Gumijas laiva

ja izveele ir no shiim kjiinieshu pvc un krievu laivaam, es njemtu krievu kaut vai taapeec ka vinju krietni gruutaak sapleest un dauuudz eertaak seedeet. ja ilgstoshi shpinieree, tie cietie solinji ir daudz labaaki par piepuushanajiem spilveniem.
14.jūnijs 2010, 12:15 | links
 
ja nemaldos ufimka 22 griida nebij piepuushama. es njemtu 21.
14.jūnijs 2010, 12:21 | links
 
Man ir Omega 21, bet tes viņu izmantoju ļoti reti, bet kalpo diezgan ilgi un vēl nereizi nav bijusi nemazākā problēma un izskatās tā kā jauna. esmu ar viņu gan pa upēm laidies ari zaros ieplēsies pa pāris akmeņiem kārtīgi noberzies u.c. un viss ir kārtībā. to kā var nobraukāt 3 laivas es arī nesaprotu. katrā ziņā es viennozīmīgi ņemtu kreivinieku. un vēl jo smagāka laiva (un ja vēl ir piepūšamā grīda) viņa tomēr labāk turēsies pret vēju nekā tas Holiday u.c. Protams, ja vējš iepūš tad to kreivinieku ar svaida kā pagadās, bet mans domāt, ka mazāk nekā Holiday.....
14.jūnijs 2010, 12:36 | links
 
Visiem žiguļu un moskviču faniem varu apgalvot, ka tam pašam sūda holidejam, atšķirībā no krievu pūšļiem, var normāli sēdēt uz balona, ja tā nepatīk, tad pārliec pāri dēlīti kā soliņu.
Pirmo Omegu nopirku pirms ~20 gadiem, pēc tam bija Turists, tā ka izbeigušies ir 2 pūšļi. Ufimka bija čomam. Tā vēl tagad ir izbraucieniem ne tālāk par 300 m no krasta :)))
Gribu redzēt to gudrinieku, kas ~20 gadus ekspluatē krievu gumijeni un tā ir kā jauna.
Neviens jau neliedz Jums pirkt jaunus moskvičus ;)
14.jūnijs 2010, 21:00 | links
 
Sveiki! Es arī vēlos pirkt gumijas laivu, budžets līdz 60 Ls. Galvenokārt lai pāris reizes gadā paceļotu un pamakšķerētu pa kādu upi. Kādu labāk pirkt - lietotu krievijas ražojumu vai jaunu lētā gala PVC? Vai tad tiešām PVC laivas it tik trauslas kā lietotājs kaats izteicās?Esmu noskatījis šādu, varbūt kāds ar tādu ir saskāries un var ko ieteikt - http://www.2u.lv/lat/e-shop/1261.1384_0/Campingaz__Colossus_2_laiva.62406.html
1.jūlijs 2010, 17:53 | links
 
artists. Neklausies to mudazvonu! PVC materiāls ir stiprāks par gumiju!!! Tagad, vēl tikai krievi taisa gumijas laivas. Nevajag domāt, ka tikai tas materiāls, no kā ražo bērnu laivas ir PVC! PVC materiāli ir daudzveidīgi, tāpat kā (piemēram) kaprons
1.jūlijs 2010, 19:08 | links
 
Mans rada gabals 4 gadus atpakaļ Maximā nopirka akcijas laikā PVC laivu 3,3m,piepūšama grīda,iekšējie,ārējie piepūšamie borti,pārbīdami sēdekļi,motoram plāksne,kātu turētāji ,kabatas gar sāniem - ielāpu komplekts. - pa 17 Ls !!!! Tipa ar domu pēc atvaļinājuma iemetīšu miskastē :))) Brauc vēl tagad ! Par ieekonomēto naudiņu nopirka pēc pirmām 10 copēm 4zs motorīti :)))) Ja kas -- bij krājis naudiņu Bušenei :))) Teorētiski tai laivai vajadzēja pēc pirmām 2x izjukt :))

Secinājums : ne vienmēr viss kas spīd ir zelts un viss kas smird ir sūds :))
2.jūlijs 2010, 09:20 | links
 
holidejs ir tāds pats, kā navigators un cik zinu tad ir ok laiva - tur pat mierigi divus copmaņus ar ~110 kg katram + štrumi un nemaz tik draudigi nebija vēl iegrimusi, salidzinot ar tiem fishhunteriem, kas taisiti no bērnu piepūšamo peldriņku materiāla :D
2.jūlijs 2010, 09:45 | links
 
tagad esmu pārsēdies no UFIMKAS 22 uz NAVIGATOR II- salīdzinājums zapiņš kā jau krieviem, rietumos (pareizāk tālie austrumi Čina) kāds Hyundai džipiņš.
Navigatorā tik tiešām divātā at struntiem viens otram nemaisījām celtspēja laba, stipri labāka vadāmība nekā ufimkai jo apakšā ir piepūšams ķīlis.
rezumē- ufimka norakstīta brāļa dēlam, pašam PVC komforts
2.jūlijs 2010, 11:50 | links
 
kurš var nosaukt PVC/polivinilchlorīda/ un kaprona veidus
2.jūlijs 2010, 16:25 | links
 
Kads var man ieteikt kadu laivu pirk ,finanses lidz 150ls,es pats laivas maz jedzu, tapec prasu padomu.(Viens no maniem kriterijiem ir
1.augusts 2010, 15:59 | links
 
Šogad uz Ziemassvērkiem nopirku Holiday. Bija akcijas un dabuju par 100 latiem. Esmu izmantojis reizes 6 šogad. Izdedzināju grīdā caurumu, bet aizlāpiju un ir ok. Vienīgais neerti piepūšamie spilveni, bet tur ir izeja - divi dēļi pāri un komforts lielāks un vietas vairāk. Tagad šīm lavām gan cena ir kaut kur ap 150.
1.augusts 2010, 17:53 | links
 
Pa 195 Ls 'pie Brālīša vari nopirkt lielisku laivu , pieliec mazliet klāt un būs Tev laiva visam mūžam .
1.augusts 2010, 21:43 | links
 
Kads var pateikt kas ir VAJADZIGS IZEJOT UDENI AR LAIVU (un vai vadot guminas laivu bez motora vajag obligati vesti vai var iztikt vsk es nesen nopirku laivu un par vesti nebija laika domat,kaari dokumennti man nekadi nau vajadzigi,ja nu vienigi makšķere;sanas karte)... Paldies
5.augusts 2010, 11:52 | links
 
Blinks, vajag vesti, sīkāk palasi šo, it sevišķi 1.pielikumu tur sīki aprakstīts, kā arī:
23. Vadītājs nodrošina, lai pasažieris, kas jaunāks par 12 gadiem, pārvadā­šanas laikā ir ietērpts atbilstoša izmēra glābšanas vestē.
5.augusts 2010, 14:03 | links
 
Tur galigais sviests sarakstits ai man jau vienalga laivu tapat neatnems pasi dabus pa muguru ar airiem.
5.augusts 2010, 15:14 | links
 
kur tādi cirvja kāti var rasties????
5.augusts 2010, 15:24 | links
 
Ja darīsi to ko nevajag, piemēram liksi tīklus, laivu ar atņems:)
Ta dari kā gribi, tā tava darīšana.
5.augusts 2010, 16:14 | links
 
Pats jau esi cirvis >.. Es ar tikliem nekad nesmu keris un neiesu ari pities vinos.
5.augusts 2010, 18:21 | links
 
Bet kad tev piebrauks muņi klāt un paprasīs kur ir veste un nedod dievs ja pēc papīriem laiva būs garāka par 2,5m un nebūs piereģistrēts, tad dabūsi tādu sodu maksāt, ka vēlāk tomēr būs lētāk visu izdarīt kā vajag
5.augusts 2010, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager