Gumijas laiva

ne virs, bet zem :))
25.oktobris 2012, 15:52 | links
 
kada temperatura minusos var lietot pvc laivas?Izstudeju Navigatoram lidzdoto gramateli nekas nav par temperaturam.Elektro motora pase motoru var kurbulet-20LIDZ+45.
31.oktobris 2012, 12:59 | links
 
plaanoju iegaadaaties PVC laivu nelielaam upiiteem (Meemele, Irbe u.t.t) paredzeets virsuu karinaat 2.5 hp dzineeju. Laivaa 2 pasazhieri. Pagaidaam atradu tikai ivus variantus : ala navigator 400 vai ala navigator II 500. Njemtu Navigator II 500, jo taa ir lielaaka par 400, bet aprakstaa mineets, ka nav piepuushams kjiilis. Cik kjiilja neesamiiba ietekmees to pasaakumu vai ir veel kaai varianti tirguu?
3.aprīlis 2013, 20:09 | links
 
dzhi
Kam Tev tādām upēm motoru...ja nepārzini upes, atlauzīsi motora kāju vienā setā. Brauc ar airiem un paņem jebkuru Krievijā ražoto laivu...lēta, isturīga....nebūs ļieli zaudējumi
3.aprīlis 2013, 20:13 | links
 
airi iez ko eeri taadai laivai nav. motoru vajag 1. kaart lai var aizraukt uz izseeshanaas vietu atpakalj + manevreeshanai pa upi
3.aprīlis 2013, 20:38 | links
 
man ir bušiniece bez ķīļa. Vienam braucot arī nejūtu vajadzību pēc tā, pats it kā visu kontrolēju. Taču ja pa retam gadās braukt divatā, nespēju turēt precīzi taisni, pie katras pasažiera kustības jārausta stūre mēģinot atgriezt laivas kursu vajadzīgajā virzienā.
3.aprīlis 2013, 20:49 | links
 
dzhi
nevar būt, man ir navigator II-500 ir piepušamais ķīlis, braucu divatā ar 3,5 z.s. viss forši.
4.aprīlis 2013, 12:46 | links
 
vitolds, kaa taa laivele ar airiem iet?
4.aprīlis 2013, 13:30 | links
 
depo ir chinas laiveles ???
4.aprīlis 2013, 14:51 | links
 
dzhi
airi īsi, es daudz neairēju, viens pret straumi grūti, divatā nezinu, bet domāju neiespējami.
4.aprīlis 2013, 18:21 | links
 
atradu labaaku variantu:
http://www.interveikals.lv/info/9115/INTEX/

, bet cenu gan ir ielikushi... leishos 160 LVL Kaadam ir pieredze ar konkreeto izstraadaajumu?
5.aprīlis 2013, 22:28 | links
 
up!
6.aprīlis 2013, 18:29 | links
 
Es paņēnu vasarā šitādu uz lētām atlaidēm Maximā. Ceņņiks tai bija tur laikam tikai 65Ls. Trīs večus tur mierīgi, bet grozās gan nedaudz kā pīle. Cigaretes oglīti tas pvc tomēr turēt negrib,bet par to cenu tā laiva tomēr ir supper!
http://www.interveikals.lv/info/9112/INTEX/
6.aprīlis 2013, 18:58 | links
 
Vilnis62, bija beediiga pieredze ar cigaretes ogliiti?
6.aprīlis 2013, 20:10 | links
 
Jā, par laimi trāpīja uz piepūšamās grīdas, tagad ir mācība, ka ar cigareti plastmasniecē uzmanīgāk. Tajā ziņā krievu gumijnieces ir izturīgākas.
6.aprīlis 2013, 20:30 | links
 
Man ir pieredze ar to intex seahawk 2,tad kad es vinju pirmo reizi uzpuutu,tad likaas laiva vienkaarshi super un taa piepuushamaa griida arii diezgan cieta un stabila, bet ir viens BET...
Peec kkadas 6. copes reizes pamaniju kkaadu jociigu skanju pumpeejot laivu,taa skanja bija liidziiga taka Ods gar ausi lidinaatos...
Ilgi nedomaadams panjeemu ziepju udeni un ieriiveeju balona shuvees abos galos,tad peec minuutes shuves bija putaas...
Bet ja skataas peec cenas tad laiva ir OK un taas shuves ganjau kka var aarsteet.
7.aprīlis 2013, 00:29 | links
 
šai ir savi + un - ..... nepatīk rokas pumpis ... kājas ir labāks... nomainiju uz kājas pumpi.. ja salīmet ir problēma viņu
http://www.xnet.lv:8080/bil/INTEX.jpg" alt="" />
7.aprīlis 2013, 07:07 | links
 
Par lētu naudu,var nopirkt tīri sakarīgu,bez caurumiem, krievu gumijnieci!Un izturības ziņā ieliek PVC silēm!
7.aprīlis 2013, 08:34 | links
 
jūs smejaties? es ar viņa pa piemājas dīķi nebrauktu :D
7.aprīlis 2013, 08:36 | links
 
Ko jūs varat pastāstīt par Navigator 2 -400 ?Man nepatīk tas ,kad nav sēdekļa.Ir piepūšamie spilveni.Bet ar tiem ir ļoti neērti.Man ir doma piemontēt sēdekļu turētājus.Tām Maximas laivām es galīgi neuzticos.
7.aprīlis 2013, 09:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager