Vēži un vežošana

Tur Karostā tās karjeras ir vairākas , es pat nezinu kurās viņš ķēra, bet ķēra regulāri simtiem ,principā visi tie vēži aizgāja uz bāriem un kafejnīcām...Ir tāda doma izrakt nelielu dīķeli un kādu šaurspīļnieku ielaist , starpcitu mūsu vēzis izvairās no viņa!
7.decembris 2007, 21:36 | links
 
jajja??? ei tu nost!! ne nezinu tadu!! wel es aizmirusu peiminiet 2 vietas Inešu ezeru un Auziņu ezeru! inesi es maksereju un ieraudziju vienu vezi saurspilu! un nokeru un pectam palidu vala! auzinu ezara ari ir itka ir dzirdets ka tur ir vezi! pa to granti nezinu pa tam padzilnajumiem varetu but ka viniem patiktu! un par to ka uz reiz izrakta diki laist vezus newar! ta laika ir taisniba! manam dikim laikam ir 3 gadi! un es vezus ielaidu kad dikim bija pusotrs gads! jo tomer vajag lai dikis nostajas lai kaut tas pasas zales sak augt, udens zirneki paradas nu lai pamata dziviba butu!
7.decembris 2007, 21:26 | links
 
Paldies , visvairāk tieši interesēja dīķa izveide , kāds dziļums pietiekošs , jo zināmos dīķīšos maksimāli vasarā ir metru dziļums , vai dūņaino grunti nevajag ar granti nobērt , dīķa konstrukcija -ar padziļinātām bedrēm , vai kā? Ir inf. ka tiko izraktā dīķi nedrīkst vēžus laist! Inf. tieši Tev Karostā karjerās pazīstamais vienā reizē līdz pat 1000 ir noķēris...
7.decembris 2007, 21:15 | links
 
starpcitu eholots jau nauzrada vezus vai ne ?? cik zinu ka ne!! varbut kads modelis uzrada??
7.decembris 2007, 21:07 | links
 
vo to ka zali es ari citas bildes esmu redzejis! to es nesaprotu!! varbut pa dunam vandas!tas ka bez spilem tas ir normali!!!!jo vini vislaiku kaujas!!!!itka viniem ataug vinas ir redzats milzenis ar lielu spili a otra pavisam maziņa maziņa! daudziem ir tik palikusi ar vienu spili!!par dika izveidi es seviski neko daudz nevaru pastatit!!man dikis ir malains un tas naw labi!! viniem patik dolamits! jo vari labi palist apaksa!!man diki ir truba ieksa stav plasmasa! tur viniem patik list ieksa!!!!!!!!pec manam domam diki vajadzetu but vismaz 3metri jo veziem patik dzilums!! man ir 5metri dzilaka vieta! vini laikam 90% vai cik tur bija zaledaji!tape vajag diki ari kadu zali!!!!!! man piem biski ir! zales ieksa!!aa un loti svariga lieta!!!!!!! nedriks but vezi un karpas jo tad ar veziem bus slikti!! man ta diemzel ir =(( jo kad vezis maina caulu vins ir viegli ievainojams un tad karpas aped vinus!! laikam bija ta varbut kludos! 1 gada 5 reizes maina caulu
2gada 3 ! 3gada 2 un 4 gada 1! un vel bija kautkadi metali kuri nedriksteja atrasties diki ieksa jo tad tie vezi var nospragt!!! tik neceros kas pa metaliem tie bija! nu krc es nelieku nevienu metalu sava diki!!!vezus vel izker visadi putni un udens zurkas un udeles un citi kropli!!! atskiriba no karpas lidaka vezus pat medz apest ar visu caumalu!!ir redzet lidakas vedera vezis!!es palnoju nakam gad iestadit paris udens rozes diki lai vezi skrubina vinas!! ja udens rozes parak traki savairosies tad ielaidisu balto amuru! un un vel kas vezis nav ne sieviete ne virietis !!viniem naw dzimtas!!!ceru ka kautka palidzeju!!
7.decembris 2007, 21:02 | links
 
Vari arī pastāstīt par dīķa izveidi , vēžu vairošanos utt. Ir man zināmi 3 mazi sekli dīķeļi ar šaurspīlēm pat zaļā krāsā , ļoti agresīvi , katrais otrais bez spīles ....
7.decembris 2007, 20:34 | links
 
sory! vienkarsi nepamaniju!
7.decembris 2007, 20:30 | links
 
man dikis ir 100m reiz 50m nau nekas dišs bet pietiekams pagaidam man tur ir ielaisti tikai platspilu vezi!jo taja vieta kur es keru ir tikai platspilu vezi!!ir ta ! platspilu vezi ir loti izveligi! viniem vajag pilniba tiru udeni!! saurspilu vezi dzivo ari mazliet netiros udenos un skaba udeni(purvaina)! un ir izturigagaki!! signalspilu vezis vins no platspila vaza atkiras ar to ka vins ir no amerikas un vinam uz spilem ir mazs punkts!!!un itka vini ir pasi izturigakie!! bet biezak pernesa vezu meri!!
7.decembris 2007, 20:30 | links
 
Pakaviņā ļoti maz vēžu , Ječu karjeras jau pusizķertas , Vārtājā Bunkas pusē laiku atpakaļ visi vēži no sūda trubas izsprāga , Melnupītē kādreiz gan bija , bet pēc tam ar pazuda, tagad nezinu.Kāpēc neatbildi uz jautājumu?
7.decembris 2007, 20:28 | links
 
busu loti priecigs ja citi ari dalisies ar info!!
7.decembris 2007, 20:23 | links
 
lai cietiem ar tiek:jaunupe,svetupe,pakavina,alanda,vartja,kapsede,iecos karjieras, melna upite,sirdse ezera,struzanu ezera,ushuru ez,sparnu ez, grants karjieras laismale,braslas upe, tebras upe...... parejas netaiksu jo tas planoju apmeklet!! un tas visas kuras taisos apmeklet ir kurzeme! 1 no tam es keru vezus! karjiera! varbut info naw patiesa sito visu sawu interneta no dazadiem vebiem!! bet par 7 vietam toch zinu ka tur ir tape planoju apmeklet!!
7.decembris 2007, 20:23 | links
 
Cik tev liels ir tas dīķis , un kādas sugas vēži tur labāk dzīvo?
7.decembris 2007, 20:17 | links
 
es pac keru viena karjiera vezus! pirms 2 gadiem es viena reize nokeru ap 100 veziem tadi normala izmerus neskaitot mazos!! a tagad ap kadiem 40 tikai jo tur papilo cilveki piektdienas,sesdienas,svetdienas tur vispar naw ko darit!es to vezus nekeru prieks ešanas vini man pat seviski negarso es vinus keru prieks sava dika es tur vinus laizu! man rekords ir 140 vezi! 22 vietas(neskaitot licezetas) kur ir vezi taja sakita upes,ezeri,karjieras es vacu info kur vini vel ir! sovasar esmu planojis noteikti apmeklet 3 vietas!!
7.decembris 2007, 19:49 | links
 
nu neticu ka tā nebūtu!!
7.decembris 2007, 16:50 | links
 
Tā nu tagad visi ķers un ēdīs... Tad jau es pēc labas copes arī varu tēlot partizānu un forumā nesaukt makšķerēšanas vietas.....Pie tam es lietoju burvju vārdiņu "LŪDZU"!
7.decembris 2007, 16:32 | links
 
nu neticu ka tev forumā kāds teiks tādu vietu.. tad skaties šovakar tur jau būtu pilns ar gardēžiem:))
7.decembris 2007, 16:25 | links
 
Es ceru ka tas nebija 20 gadus atpakaļ , kad zāle bija zaļāka un ziemas bija aukstākas .... KURĀ VIETĀ , LŪDZU PASAKIET?
7.decembris 2007, 16:05 | links
 
tad jau jums laba vieta!!!
7.decembris 2007, 16:04 | links
 
Ir gadiijies noker pa 4riem dazaas stundaas ar rokaam lielo zejnieka kasti gandriiz pilnu visi riktigie makani!
7.decembris 2007, 15:55 | links
 
baigais trio!!!!
7.decembris 2007, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager