Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
MartinsSi [03.01.18]: Man iemest linku uz motopower.lv un Docenta diskusiju par vati? Tur viņu pāris dienās izmeta kā pārdzērušois puišeli no Gostiņu kulturasnama. :)
Viņš ir vatenis ar stāžu. Tas ir viņa hobijs liet samazgas pār latviešiem un Latvijas valsti.
Latviju un Latvijas valsti nekad neesmu noniecinājis, bet to ka no vienas savienības otrā ,, iegrūda,, zaudējot savu Neatkarību,un esmu bijis un esmu pret nekad neesmu noliedzis.
Tagad to sauc par ,, nodevību pret Latvijas valsti,, vai ES ?
Tu kaut kā pacenties atdalīt tos ,, graudus no pelavām,, ja spēj.
3.janvāris 2018, 22:52 | links
 
Copmani, es tev neesmu veltījis nevienu savu postu.
Kas tev tagad sāp?
3.janvāris 2018, 22:52 | links
 
Docent, tu taču saproti, ka šajā forumā meklētājs nestrādā. Un ir nereāli atrast ko kad un kurš ir teicis.

Izņemums esi tu, ja runa ir par fekāliju tēmu :)
3.janvāris 2018, 22:48 | links
 
Martin, man nekas nerūp. paskaities pats, savā naidā pret docentu tavi posti ir palikuši pilnīgi psihiski.
docent, tev ka goda biedram, kā runcim71, kā skabargam, kuram 2 profili nobanotim bans uz mūžu, tici man, bez tavas smirdēšanas copeslietu forums būs sakarīgāks.
p.s savas bildes, docent, skabarga, runci varēsi krāmēt kā jau bija, iepazīšanās portālos
3.janvāris 2018, 22:47 | links
 
MartinsSi [03.01.18]: Vateni, balsot tu varēsi par saskaņu, nevis par to, kuru jābano. Protams ka tev kremt mans tiešais viedoklis.

Tavu vates čomu Luteru jeb Docentu, izmeta jau no vairākiem forumiem par vatņika uzvedību un pretvalstiska viedokļa paušanu.

Vienkārši šeit ir tāda liberāla vide, kur adminstrācijai patīk kliki, ka vatņikus un tev par nelaimi, pat gejus vēl uzskata par cilvēkiem. Ne tā kā krievijā. :)
Pretvalstisku viedokļu paušana!???? Vari ko konkrētu - copy/paste? Nevari? Bābas nevar, tas tiesa. Un vēl uzsvars ,, no vairākiem,, !?
:DDD
3.janvāris 2018, 22:46 | links
 
Man iemest linku uz motopower.lv un Docenta diskusiju par vati? Tur viņu pāris dienās izmeta kā pārdzērušois puišeli no Gostiņu kulturasnama. :)
Viņš ir vatenis ar stāžu. Tas ir viņa hobijs liet samazgas pār latviešiem un Latvijas valsti.
3.janvāris 2018, 22:44 | links
 
Docents [03.01.18]: raihs [20:45]: Tieši pirms brītiņa gribēju rakstīt, ka sadaļā atgriezušies divi idioti ( jā, jā, arī tu, MartinsSi, neesi ne par mata tiesu labāks par docentu), un atkal pēc tīri sakarīgām dažu dienu sarunām atkal var baudīt sarunas par fēcēm, pajoļiem, klauniem, utt.
Nu ko, visam savs laiks. Tā sacīt, kārtējais posms dzīvē noslēdzies. Paldies tiem, ar ko bija interesanti diskutēt, cīņubiedriem un oponentiem.Teica pravietis, kas te tik bieži aptaisījies savos ,, korektajos postos,, kuri balstīti uz objektivitāti , faktiem un pierādījumiem no ,, tēmas,, : ja es to saku tad tā tas ir.
Palasi savus postus visu gadu garumā : krievi tev ,, priekšā un pakaļā,,. Par rupjībām un personiskiem apvainojumiem pat varu veselu sadaļu pievienot. Pēkšņi, balts un pūkains!!!! Āksts un tikai, bet martinsSi nodemonstrēja tev tik slaidu ieslīdējienu bez ziepēm, ka jāsāk būs ticēt, ka no letiņa līdēja asinīm kaut kas ir.
Dēļ šīs sadaļas man abi brīdinājumi viens par Toni, otrs par jūtīgo riepu dūrēju, kurš arī izrādās ir tik sarkanbalts, ka atgādinājumus par savu ,, sarkano pagātni,, jau aizmirsis !
:DDD
Tad ja sadaļu likvidē arī brīdinājumiem vajadzētu ,, dzēsties,, kā soda punktiem CSDD!?
:)
Bet par to cik pēkšņi visi ,, pareizi palikuši,, tiešām var vēderkrampjus dabūt!
:DDDDD
3.janvāris 2018, 22:42 | links
 
No kurienes tu te tāds pēkšņi uzzīmējies un kāpēc tev pēkšņi rūp mana fāze?
3.janvāris 2018, 22:42 | links
 
Copmanis [03.01.18]: Sen laiks aizlaist šito mēslainē. 3 idiņu - plēsīgais, docents un martins šo sadaļu pārvērta par virtuālo izgāztuvi, laiks to pilnībā izdzēst, tāpat kā augstākminēto 3 profilus izdžest un ip nobanotot, copeslietu forumā paliks mierīgāk, lai jums vieglas smiltis :)
+++
3.janvāris 2018, 22:41 | links
 
Martin, tev tik tiešām neliekas, ka esi "aizgājis pa fāzi?" aizej pie psihiatra
3.janvāris 2018, 22:41 | links
 
Vateni, balsot tu varēsi par saskaņu, nevis par to, kuru jābano. Protams ka tev kremt mans tiešais viedoklis.

Tavu vates čomu Luteru jeb Docentu, izmeta jau no vairākiem forumiem par vatņika uzvedību un pretvalstiska viedokļa paušanu.

Vienkārši šeit ir tāda liberāla vide, kur adminstrācijai patīk kliki, ka vatņikus un tev par nelaimi, pat gejus vēl uzskata par cilvēkiem. Ne tā kā krievijā. :)
3.janvāris 2018, 22:39 | links
 
3.janvāris 2018, 22:37 | links
 
Sen laiks aizlaist šito mēslainē. 3 idiņu - plēsīgais, docents un martins šo sadaļu pārvērta par virtuālo izgāztuvi, laiks to pilnībā izdzēst, tāpat kā augstākminēto 3 profilus izdžest un ip nobanotot, copeslietu forumā paliks mierīgāk, lai jums vieglas smiltis :)
3.janvāris 2018, 22:32 | links
 
Saņēmās veči līdz jaunai dienai stunda un divdesmideviņas minūtes ;) !
3.janvāris 2018, 22:32 | links
 
kapēc jāslēdz šis topiks? izbano rupekļus un vis... vienkārši adminam negribas strādāt,vieglāk aizvērt.

cojs, 3.janvāris 2018, 22:08


Cojs ;) ! Laba ideja !
Taisam sarakstus kurš kuru grib izbalsot ( tepat topā ) !
Mana sarakstā !
1 Makatanav .
2 Martins Si .

Tālāk administrators saskaita kurš pec dalibnieku domām ir visrupjakais un nobano !
Un visi laimīgi ;) !
3.janvāris 2018, 22:29 | links
 
mjuniors [03.01.18]: Varbūt tādu nemanāmu nosaukumu.. Vai pretīgu, ka negrib daži vērt to vaļā..
Samainaties numuriem, watsapā uztaisiet savu grupu un dragājiet!
Ja publiski gvelzīsiet sviestu, nu bez opozīcijas neiztiksiet!
:DDD
3.janvāris 2018, 22:26 | links
 
Šaubījos, vai vajag, bet ja valdīšana saka, ka vēlāk vairs nebūs brīv... Varbūt kādam noder.
https://www.youtube.com/watch?v=ZD8X7YhrpX4&t=2s
3.janvāris 2018, 22:26 | links
 
raihs [03.01.18]: Tieši pirms brītiņa gribēju rakstīt, ka sadaļā atgriezušies divi idioti ( jā, jā, arī tu, MartinsSi, neesi ne par mata tiesu labāks par docentu), un atkal pēc tīri sakarīgām dažu dienu sarunām atkal var baudīt sarunas par fēcēm, pajoļiem, klauniem, utt.
Nu ko, visam savs laiks. Tā sacīt, kārtējais posms dzīvē noslēdzies. Paldies tiem, ar ko bija interesanti diskutēt, cīņubiedriem un oponentiem.
Teica pravietis, kas te tik bieži aptaisījies savos ,, korektajos postos,, kuri balstīti uz objektivitāti , faktiem un pierādījumiem no ,, tēmas,, : ja es to saku tad tā tas ir.
Palasi savus postus visu gadu garumā : krievi tev ,, priekšā un pakaļā,,. Par rupjībām un personiskiem apvainojumiem pat varu veselu sadaļu pievienot. Pēkšņi, balts un pūkains!!!! Āksts un tikai, bet martinsSi nodemonstrēja tev tik slaidu ieslīdējienu bez ziepēm, ka jāsāk būs ticēt, ka no letiņa līdēja asinīm kaut kas ir.
Dēļ šīs sadaļas man abi brīdinājumi viens par Toni, otrs par jūtīgo riepu dūrēju, kurš arī izrādās ir tik sarkanbalts, ka atgādinājumus par savu ,, sarkano pagātni,, jau aizmirsis !
:DDD
3.janvāris 2018, 22:19 | links
 
Var arī okupēt kādu no esošajām. Šitas bars ka gāžas ieksā... Pat pērk/pārdod dabūtu taisīt jaunu.
3.janvāris 2018, 22:10 | links
 
kapēc jāslēdz šis topiks? izbano rupekļus un vis... vienkārši adminam negribas strādāt,vieglāk aizvērt.
3.janvāris 2018, 22:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager