Lobes ezers

Cope
Biju sestdien divi meri laiva , zemmeri bija loti daudz . Lobes ezera tuksa nekad neesu palicis
7.oktobris 2019, 17:46 | links
 
Manas domas par Lobes ezeru.

Manuprāt šis ezers nav domāts lielākai daļai makšķernieku, jo ezers ir sarežģīts un prasa daudz pacietības un neatlaidības. Pirmkārt jau ēsmas, mānekļa izvēlē + ir jāprot precīzi mest. Nedaudz aizmet garām un māneklis ir zāles + zivs izbaidīta.

Tāpēc arī forumā ir tik daudz negācijas par šo ezeru - zivis nav utt. Tas viss ir pateicoties "svēdieniekiem", kuru stādā ar nepiemērotiem mānekļiem un ir pieraduši mest kur pagadās. Šajā ezerā tā nevar...

Zivis ezerā ir daudz un precīzi metot starp zālēm, līdakas var savilkties ļoti daudz. Bet tiklīdz metiens ir nedaudz šķībs, viss kas tev galā ir, ir tikai zāles un pie zivis tā arī netiec.

Pa zivs izmēru, ļoti daudz mazas līdakas (20 - 55 cm), bet laba izmēra līdakas 70+ cm ir sarežģīti noķert. Jo ezerā ir daudz zāles, nu tā ka ĻOTI daudz un ar normāliem mānekļiem 15 + cm strādāt ir praktiski neiespējami. Tāpēc nākas strādāt ar salīdzinoši viegliem un maziem mānekļiem, kas ļoti piesaista zemmēra līdakas, bet lielāka izmēra līdaka tādu mānekli laiž garām.

TOP māneklis noteikti ir viss, kas ir aprīkots ar pretzāļu sistēmu, vai nu šūpiņš vai nu gumija ar offseta sistēmu, ar citiem mānekļiem strādāt ir grūti, prasa daudz pacietības un meistarības.

Man 6dien dienas pirmā puse bez realizētām copēm. Divi labi uznācieni, bet zivš aizšāva garām. dienas otrā pusē uz 8cm vobleri ap 10 zemmēriem.
7.oktobris 2019, 14:14 | links
 
6dien pabiju Lobē. No kādiem 11iem līdz 16iem. Kamēr nebija saule, bija cerīgi, mazās ķēra gumiju. Kā parādijās saule, līdakas tussējās iekšā zālēs, un ņēma ar gariem zobiem, principā, neņēma. Rezultātā, man tikai 2 zemmēri. Veču bija daudz, ganjau vēl kāds padalīsies, kā viņam gāja ;)
7.oktobris 2019, 10:28 | links
 
Gkirsis [4.okt]: Licences arī šogad nevajag!
6dien braucu, tad jau redzēs, kā būs.
Laivu bāzes saimnieks, teica, ka daudz mazo ķeroties, bet pa dienu arī kāds mērs gadās!
Padod lūdzu ziņu kā gāja. Ne asakas!
4.oktobris 2019, 11:16 | links
 
Licences arī šogad nevajag!
6dien braucu, tad jau redzēs, kā būs.
Laivu bāzes saimnieks, teica, ka daudz mazo ķeroties, bet pa dienu arī kāds mērs gadās!
4.oktobris 2019, 10:20 | links
 
andzha33 [30.sep]: Vai kāds pēdējā laikā ir bijis Lobes ezerā? Kā ar copi? :) Nesen dzirdēju ka Lobes ezerā tagad drīkstot izmantot benzīna motorus...vai tā varētu būt taisnība?Es īsti nesaprotu, kam tur būtu vajadzīgs iekšdedzes dzinējs. To ezeru var ar elektro izbraukāt vairākas reizes dienā krustu šķērsu. Pat ar airiem nebūtu problēmu.


Kas tur ar licencēm? Kaut ko vietējie oligarhi teica, ka atkal būs.

Abavnieks, 30.septembris 2019, 17:40


Licences tur nav jāpērk, vismaz pagājušonedēļ vēl nebija ;)
4.oktobris 2019, 09:33 | links
 
andzha33 [30.sep]: Vai kāds pēdējā laikā ir bijis Lobes ezerā? Kā ar copi? :) Nesen dzirdēju ka Lobes ezerā tagad drīkstot izmantot benzīna motorus...vai tā varētu būt taisnība?
Galīgi garām:)
30.septembris 2019, 20:02 | links
 
andzha33 [30.sep]: Vai kāds pēdējā laikā ir bijis Lobes ezerā? Kā ar copi? :) Nesen dzirdēju ka Lobes ezerā tagad drīkstot izmantot benzīna motorus...vai tā varētu būt taisnība?
Es īsti nesaprotu, kam tur būtu vajadzīgs iekšdedzes dzinējs. To ezeru var ar elektro izbraukāt vairākas reizes dienā krustu šķērsu. Pat ar airiem nebūtu problēmu.


Kas tur ar licencēm? Kaut ko vietējie oligarhi teica, ka atkal būs.
30.septembris 2019, 17:40 | links
 
Vai kāds pēdējā laikā ir bijis Lobes ezerā? Kā ar copi? :) Nesen dzirdēju ka Lobes ezerā tagad drīkstot izmantot benzīna motorus...vai tā varētu būt taisnība?

andzha33, 30.septembris 2019, 17:05


Kam tev vannā benzīna motors?
30.septembris 2019, 17:23 | links
 
Vai kāds pēdējā laikā ir bijis Lobes ezerā? Kā ar copi? :) Nesen dzirdēju ka Lobes ezerā tagad drīkstot izmantot benzīna motorus...vai tā varētu būt taisnība?
30.septembris 2019, 17:05 | links
 
Sveiki. Kas šobrīd Lobē notiek? Vai ir vērts apmeklēt? Kā ar ūdens līmeni un kā ar līdakām, kaut ko lielāku par 50cm ir iespējams noķert?
26.septembris 2019, 07:40 | links
 
kkas [26.jūn]: Topika peripētiju motivēts, šodien devos lūkot teiksmaino Lobes ezeru. Pa Bebrupi iebraukt ar kajaku mierīgi. Ar laivu būs pāris vietās jāpacīnās, var arī airi nolauzt vai pārdurt. Otru reizi brauktu no kādas bāzes. Viss kajaks piebira un aplipa ar zaļajiem ūdensaugiem. Ezers 1:1 kā Babīte. Kādu 1h pametāju un tinu makšķeres. Bezvējā cepināja oioi un ne piesitiena.
Ne novienas bāzes ar savu laivu neiebrauksi:)
24.jūlijs 2019, 11:22 | links
 
gasho [18.jūl]: Sveiki! Bijušais ilggadējais copes čoms no Dānijas atbraucis atvaļinājumā. pēc lokācijas Lobe ir vislabākais variants. Nebūs vilšanās, jo abi labi atceramies senos laikus tajā ezerā. Sen neesmu nopietni tur darbojies, nav līdakas izskaldītas? Jo tā visa pentere ar licenžu neesamību, tad jau arī kontroli utt?
Biju kkad pavasarī nobraucis, uz to brīdi licenži nebij, bij mazie līdakbērni, to noveļu uz pirmo iedegumu :)
18.jūlijs 2019, 23:35 | links
 
Sveiki! Bijušais ilggadējais copes čoms no Dānijas atbraucis atvaļinājumā. pēc lokācijas Lobe ir vislabākais variants. Nebūs vilšanās, jo abi labi atceramies senos laikus tajā ezerā. Sen neesmu nopietni tur darbojies, nav līdakas izskaldītas? Jo tā visa pentere ar licenžu neesamību, tad jau arī kontroli utt?
18.jūlijs 2019, 23:10 | links
 

Topika peripētiju motivēts, šodien devos lūkot teiksmaino Lobes ezeru. Pa Bebrupi iebraukt ar kajaku mierīgi. Ar laivu būs pāris vietās jāpacīnās, var arī airi nolauzt vai pārdurt. Otru reizi brauktu no kādas bāzes. Viss kajaks piebira un aplipa ar zaļajiem ūdensaugiem. Ezers 1:1 kā Babīte. Kādu 1h pametāju un tinu makšķeres. Bezvējā cepināja oioi un ne piesitiena.
26.jūnijs 2019, 18:58 | links
 
Plānoju atkal apmeklēt Lobes ezeru, kā jau katru gadu.
Cepuri nost to cilvēku priekšā, kuri šo ezeru uztur kārtībā, izpļauj niedres, sakopj iebraukšanas kanālus, ...
Ja par to ir jāsamaksā - man nav žēl.
Likuma burta kalpiem man nav ko novēlēt, vienīgi palikt kopā ar veselo saprātu.
Pašvaldība patiešām uz šo sezonu ir "nolohojusies" :( Ceru, ka pa šo vasaru asprāši ar visatļautības dvēselēm krūtīs ezeru nesačkarēs.
Par visiem ar visādām laivām - nu dikti gribētos tur iztikt bez lieljaudas kuteriem. Sēžot uz līni saņemt riktīgu vilni laivas sānā un atrasties Lobes ūdeņos nevēlos.
Lai arī pēc dabas mierīgs esmu, bet pret šādiem braucējiem noteikti meklēšu iedarbīgu pieeju.
Tiekamies Lobes ūdeņos patiesā baudā tvarstot tur mītošos dūņu un lēpeņu vagotājus!
7.jūnijs 2019, 16:11 | links
 
Nebija tik traki! 15 minūtes un esi ezerā, var pa bebrupi līdz ezeram tikt. Brīžiem izskatās, ka ceļa nav, bet kka tiku.
andryu, 5.jūnijs 2019, 20:40


Nu molodec, biju pārliecināts ka tur var tikt, jo svaigs satelītattēls rādīja brīvu ceļu. Arī tavās bildēs izskatās ok, esmu spēries ar airu laivu cauri daudz šaurākām un aizaugušākām ezeru caurtekām.
5.jūnijs 2019, 23:17 | links
 

Izskatās ka vajag bisk atjaunot foruma programmatūru, no datora vispār bildes nevar ielādēt
5.jūnijs 2019, 22:15 | links
 
bildēm švaka kvalitāte ielādot forumā..
5.jūnijs 2019, 22:10 | links
 
Laiva tiešām Aviks!

andryu, 5.jūnijs 2019, 21:58
es prasu vai nav bail uzdurt,"peldot"caut tādiem btikšņiem?

kurjers6, 5.jūnijs 2019, 22:03

mūsdienīgas laivas ļoti grūti uzdurt, ja vēl ar airiem pārvietojies... un tur nav armaturas kkadas, bet koka zari :)
5.jūnijs 2019, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager