Makšķernieku teltis

No 58-90 latiem, kā kurā krievu netveikalā!
4.marts 2013, 16:46 | links
 
man tā "НЕЛЬМА 2'', pēc vaira ieliktā roļika, nu dikti iepatikās. kur diez tādu varētu iegādāties?
4.marts 2013, 13:32 | links
 
Vairis30 rakstija par kaut kadu atduri. Tatad kads ir to atrisinajis. Man uz atru roku nak prata izolene, bet ta atdure ... ka, kur, neponatno pagaidam. Vienigais var taisit kaut kadas uzpariktes. Piemeram ,panemt plastmasas trubu (ja dabun vinu virsu) un tad locisanas vieta uzstumj virsu un nostiprina, lai neslid uz leju. Hmmm, doma vispar nav slikta... . :) Pasam vai pat jasit pa plecu - molodec muzik. :D
4.marts 2013, 10:51 | links
 
Mailite
Jau laiciņu atpakaļ par šo tēmu gāja runa.Tava telts pie lielākiem vējiem "lokās",tā tas ir un tur neko neizdarīsi.Ja nu vienīgi jāapmūrē ar sniega valni.:)
Tikai tāpēc pats jēmu par izmēru mazāku-H-10451.Tā ir 1,8X1,8.Nav tā plašuma kas tavā,toties stabilāka esot gan.:)
4.marts 2013, 09:58 | links
 
Sveiki.
Pienaca ta diena, ka vakar, kad telts TADA veja lokas atpakal un tur neko neizdarisi. Liku gan ar sturiem pret veju, gan veru vala lodzinus, lai ir caurvejs, bet neka.

Vai kads ir atrisinajis so problemu? Man ir ta Holiday EASY ICE H-10461 2.1 uz 2.1.
4.marts 2013, 09:52 | links
 
Pirmais modelis ar zibens novedēju :))
5.februāris 2013, 09:39 | links
 
Jaunums:
5.februāris 2013, 08:12 | links
 
Mailītes ieliktā telts darbībā Peipusā. Vienīgai mīnuss - lielā vējā tomēr lokās telts stūri, bet to var atrisināt ieliekot nelielu atduri.
30.janvāris 2013, 17:27 | links
 
Ja kādam interesē, pārdodu ne-automātisko Holiday copes telti, 1.8X1.8m, 1 reizi lietota, 10 Ls.
P.S. Pamēģināju, sapratu, ka copē, sēžot teltī, pārņem klaustrofobija :) Labāk svaigā gaisā salt. Bet tā, ja pa nakti sēdēt uz breksi, noteikti, ka ir OK.
30.janvāris 2013, 17:04 | links
 
gan holiday, gan spamotais averto ir viens liels s.ds... mehānisms nedrīkst būt no plastmasas... esmu redzējis kā šie dargie štrunti salīdzinot ar kvalitāti lūzt sek. laikā... normāla noturīga un dzīvotspējīga telts būs no metāla vai kāda saukausējuma - bez plastmasas detaļām....
30.janvāris 2013, 14:50 | links
 
Holiday teltij man nepatīk, kad nav lodziņa! Ir tikai sieta membrana.. Bet tā kopumā telts ir ok..
30.janvāris 2013, 12:05 | links
 
Veči, kam ir lielākā izmēra telts, saka, ka lielā vējā konstrukcija neturot spriedzi. Laikam tā bura sanāk par lielu.
30.janvāris 2013, 12:00 | links
 
Man ir IGLOO automatic(ATEMI)2*2m.Mehānisms ārpusē,problēmu ar mehānisma aizsalšanu nav bijis.Lielākā vējā prasās 4 papildus atsaites pa vidu.Holiday teltīm vēdināmais logs taisās no iekšpuses(ja pīpē teltī tad tas noder).Holiday apakša labāk nostiepjās nekā Igloo.Tāds apmēram ir mans novērtējums.Ja būtu bijusi saprašana kad pirku,tad izvēlētos Holiday 2.1*2.1.Uzstādīšana abām pāris sekundes.
30.janvāris 2013, 10:56 | links
 
ar ārējo mehānismu ir vecs modelis. šobrīd šalmo ir tikai ar iekšējo
30.janvāris 2013, 10:39 | links
 
Man arii Holiday Telts dzeltena un zila. interneta nevaru atrast 0_o
30.janvāris 2013, 10:01 | links
 
Hmmm, i-bodes ir divas bildes. Telts bilde, kur mehanisms iegspuse:


Mehanisma bilde:


Lab, jadur uz bodi. Dzive tikai Asseri redzeju, kur tas brinums ir patiesam arpuse.
30.janvāris 2013, 09:33 | links
 
Holidey automatiskajam visam mehanisms ir ieksa.
30.janvāris 2013, 08:25 | links
 
manam Holiday 180x180 mehānisms iekšpusē...
29.janvāris 2013, 17:31 | links
 
Iesavas doma, ka vajadzetu piepirkt automatisko telti, bet gan Holiday, gan Asseri pats mehanisms atrodas arpus telts. Vai tad vins nekad nesasalst, ja piemeram ara slaps sniegs? Tam mehanismam nav jabut iegspuse?
29.janvāris 2013, 13:13 | links
 
smailers zvanīju vairs neesot :(

Kad pats gribēju iegādāties tad Averto uz vietas ar vairs nebija . Uzjautāju kuriem uzņēmumiem viņi pārdod . Toreiz dabūju Cenu klubā lētāk . Šobrīd nav , uzzvani uz Averto varbūt padalās ar info.
28.jūnijs 2012, 09:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager