu melnu banānu ar actiņu, vens pinks+ viens motilis.

Caurmērā ledus labs , ap 20+cm. Uz kuģa ceļa uzmanīgi, ledus ap 10cm. Ja karma sūdīga var kādā izskalojumā iepisnīties.
11.februāris 2024, 15:42 | links
 
Plānoju brīvdienās doties pirmo reizi. Varbūt ir kādam kāds ieteikums kur doties asari meklēt un kur novietot auto?
Paldies:)
9.februāris 2024, 18:42 | links
 
kaa ar uziešanu un asaru aktivitāti bukultu pusē?
9.februāris 2024, 17:41 | links
 
Paldies par info!!
6.februāris 2024, 21:01 | links
 
Baltins [6.feb]: Sveiki!
Varbūt kāds var padalīties ar info par ledus stāvokli?? Interesē gan lielais, gan mazais Baltezers.
abos vēl labs
6.februāris 2024, 20:58 | links
 
Baltins [6.feb]: Sveiki!
Varbūt kāds var padalīties ar info par ledus stāvokli?? Interesē gan lielais, gan mazais Baltezers.
Sveiki! Ledus 20+. Ieiešana pa laipām. Asari ari ir.
6.februāris 2024, 20:44 | links
 
Sveiki!
Varbūt kāds var padalīties ar info par ledus stāvokli?? Interesē gan lielais, gan mazais Baltezers.
6.februāris 2024, 19:07 | links
 

Tipiska bilde šodienas copei. Zivs ir. Paklapē pa grunti uztaisi mutuli, sāc celt augšā, redzi zivs interesi, sāc celt augstāk virs 20cm mēģinot to izprovocēt tā zivs uzliek mīksto un atkal noguļās uz grunts. Zivei poha pēc piektdienas :D galigi negrib kustēt.
3.februāris 2024, 14:22 | links
 

Šodien Lielais, Ropažu salas rajons. Švakāk kā iepriekšējā sestdienā, bet visā visumā normāla cope.
Ja nav slinkums paurbties atrast var.

Šis ālinģis bija devīgāks, vismaz sanāca vairāk zivtiņu nofočēt.
Tā caurmērā no urbuma viens, divi asarīši, kas pārejot tiek iemesti atpakaļ.

Ledus labs, vējš bišķi čakarēja pasākumu, bet nebija traki.
Darbojos dziļumā ap 3m. Ņēma pie pašas grunts. Pat paceļot mānekli 30cm virs grunts tas pārstāja interesēt.
Mazs murmulis + viens motilis.

Barot neredzēju jēgu, daudz sīko.

Ps.
Ālinģim labāk izvēlēties kādu ledus pauguriņu. Pretējā gadījumā ūdens ar tādu švunku nāk klāt, ka taisa virpuli, čakarē mānekļa animāciju. Deepers pa ālinģi kā vilciņš+ putas un šņaga ko nes iekšā, bieži pat nevarēja skenēt.
3.februāris 2024, 14:00 | links
 
Tas pats ar bļitku.
27.janvāris 2024, 17:48 | links
 
svens76 [27.jan]: man tāds novērojums ka bezmotilka labi atsijā bērnudārzu, nu baltiņā tas strādā
Jā. Mēģināju paralēli uz gaļu un bezēsmu. Uz otro nebija pat uzsitiena. Nestrādā tie mānekļi kuriem netici.
Paļurināju minūtes desmit un metu mieru. Ka nav ta nav. Nu nemāku es viņu.

Viens vīrs man teica-ja gribi apgūt šo tehniku tev nedrīkst būt līdzi nekas izņemot to. Tad tu strādāsi, eksperimentēsi, līdz atradīsi īsto spēli.

Man vienmēr līdzi rezerves varianti, pārbaudītie :)
27.janvāris 2024, 16:49 | links
 
RaimisD [27.jan]: Šodien Lielais ,Ropažu salas galā. Nevarētu teikt ka baigā klondaika, bet zivis ir un noķert var.

Izmērs nu tā, man lielāku kā 150g netrāpījās.
Darbināju 3mm diskobumbu + viens motilis. 3m dziļums. Gribēju tikt vaļā no bērnudārza, pārgāju uz bļitku. Rezultāts švakāks gan skaitā, gan izmērā.

Ledus labs, ap 25cm viendabīgs. Laika apstākļi ideāli, labi līdz ideāliem vajadzētu bišķi mazāku vēju. To mikro mormeni samērā ilgi jāmakarē lejā.

Līdakas arī kustējās. Divas reizes karogs izšāva. Abos gadījumos āķis tukšs . Pieļauju, ka interese būtu vēl labāka, ja izdotos kādu raudiņu, plicīti noķert, bet ar to sanāca problēma. Sēklīti iebaroju, bet pienāca tik nano asari.

Zivju kopbildes nav. Pārejot no ālinģa uz ālinģi metu tos atpakaļ. Nebija šodien vēlmes šamos tīrīt.
man tāds novērojums ka bezmotilka labi atsijā bērnudārzu, nu baltiņā tas strādā
27.janvāris 2024, 16:19 | links
 
Bukultu galā šodien vai mači, vai treniņš burātājiem. Tie tādu trobeli taisa. Nez kā veicās vīriem pie Auzu salas. Tiem kas tuvāk krastam ķēra esot ļoti švaki.
27.janvāris 2024, 16:08 | links
 

Dusmīgie arī nebija retums.
27.janvāris 2024, 15:39 | links
 

Lielākā daļa matrozīši
27.janvāris 2024, 15:39 | links
 
Šodien Lielais ,Ropažu salas galā. Nevarētu teikt ka baigā klondaika, bet zivis ir un noķert var.

Izmērs nu tā, man lielāku kā 150g netrāpījās.
Darbināju 3mm diskobumbu + viens motilis. 3m dziļums. Gribēju tikt vaļā no bērnudārza, pārgāju uz bļitku. Rezultāts švakāks gan skaitā, gan izmērā.

Ledus labs, ap 25cm viendabīgs. Laika apstākļi ideāli, labi līdz ideāliem vajadzētu bišķi mazāku vēju. To mikro mormeni samērā ilgi jāmakarē lejā.

Līdakas arī kustējās. Divas reizes karogs izšāva. Abos gadījumos āķis tukšs . Pieļauju, ka interese būtu vēl labāka, ja izdotos kādu raudiņu, plicīti noķert, bet ar to sanāca problēma. Sēklīti iebaroju, bet pienāca tik nano asari.

Zivju kopbildes nav. Pārejot no ālinģa uz ālinģi metu tos atpakaļ. Nebija šodien vēlmes šamos tīrīt.
27.janvāris 2024, 15:38 | links
 
Šodienai man bija citi plāni, bet līdz ezeram aprunāties aizbraucu, tīri tā, lai saprastu ko rīt darīt. (Tas Lielajā Bukultu galā)
Secinājums-uz copi rīt neiešu.

Cik parunāju cope nu tā.
Mazos asarīšus laiž vaļā, lielos krāmē sērkociņu kastītē .

Ledus labs, vietām uzspiests ūdens. Staigāšana normāla.

Pēc prognozēm nākošā nedēļas nogale izskatās cerīgi. Īpaši uz raudu. Ar asari kā ar bitēm neko nevar zināt.
20.janvāris 2024, 19:17 | links
 
Šodien lielajā kaut ko saknibināt varēja, bet nu bonusiņi ignorēja.. katrā ziņā, visu oficiāli var norakstīt uz laikapstākļiem..
13.janvāris 2024, 16:51 | links
 
RaimisD [13.jan]: svens76 [24m]: super smalkie rīki pēc manām domām baltiņā tagad daudz rezultatīvāki par dzelzi. 0.06mm + pamaza mormeneJau ? :(
Domā tik agri sāksies smalkie rīki ?
Kā pēc asara izskatās ? Ir jau stipri tusnīgs ?
bij ar punčiem lielākie. es vnk par to ka baltiņos tomēr mormenei man labāki rezultāti, uz dzelzi te retāk spiežu. viens motilis virsū, jā. un superkaitinošs driblis, bet tur atkal sardziņš jāpielāgo svaram utt, karoč lieks čakars:)
13.janvāris 2024, 16:01 | links
 
svens76 [13.jan]: RaimisD [17m]: svens76 [18m]: es pa savām točkām lielajā. šodien vairāk gribējās eho patesteet. bija daudz mazo un divi palielaakiTu uz mormeni+motili ja ?super smalkie rīki pēc manām domām baltiņā tagad daudz rezultatīvāki par dzelzi. 0.06mm + pamaza mormene
Mormenei uz āķa liki vienu motili, vai tā, dragāji pa sauso ? :D
13.janvāris 2024, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager