Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Šodien iebraucu Daugavā zivis pamedīt! Lejtecē ap ziemas ostu ļoti labi asars kožās. Labākie rezultāti uz atvadiņu. Izmērs ne kāds izcilais (apm.100-200 gr), bet pasportot dikti interesanti.
Aizpeldēju arī līdz Lielupes grīvai izlūkos, bet tur tāda ūdenmoču, kuteru un motorlaivu satiksme, ka ilgi neaizkevējos. Vienu asaru spotiņu gan atradu un nedaudz pasportoju.
18.augusts 2019, 21:00 | links
 
Apakšā kreisajā stūrī jāuzspiež uz apgriezta wifi simbola un jāizvēlas SonarChart!

onkyo, 16.augusts 2019, 12:58

Paldies!Virs Pļaviņu hes arī rāda!
16.augusts 2019, 18:21 | links
 
Apakšā kreisajā stūrī jāuzspiež uz apgriezta wifi simbola un jāizvēlas SonarChart!
16.augusts 2019, 12:58 | links
 
webapp.navionics.com/
Te arī ir dziļumu kartes. Vari salīdzināt

Fretka, 16.augusts 2019, 09:59

Kas tur jāieķeksē,lai rādītu dziļumus?
16.augusts 2019, 12:44 | links
 
Zaceps82 [16.aug]: leeevis [3m]: Vakar paša acīm braucu paskatīties, kā tauta izklaidējas pirmās dienas pēc ūdens nolaišanas Ikšķilē. Skats jau interesants, visi staigā, kaut ko rušinās, griež riņķi akmeņus un mazos vēzēnus nes uz ūdeni, kur tas vēl ir, vai liek ķeselē. Pats pamēģināju ir visnotaļ interesanti , tāds Kinder surprise akmeni cel un tur mazs kukainis sēž , bet tie ir ļoti ļoti maziņi, tādus tikai glābt.
Taču īstās pārdomas ir citas , ja zem 80 % akmeņu sēž pa vienam vai diviem vēzēniem, tad taču tas liecina , ka to dzelonvaigu vēžu Daugava ir miljoniem, kādēļ tad vēžot ir atļauts tikai līdz hesam?TTapēc, lai izslēgtu "piezveju"
Ar to tu domā citu vēžu sugu iegusanu ? Bet tas taču aktuāli arī visas pārējās vietas , kur atļauts vēžot , gan Lielupe , gan Daugavā lejpus HES. Bet likumdevējs taču neaizliedz dēļ dažiem alkošoferiem pilnīgi visiem vadīt auto....
16.augusts 2019, 12:38 | links
 
leeevis [16.aug]: Vakar paša acīm braucu paskatīties, kā tauta izklaidējas pirmās dienas pēc ūdens nolaišanas Ikšķilē. Skats jau interesants, visi staigā, kaut ko rušinās, griež riņķi akmeņus un mazos vēzēnus nes uz ūdeni, kur tas vēl ir, vai liek ķeselē. Pats pamēģināju ir visnotaļ interesanti , tāds Kinder surprise akmeni cel un tur mazs kukainis sēž , bet tie ir ļoti ļoti maziņi, tādus tikai glābt.
Taču īstās pārdomas ir citas , ja zem 80 % akmeņu sēž pa vienam vai diviem vēzēniem, tad taču tas liecina , ka to dzelonvaigu vēžu Daugava ir miljoniem, kādēļ tad vēžot ir atļauts tikai līdz hesam?T
Tapēc, lai izslēgtu "piezveju"
16.augusts 2019, 12:36 | links
 
Vakar paša acīm braucu paskatīties, kā tauta izklaidējas pirmās dienas pēc ūdens nolaišanas Ikšķilē. Skats jau interesants, visi staigā, kaut ko rušinās, griež riņķi akmeņus un mazos vēzēnus nes uz ūdeni, kur tas vēl ir, vai liek ķeselē. Pats pamēģināju ir visnotaļ interesanti , tāds Kinder surprise akmeni cel un tur mazs kukainis sēž , bet tie ir ļoti ļoti maziņi, tādus tikai glābt.
Taču īstās pārdomas ir citas , ja zem 80 % akmeņu sēž pa vienam vai diviem vēzēniem, tad taču tas liecina , ka to dzelonvaigu vēžu Daugava ir miljoniem, kādēļ tad vēžot ir atļauts tikai līdz hesam?
16.augusts 2019, 12:33 | links
 
Yes! Arī akceptu esmu dabūjis. Vismaz kaut jēdzīgi pozitīvs saistībā ar žaņiem. Tencinu

Zaceps82, 16.augusts 2019, 10:30


Tu neesi viens tāds, vismaz reizi nedēļā nelielā kompānijā braucam skatīties kas notiek ar žani, parasti vismaz 4 - 6 kāti ar dažādām ēsmām un nekā. Viss ko esmu pats noķēris ir uz spiningu ķerot asari un neviens nav bijis mājās ņemams.

Spriežot pēc laivu skaita, arī "laivu vietās" nekā īpaša neneotiek.
16.augusts 2019, 11:05 | links
 
Yes! Arī akceptu esmu dabūjis. Vismaz kaut jēdzīgi pozitīvs saistībā ar žaņiem. Tencinu
16.augusts 2019, 10:30 | links
 
Fretka [51m]: Iesit Google insight Genesis un tur paņem social map. Iespējams atradīsi sev vēlamo dziļuma karti.Paldies. Biju jau kaut kad aizracies līdz šim resursam bet man radās bažas par to precizitāti... cik nu varu iztaustīt no krasta...dažas bedres, kuras tur ir norādītas ... manuprāt realitātē nav. Līdz ar to arī kopējās ainas precizitāti pagaidām vērtēju skeptiski.
Zaceps82, 16.augusts 2019, 09:56


Neesi tik skeptisks, lielāko daļu no bedrēm Rīgas centrā esmu apstaigājis spiningojot un varu apstiprināt - karte ir precīza. Reizēm gan grūti ar mērogošanu un nevar īsti saprast cik tālu tā bedre no krasta. Daugavā akmeņaina gultne, tādēļ stipri šaubos, ka tā varētu mainīties dažu gadu laikā ;)
16.augusts 2019, 10:27 | links
 
webapp.navionics.com/
Te arī ir dziļumu kartes. Vari salīdzināt
16.augusts 2019, 09:59 | links
 
Fretka [16.aug]: Iesit Google insight Genesis un tur paņem social map. Iespējams atradīsi sev vēlamo dziļuma karti.
Paldies. Biju jau kaut kad aizracies līdz šim resursam bet man radās bažas par to precizitāti... cik nu varu iztaustīt no krasta...dažas bedres, kuras tur ir norādītas ... manuprāt realitātē nav. Līdz ar to arī kopējās ainas precizitāti pagaidām vērtēju skeptiski. Protams būšu sajūsmā, ja kāds var salīdzināt realitātē ar sava eho datiem un apstiprināt autentiskumu.
16.augusts 2019, 09:56 | links
 
Iesit Google insight Genesis un tur paņem social map. Iespējams atradīsi sev vēlamo dziļuma karti.
16.augusts 2019, 09:32 | links
 
Skaļas pārdomas... šīgada līdzšinējie rezultāti likteņupē (posmā Rīga), kacinot žaņus.... Nulle... Visu daru kā iepriekšējos gados, kad ap šo laiku jau bija apēsti kādi desmit "ieskaites" stiklači (nevienu copes reizi neaiznesu mājās vairāk kā 1 gab un "ieskaites"=1,5-2,5kg) Protams bija tukšās reizes, bet ne jau tā kā šogad. Neapšaubāmi ka mana copes metode no krasta un ar dabīgo ēsmu jau defaultā nozīmē to, ka tikšu pie zivs tikai tad kad viņa gribēs ēst un būs tur kur esmu iemetis....tobiš atšķirībā no laivotājiem, džigotājiem un dropshototājiem... Manā arsenālā nav "provokācija", ar kuru zivi paņem iepriekšminētie. Ar mugurkaula smadzeni jūtu ka tepat jau viņi ir, bet kas par lietu....? Nav poņa... Asari gan šogad, vismaz vizuāli vērojot upi, ir daudz vairāk kā iepriekšējos gados. Ko jums (kuģotājprovokatoriem :)) tur eholotēs rāda?
P.S. Un varbūt kāds var padalīties ar aktuālo dziļumu karti (cik saprotu tad normālai mūsdienu eholotei ir funkcija ka var saglabāt saprotamā, lietojamā formā gultnes reliefa attēloju)
16.augusts 2019, 09:04 | links
 
Vēl Ri4i20 ja atceries ,kad biji un bija normāls līmenis priekš tevis, var stacijas datu meklētājā atrast tā brīža līmeni, ūdens temp un tt, dod pdf.formātā,kaut gadu vai trīs atpakaļ.
15.augusts 2019, 12:28 | links
 
Sveiki, vēlreiz par meteo....
Ja skatā Zeļķi tad normāls ūdens līmenis ir pie 2.5m atzīmes, bet ja Pļaviņas tad ap 9,5m?
Paldies:)
Šogad vienreiz jau riktīgi aplauzos, negribu atkal akli aizbraukt

Ri4i20, 14.augusts 2019, 16:22

Jā tā apmēram ir,katrai stacijai ir savs nulles līmenis',kurus var atrast un salīdzināt,bet nav vajadzības.Tā kā Pļaviņu HES būtībā ir ezers,tad kā redzi grafikā izmaiņas ir vienādas,līmeni daudz nometa tagad jau vairāk par metru atkal pacēluši un turpina celt.Lietas būtība šiem datiem -pirmkārt redzi izmaiņas,otrs pašam jāpiefiksē ,kas tev ir normāls līmenis, tad ieejot varēsi salīdzināt ar vajadzīgo.es pats pamatā iz mantoju Gaujas vai Daugavas aug;sas stacijas, piemēram -paceļas līmenis 10 -30 cm diennaktī -būs kafija.Pavasarī uz vimbām skatoties no līmeņa ,zini uz kuru vietu braukt.Bet būtība pašam jāiekrāj nedaudz datu bāze -kas pie kāda līmeņa notiek -jo bieži vien kas vienam lielsōtram normāls.
15.augusts 2019, 11:22 | links
 
Ri4i20 [14.aug]: Sveiki, vēlreiz par meteo....
Ja skatā Zeļķi tad normāls ūdens līmenis ir pie 2.5m atzīmes, bet ja Pļaviņas tad ap 9,5m?
Paldies:)
Šogad vienreiz jau riktīgi aplauzos, negribu atkal akli aizbraukt
Par Zeļķiem nemācēšu teikt, Pļaviņās 9,5 ir normāls. Es teiktu norma ir 9-9,5 robežās
14.augusts 2019, 16:25 | links
 
belijs23 [13.aug]: no 15.augusta Rīgas HES pazeminās līmeni. Interesējos vai tas ietekmēs Ķeguma hes ūdenslīmeni vai tas paliks nemainīgs?
Pēc loģikas Ķegumā līmenim jābūt augstam
14.augusts 2019, 16:24 | links
 
Sveiki, vēlreiz par meteo....
Ja skatā Zeļķi tad normāls ūdens līmenis ir pie 2.5m atzīmes, bet ja Pļaviņas tad ap 9,5m?
Paldies:)
Šogad vienreiz jau riktīgi aplauzos, negribu atkal akli aizbraukt
14.augusts 2019, 16:22 | links
 
no 15.augusta Rīgas HES pazeminās līmeni. Interesējos vai tas ietekmēs Ķeguma hes ūdenslīmeni vai tas paliks nemainīgs?
13.augusts 2019, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager