Tauvas josla

Ko var un ko nevar? Kā cīnīties pret privātīpašnieku patvaļu?
Ak jūs ,, pīļu dīķa pēkšķētāji,, nu saprotuet tak reiz : ir īpašnieki, ir likums. Eiropu piesauciet un ko vēl, bet aizbrauciet uz to pašu Vāciju un pamēģiniet iebraukt privātīpašumā, sapratīsiet ko nozīmē : es te tikai atpūsties piebraucu vai kātu iemērkt. :) Par štatiem vispār nerunāsim, ir būts un redzēts. Tur vēl vienkāršāk - privātīpašums ir neaizskarams un īpašnieks var arī šaut un par to nekas nebūs. Tas tiem ,, varonīgajiem peldēt mācītājiem,, . Palasu un pasmaidu, jau dzīvojam vairāk kā divdesmit piecus gadus ,, citā iekārtā,, bet runas un domāšana kā padomju cilvēkam. :)))

Rondo, 19.marts 2019, 12:44

Rondo, Tu saprati ko tu uzrakstīji, es runāju par atrašanos uz tauvas joslas zemes, kas ir apgrūtinajums īpašniekiem un mana privilēģija. Nemusini ar valsts "pareizajām" idejām tautu, to ir par daudz un arī greizu. Tā arī nesaprotu, vai tu kacini mani kā maksķernieku, vai arī atbalsti aborigēnus. Par daudz smaidiņus esi salicis, šķiet....
19.marts 2019, 12:51 | links
 
Ak jūs ,, pīļu dīķa pēkšķētāji,, nu saprotuet tak reiz : ir īpašnieki, ir likums. Eiropu piesauciet un ko vēl, bet aizbrauciet uz to pašu Vāciju un pamēģiniet iebraukt privātīpašumā, sapratīsiet ko nozīmē : es te tikai atpūsties piebraucu vai kātu iemērkt. :) Par štatiem vispār nerunāsim, ir būts un redzēts. Tur vēl vienkāršāk - privātīpašums ir neaizskarams un īpašnieks var arī šaut un par to nekas nebūs. Tas tiem ,, varonīgajiem peldēt mācītājiem,, . Palasu un pasmaidu, jau dzīvojam vairāk kā divdesmit piecus gadus ,, citā iekārtā,, bet runas un domāšana kā padomju cilvēkam. :)))
19.marts 2019, 12:44 | links
 
Man patīk lasīt jūsu optimistiskās versijas un pieļāvumus, par vidusceļu meklējumiem. Par diplomātiju un saprašanos, kompromisiem. Esmu pieradis pie tādas kārtības eirolatvijā, ja tev ir konkrēta copes vieta, kuru tu gribi izmantot un vēl piebraukt, kā baltais civēks, tad bleķo saimniekam piķi un tev atļauts būs viss, vēl pienu pienesīs padzerties un pusdienas piedāvās. Ja nav tev šo sakaru un naudu maksāt un citus likumus mācīt, tad par mašīnu nevar būt ne runas, un neceri, ka sāksi eksaminēt īpašniekus likuma zināšanā. Stiep pa vairākām reizēm kā kamielis savu mantību un gaidi....Ja saimnieks ir mājās, tad sagaidīsi, kad ieradīsies ar piepūstiem vaigiem un visiem zināmām pretenzijām un diviem krančiem pie kājas, kas kvankšķēs un neļaus runāt. Ja pasūtīsi......atnāks ar plinti un te jau atkarīgs no tavām "profesionālajām visa veida prasmēm", kā "nomierināt", bet tad diena sabojāta un jāvācās labāk prom. Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva, draudēja ar visu uz ko stutēta valsts un ne tikai, vajadzēja gan parādīt kur kurkuļi dzīvo..... Un tā sajūta, ka tu tiec izsekots, vērots un parādīts īsākais ceļš un izeja uz municipiālo ceļu. Fui, cik tas ir riebīgi. Iesaku broņojieties ar ierakstu tehniku un gāzinieku. Un nestāstiet te viens otram pasakas par varbūtējiem savstarpējās sapratnes meklējumiem, kompromisiem. Veriet vaļā maciņus un rāpus uz ceļiem pie valdnieka un tad vēl gaidīsiet žēlastību. Kam zeme tas, dievs tētiņš un tas ieskrāpēts šodien papīrā.

Pravietis, 19.marts 2019, 11:02


Usi filozofija ir interesanta nodarbe brīvā laikā, ja visas problēmas atrisinatas. Iespējas ir tadas, ka ja tu gribi piebraukt pie ūdens, tad pēc Jāņa sētas navigācijas man divreiz pagājušo gadu ir ceļi pazuduši dabā, ko ir iznīcinājuši "saimnieki" bezpreģeļščiki. Pastāsti kā manas vēlmes var sakrist ar iespējām. Abos gadījumos līdzbraucēji bija pretī braukt pāri laukam, nebraucām, tādēļ, ka negribējām zaudēt laiku ar izskaidrošanos " rīta stundai zelts mutē".....Un tā un vēl daudz citi interesanti gadījumi, ja meklēsi papildus jaunas copes vietas pēc navigācijas. Tā kā tu ar savu zemes īpašnieku tiesību aizstavēšanu .......maigi izsakoties ne pēc manas adreses runā.
19.marts 2019, 12:33 | links
 
Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva

pravieti, es par to lai tavas vēlmes saskan ar iespējām
19.marts 2019, 12:24 | links
 
Man patīk lasīt jūsu optimistiskās versijas un pieļāvumus, par vidusceļu meklējumiem. Par diplomātiju un saprašanos, kompromisiem. Esmu pieradis pie tādas kārtības eirolatvijā, ja tev ir konkrēta copes vieta, kuru tu gribi izmantot un vēl piebraukt, kā baltais civēks, tad bleķo saimniekam piķi un tev atļauts būs viss, vēl pienu pienesīs padzerties un pusdienas piedāvās. Ja nav tev šo sakaru un naudu maksāt un citus likumus mācīt, tad par mašīnu nevar būt ne runas, un neceri, ka sāksi eksaminēt īpašniekus likuma zināšanā. Stiep pa vairākām reizēm kā kamielis savu mantību un gaidi....Ja saimnieks ir mājās, tad sagaidīsi, kad ieradīsies ar piepūstiem vaigiem un visiem zināmām pretenzijām un diviem krančiem pie kājas, kas kvankšķēs un neļaus runāt. Ja pasūtīsi......atnāks ar plinti un te jau atkarīgs no tavām "profesionālajām visa veida prasmēm", kā "nomierināt", bet tad diena sabojāta un jāvācās labāk prom. Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva, draudēja ar visu uz ko stutēta valsts un ne tikai, vajadzēja gan parādīt kur kurkuļi dzīvo..... Un tā sajūta, ka tu tiec izsekots, vērots un parādīts īsākais ceļš un izeja uz municipiālo ceļu. Fui, cik tas ir riebīgi. Iesaku broņojieties ar ierakstu tehniku un gāzinieku. Un nestāstiet te viens otram pasakas par varbūtējiem savstarpējās sapratnes meklējumiem, kompromisiem. Veriet vaļā maciņus un rāpus uz ceļiem pie valdnieka un tad vēl gaidīsiet žēlastību. Kam zeme tas, dievs tētiņš un tas ieskrāpēts šodien papīrā.

Pravietis, 19.marts 2019, 11:02


Usi
Es runāju par tauvas zonu un makšķernieku tiesībām, bet par ko tu runā es nesaprotu. Man liekas ka par zemes īpašnieku neirobežotajām tiesībām. Tam šķiet ir domāts cits portāls, atvaino, ja neesmu sapratis.
19.marts 2019, 12:06 | links
 
ja cieņu pret ipašumu ieaudzina no bērna kājas, tad dzīve nemaz tik skarba neliekas.
19.marts 2019, 11:11 | links
 
Man patīk lasīt jūsu optimistiskās versijas un pieļāvumus, par vidusceļu meklējumiem. Par diplomātiju un saprašanos, kompromisiem. Esmu pieradis pie tādas kārtības eirolatvijā, ja tev ir konkrēta copes vieta, kuru tu gribi izmantot un vēl piebraukt, kā baltais civēks, tad bleķo saimniekam piķi un tev atļauts būs viss, vēl pienu pienesīs padzerties un pusdienas piedāvās. Ja nav tev šo sakaru un naudu maksāt un citus likumus mācīt, tad par mašīnu nevar būt ne runas, un neceri, ka sāksi eksaminēt īpašniekus likuma zināšanā. Stiep pa vairākām reizēm kā kamielis savu mantību un gaidi....Ja saimnieks ir mājās, tad sagaidīsi, kad ieradīsies ar piepūstiem vaigiem un visiem zināmām pretenzijām un diviem krančiem pie kājas, kas kvankšķēs un neļaus runāt. Ja pasūtīsi......atnāks ar plinti un te jau atkarīgs no tavām "profesionālajām visa veida prasmēm", kā "nomierināt", bet tad diena sabojāta un jāvācās labāk prom. Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva, draudēja ar visu uz ko stutēta valsts un ne tikai, vajadzēja gan parādīt kur kurkuļi dzīvo..... Un tā sajūta, ka tu tiec izsekots, vērots un parādīts īsākais ceļš un izeja uz municipiālo ceļu. Fui, cik tas ir riebīgi. Iesaku broņojieties ar ierakstu tehniku un gāzinieku. Un nestāstiet te viens otram pasakas par varbūtējiem savstarpējās sapratnes meklējumiem, kompromisiem. Veriet vaļā maciņus un rāpus uz ceļiem pie valdnieka un tad vēl gaidīsiet žēlastību. Kam zeme tas, dievs tētiņš un tas ieskrāpēts šodien papīrā.
19.marts 2019, 11:02 | links
 
jozis2....ganjau tu ar būsi vecs perdelis!

orests, 16.marts 2019, 12:45

Gan jau arī pats tāds būsi! Ja vēl neesi. No tā vēl neviens nav izspucis...
16.marts 2019, 15:45 | links
 
Katrā ziņā - jāsāk katram ar sevi. Proti, ja meklēsi kašķi vai izturēsies nevīžīgi pret cita īpašumu vai dabu kopumā, tad arī tev pienāksies saņemt attiecīgu attieksmi pretī. Es vienīgo scenāriju strīdigās vietās iet copēt varu iedomaties, līdzi ņemot audio/video ierakstīšanas ierīci un arī tad tikai pēc tam, kad ir pamēģināts ar attiecīgo īpašnieku vienoties.
Ja abas puses ir adekvātas, tad VIENMĒR varēs atrast vidusceļu, bet, ja nē, tad jau pašam jāizvērtē, cik liela apņēmība ir veltīt laiku un pūles taisnības panākšanai.
16.marts 2019, 14:29 | links
 
Tas ir tikai atgādinājums demagogiem,kas aizbildinās ar mēslošanu.
Jums nebūs apvīt visus ezerus un upes ar sētām.
Par to ir daudz diskutēts arī pa TV.
Barjeras jau variet likt,bet tas nebūs likumīgi.
Es nevienu netaisos mācīt,bet sekojiet līdzi LV likumiem,kādi tie nu ir,tādi ir.
16.marts 2019, 14:18 | links
 
jozis2....ganjau tu ar būsi vecs perdelis!
16.marts 2019, 12:45 | links
 
DSV!
Ja tu saki, ka man būtu jābūt 120 gadiem, lai tu būtu mana dēla vecumā, tad jau pats esi vien 90 gadus vecs - tātad vecs, lielīgs un lecīgs perdelis.
Ko tad te māci citus kā dzīvot? Rāpo gar sētām ar savu mantu kuli un copē ja tiec pie ūdens, gana esi izsprēgājies savā garajā dzīvē.
Šitādu dēl jau rodas tie konflikti sakarā ar piekļūšanu ūdeņiem. Viens lecīgais sačakarē lie4tas daudziem.
16.marts 2019, 12:34 | links
 
Skaidrs DSV, tad tu esi vecs perdelis, kurš nevar apiet riņķi, bet slāj pa taisno caur citu sētām !!!

Uldzja, 16.marts 2019, 10:47[/quote]

Es nekad neslāju caur citu sētām un musoru neatstāju.
Laikam maz esi gājis skolā un nebij tev spēka izlasīt iepriekšējos tekstus
16.marts 2019, 10:51 | links
 
Tā jau ir nopietnāk! Iespējams, ka pats mana dēla vecumā varētu būt. Tā ka nevajadzētu gan tā mētāties ar epitetiem.

Jozis2, 16.marts 2019, 00:00


Ja Tev ir kādi 120 gadi,tad jā,D

DSV, 16.marts 2019, 10:37[/quote]


Skaidrs DSV, tad tu esi vecs perdelis, kurš nevar apiet riņķi, bet slāj pa taisno caur citu sētām !!!
16.marts 2019, 10:47 | links
 
Tā jau ir nopietnāk! Iespējams, ka pats mana dēla vecumā varētu būt. Tā ka nevajadzētu gan tā mētāties ar epitetiem.

Jozis2, 16.marts 2019, 00:00[/quote]

Ja Tev ir kādi 120 gadi,tad jā,D
16.marts 2019, 10:37 | links
 
Tad ko tu tagad te dari? Nevaukšķi, vai kā?
Un es arī neesmu ar tevi kopā cūkas ganījis un puikiņš!

Jozis2, 15.marts 2019, 22:28


Onkuļus ir jāprot cienīt.
Ja esi jauns lietotājs,ja reinkarnējies tad vēl piedodami,D

DSV, 15.marts 2019, 22:44[/quote]
Tā jau ir nopietnāk! Iespējams, ka pats mana dēla vecumā varētu būt. Tā ka nevajadzētu gan tā mētāties ar epitetiem.
16.marts 2019, 00:00 | links
 
Tad ko tu tagad te dari? Nevaukšķi, vai kā?
Un es arī neesmu ar tevi kopā cūkas ganījis un puikiņš!

Jozis2, 15.marts 2019, 22:28[/quote]

Onkuļus ir jāprot cienīt.
Ja esi jauns lietotājs,ja reinkarnējies tad vēl piedodami,D
15.marts 2019, 22:44 | links
 
Ja spriež no tava uzrakstītā, tad pats savu īpašumu gana sargā, bet citos vari, un drīksti, uzvesties kā cūkmens.
Protams, darīt tā vari, ja laikus nedabū naglu pakaļā, bet atbalstu un cieņu iegūt - nu nesanāks gan.

Jozis2, 15.marts 2019, 22:19


Puikiņ,lielākā tava kļūda,ka lasi starp rindām....
Tev 3.reizi atkārtot,kad es braucu makšķerēt nebraucu tur izrīties.
Dēļ tā arī mani ciena,ka nekad nevaukšķu lieki uz cilvēkiem

DSV, 15.marts 2019, 22:24[/quote]
Tad ko tu tagad te dari? Nevaukšķi, vai kā?
Un es arī neesmu ar tevi kopā cūkas ganījis un puikiņš!
15.marts 2019, 22:28 | links
 
Ja spriež no tava uzrakstītā, tad pats savu īpašumu gana sargā, bet citos vari, un drīksti, uzvesties kā cūkmens.
Protams, darīt tā vari, ja laikus nedabū naglu pakaļā, bet atbalstu un cieņu iegūt - nu nesanāks gan.

Jozis2, 15.marts 2019, 22:19[/quote]

Puikiņ,lielākā tava kļūda,ka lasi starp rindām....
Tev 3.reizi atkārtot,kad es braucu makšķerēt nebraucu tur izrīties.
Dēļ tā arī mani ciena,ka nekad nevaukšķu lieki uz cilvēkiem
15.marts 2019, 22:24 | links
 
Pretī vietējā īpašumam copēt nav pieņemts. Neesot pareizi! :)

urmaas, 15.marts 2019, 20:54


Mums jau arī nav pieņemts.Pamēģini pacopēt pretī trīsstāvenei Baltezerā.Ir viena tāda vietiņa arī tepat Dzirnezerā.
Šie iedomājas,ka arī daļa ezera ir viņu.
Tur SWE vismaz viss ir čotka nodalīts,ko drīkst un ko ne un kas par to būs.
Šeit visus likumus var intrepitēt ka katrs vēlas.
Par to ir stāsts.
Visas šīs gaudas par šo tēmu,protams,ka ir diezgan bezjēdzīgas.

DSV, 15.marts 2019, 21:10[/quote]
to DSV
Ir jau grūti pamanīt, ka te neviens negaudo, bet gan izsaka savu viedokli, Tikai žēl, ka tie, kā copmaņiem pienāktos nesaskan.
Ja spriež no tava uzrakstītā, tad pats savu īpašumu gana sargā, bet citos vari, un drīksti, uzvesties kā cūkmens.
Protams, darīt tā vari, ja laikus nedabū naglu pakaļā, bet atbalstu un cieņu iegūt - nu nesanāks gan.
15.marts 2019, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager