Akumulators un lādētājs

Būtu nepieciešams zinošu cilvēku padoms!
Lūgums atsaukties un dalīties pieredzē, kā arī zināšanās par elektromotoru akumulatoriem un to lādētājiem! Es grasos iegādāties jaunu gan akumulatoru un lādētāju, bet šajā lietā diezgan maz ko saprotu, tikai zinu to, ka akumulatoram vajadzētu būt slodzes/zemizlādes akumulatoram! Kas ko varētu man ieteikt? Uz ko būtu jāvērš uzmanība? Izmantoju Minn Kota Endura 36 motoru. Pašam it kā domas ir par Minn Kota aķīti un lādētāju (diezgan dārgi gan sanāk), kā arī par Dyno aķīti un DHC vai CEMONT lādētāju! Cik jaudīgu aķi šādam motoram vajadzētu? Varbūt Minn Kota aķītis un citas firmas lādētājs? Jau iepriekš paldies!!!
8.jūlijs 2010, 20:06 | links
 
Akjis autoveikalaa tev izmaksaas leetaak kaa minn kotas...peedeejaa laikaa cenas vsp ir stipri kritushaas...
Laadeetaaju njem impulsiivo...akjis ilgaak kalpos...
8.jūlijs 2010, 20:18 | links
 
Autoveikalā es diez vai dabūšu zemizlādes aķi, pie kam auto aķīši nelabvēlīgi var iedarboties uz laivu elektromotoriem (jau pašā startā dod iekšā motoram visu strāvas stiprumu, kas tam ne visai patīk)!
8.jūlijs 2010, 20:45 | links
 
šis tas no personīgās pieredzes
nenosakāmas izcelsmes skābes slodzes 110 Ah aķis nokalpoja 3 gadus,30 motorītis viņu pa dienu nokaut nevarēja,tagad man ir minkotas 130 Ah želejnieks 30 motorīts viņu nokauj kādās 10 stundās,domā :)
8.jūlijs 2010, 21:48 | links
 
Mlg2, Tu noteikti esi stingri svarā pieņēmies, tas pie vainas! :DDDDD
Nu, varbūt arī luriņu soma palikusi stipri smagāka ;)
8.jūlijs 2010, 21:59 | links
 
Griezeejs
jāmauc mums uz Kaņīeri kopā,aķis nomirs Tu pie airiem:)
8.jūlijs 2010, 22:05 | links
 
Mlg2, Griezeeju nevis pie airiem, bet pie aira.
:DDD
8.jūlijs 2010, 22:07 | links
 
pilnīgs vāks ar jūsu spriedelējumiem- strāvas stiprums visiem ir 12V jauda var būt dažāda lidz pat 600 Amh tāpēc jau el motoram ir 5 ātrumi uz priekšu un 3 atpakaļ.Automobīļa akumulātors nav ieteicams tikai tāpēc ,ka
1. izmaksās dārgāk /jo noklāsies samērā ātri /svina plašu deformācijas rezultātā
2.jaudas ziņā cena autiiņa 400-600 Amh akumulātoram diez vai būs stingri lētāka par dziļās izlādes akuci kurš kalpos stingri ilgāk
akumulātora jaud nu nekādi neietekmē minikotas mūžu
8.jūlijs 2010, 22:09 | links
 
400-600 Amh akumulātoriem ši ir pīķa starta strāva kur būtu analoga 150 Amh dzīļās izlādes akumulātoram
8.jūlijs 2010, 22:11 | links
 
Bums
runa ir par slodzes AKB nu piemēram treileros viņus lieto,nu es nemaz nedomāju auto AKB
8.jūlijs 2010, 22:13 | links
 
ffreaky,pirmkāt ir iespēja auto veikalā iegādāties kemperim domātu aķi,piem Nometņu ielā redzēju,otrkāt domāju ka ļoti labi varētu būt zaļai enerģijai domātie(vējģenerātoriem,u.t.t.),kaut zināmie austriešu "Baren"-100-nieks ap76 lvl,ieliec google-pameklē,arī par alternatīvo enerģiju.
8.jūlijs 2010, 22:17 | links
 
Man vislabākais no aķiem trāpija No Amerikas humpalās tika atvesti invalīdu elektriskie ratiņi kuriem bija nojukusi elektronika es par 20 ls nopirku ,kas tajos bija par fantastiskiem akumulātoriem kalpoja un bēdu nezināju super Tikai ari ar laiku nobeidzās,bet nekad nepievīla slodzi turēja nejēgā.
8.jūlijs 2010, 22:17 | links
 
Vēl gribas piekrist mlg2,minkota tas ir...,nu labi brends,bet ar apšaubāmu kvalitātes un cenas attiecību.Tad kādēļ maksāt divreiz?
8.jūlijs 2010, 22:25 | links
 
Kāds varbūt k-ko var pateikt par DYNO vai SZNAJDER akumulatoriem?
8.jūlijs 2010, 22:36 | links
 
Tu laikam pats nezini ko vēlies ,tik tukšu bazaru,kas var būt labāks par aķiem ,kas domāti neskaitāmām uzlādēm,izlādēm kā alternatīvā enerģija,bet varbūt tev google nedarbojas,kā vairumam biezo auto īpašniekiem pagriezienu rādītāji nenāk komplektā.Bet vispār, citējot klasiķus, kas man par daļu.
8.jūlijs 2010, 22:55 | links
 
Mazkalns

Tu pats laikam uz wisiem no augšas skaties! Kas tur slikts, ja es interesējos par dažādu firmu izstrādājumiem??? Wisi jaw newar būt tik attēsti, kā tu! Pie kam tai pašā goolē informācija par wisu šito lietu ir ļoti skopa!!!
8.jūlijs 2010, 23:21 | links
 
pilnīgs vāks ar jūsu spriedelējumiem- strāvas stiprums visiem ir 12V jauda var būt dažāda lidz pat 600 Amh

vaaks ar tevi bums :D straavas stiprumu meera ampeeros nevis voltos un jaudas meervieniiba ir wats nevis ampeerstundas.
8.jūlijs 2010, 23:59 | links
 
lietus
pilnīgs vāks ar tevi!spriegums=Volti,strāva=Amperi!!!!
ja netici,tad pajem fizikas grāmatu un papēti!:)))
9.jūlijs 2010, 00:06 | links
 
urmaas, a es ko citu uzrakstiiju?
9.jūlijs 2010, 00:09 | links
 
lietus
kā tad to saprast-strāvas stiprums visiem ir 12V......???
9.jūlijs 2010, 00:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager