Gumijas laiva

Par pvc līmēšanu. Es gan neieteiktu laivu līmēt ar gluži širpotreba līmēm. Domāju, ka šitie būs drošāki
http://adv24.lv/lv/130/187/ vai http://www.kviller.lv/TLimes.html
Labāk pat viņiem pajautāt ar ko labāk līmēt banera audumu (kas būtībā tas pac vien laivas materiāls ir)
19.maijs 2011, 09:18 | links
 
Varbut kāds var iemest infu, kur var "svētdienas pūslim" niroks vai ufimka, vairs pat nosaukumu neatceros, bet rusland produkcija, salīmēt rūpnīcas vīli, jaunieši kaut kā umudriļis degunu atraut vaļā, jāsalīmē beidzot .
19.maijs 2011, 10:34 | links
 
Anton!!!
Navigatora oriģinālajam pumpim ir divi gali, viens pūš iekšā ,otrs velk ārā, nu tad pārspaud šlangu un izsūc to gaisu, ar to var pat vakumu uztaisīt...:):)
19.maijs 2011, 11:13 | links
 
Hecs! Kādreiz tās kas ir gumijas laivas - itin labi remontēja autoservisos. Ja ir kaadam pazinjam - domaaju, ka tas buus praatiigaakais risinaajums.
19.maijs 2011, 11:15 | links
 
no pvc materiaala ir taas jaunaas kiinieshu laivas ?cik izturiiga vina pret riiveeshanos pret akmeniem ?
19.maijs 2011, 11:39 | links
 
un vai pvc ir droshaaka kaa niroks ?
19.maijs 2011, 11:40 | links
 
Nu atuservisos, ideja laba, tikai man pa centrālo vīli-šuvi ir atrautu 20 cm vaļā, gribās lai tiešām labi to vietu salīmē nav jau klasisks caurums, bet 2 gumijas detaļas saiet kopā.
19.maijs 2011, 11:43 | links
 
Ivo....PVC noteikti ir drošāks kā niroks.....niroks parasta gumija,bet teiksim tas pats Navigators, daudz došāks un izturīgāks!!! Man pašam ir navigators,jau 6 gadus un vēl nav līmēts,un ar ventiliem arī viss kārtībā, kā piepūš tā arī pēc nedēļas gaiss ir kur bijis....ilgāk gan neesmu turējis piepūstu!!
19.maijs 2011, 11:51 | links
 
Hecs! Tapee ar rakstiiju pa autoservisu - vajag ne tikai liimeet, bet arii vulkanizeet.

Ivo! PVC var buut arii suudiigaaks par gumiju. Tajaa materiaalaa PoliVinilChloriids ir tikai viena no sastaavdaļām. Viens pac pa sevi materiāls ir diezgan nekaads un neteiktu, ka izturiigs. Svarīgākais ir uz kā tas ir liets - respektīvi armējums.
19.maijs 2011, 12:36 | links
 
bet kuram tad ticeet tagad viiri nesaprotu protams ar niroku peldu jau gadus 8 bet to kiinieti nesen dabuuju nezinu vai ar jauno braukt vai niroku bet nu lai paliek vestes man ir taka varu braukt ar abaam va ne ? jurik - pasaki kaa to pvc var glabaat man vina salociita tas kad tas slikti zinu bet varbuut to var taa glabaat protams sausu ? un niroks ja bijis aukstumaa kraajies pie sienas kaada skaade vai nekaada ?
19.maijs 2011, 12:52 | links
 
ivo. PVC laivaam itkaa galvenais lai smiltis nav iekshaa, kas vareetu padeldeet un lai zhurkas nenoeed. A taam gumijeneem viskas biistams. ij zhurkas ij slapjums ij aukstums. PVC arī vēlams protams izžāvēt pirms glabāšanas - savādāk nākamo copi būs jāpavada penicilīna vai citu pelējuma sēņu kompānijā. A tā ka tur kaut kādi temperatūras režīmi vai puspiepūstā stāvoklī - neesmu dzirdējis.

Pārbaudīt kas labāks kīnietis vai krievs var "metodom nauchnogo tika", pie kam burtiski :) Pirms tam tik ķiveri uzvelc - ja nu izrādās ka ķīnietis savu laivu ar kevlāru armējis:)
19.maijs 2011, 13:24 | links
 
Savu navigatoru glabāju salocītu,jo vietas piepūstam nava, nu jo projām ne kādu problēmu, tikai nebūtu vēlams mīnusos viņu vaļā locīt, jo varot locijuma vietās sasprēgāt!!
Izturīga viņa ir gan....reiz laivu braucienā pa Irbi, straume uznesa virsū ieskalotam kokam un taisni uz nolauzta zara gala, domāju ka nāksies peldēt ,bet nekā...borts izturēja triecienu un zaru nolauza, zars apmēram 3cm šķērsgriezumā!!!
Navigatoram materiāls ir vairākās kārtās un armēts, diezgan izturīgs.....nu tas pēc manas pieredzes, tā paša materiāla ir arī HOLYDAY laivas.
19.maijs 2011, 14:54 | links
 
Holiday tas pats navigators vien ir, tikai ar citu firmas zīmi :D Papīros laivas marka norādīta kā Navigator III :))))

Laikam tajā pašā rūpnīcā štancē, tikai pēc tam Outlands uzlīmē savu Holiday marku virsū - un laiva uzreiz paliek par 50 Ls dārgāka :D:D
19.maijs 2011, 14:58 | links
 
Droši vien jau ka tā tas ir ,bet laivelēm ne vainas!!!
Manā laivā divi simtkilogramnieki copmaņi ar spiningošanas ekipējumu ietilpst mierīgi......tikai motorītis tad prasās gan :):):)
19.maijs 2011, 15:03 | links
 
holidey un navigators ir identiskas laivas!!!holidays ir dargaks jo maksa par nosaukumu!!man ir navigators III un coman holiday!!!ja saliek kopa tad ka divas udenspiles nav nekadu atskiribu tikai tie uzraksti navigators un holiday un tie zimejumi un krasa kada tie zimejumi un uzraksti ir!!!
19.maijs 2011, 21:18 | links
 
nu nezinu vai pret krievu laivu NUROK var nodzest cigareti pret navigatoruIII var mierigi un nekas nav!!!ledu lidz 1cm mierigi lauzt var bet ar NUROK nedomaju!!!
19.maijs 2011, 21:20 | links
 
Neieteiktu veikt tādus eksperimentus, ja arī sākumā liekas, ka nekā nav, sakarsējot mainās materiāla struktūra un tā vieta paliek cieta un trausla.
19.maijs 2011, 21:36 | links
 
da nez, pushlus pirkt, vinjus tak dzena pavisu dikji tiko vejsh vai vilnji ta pilns puslis ar udeni , un normali spiningot ari gruti, kusties tur kur vilnji iet, letajos pushlos ari nav kur sedet.. kr4 neerti
19.maijs 2011, 22:17 | links
 
arturs k tad tu neesi bijis Riigas hesa viduu kad vilni esmu ar to pashu niroku peldeejis bez probleemaam vinam borti augsti nekaadas vainas ir labi bet jaameegina buus tas savs navigators vispaar nezinu kaads nosaukums ir man vinu uzdaavinaaja neesmu pat uzpuutis bet palasot juutos droshaak bet vestes ir buutiibaa nau probleemu
20.maijs 2011, 01:48 | links
 
Sveiki man jautājums vai visām gumijas laivām ventīļi ir vienādi. Man vnk ir diezgan veca gumijas laiva un nav ventīļu gribētos nopirkt. Paldies jau iepriekš.
20.maijs 2011, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager