Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CMS | 12.februāris 2018, 13:39 | Komentēt | 968 skatījumi

CMS Ziemas Kauss "Āķis Lūpā" 2018

11. februārī notika ikgadējais zemledus makšķerēšanas pasākums CMS ZIEMAS KAUSS 2018, kas pulcēja 49 dalībniekus. Burvīgi laika apstākļi mūs lutināja, -5 grādi, bezvējš, naktī sasniga viegls sniedziņš, viss liecināja par to ka zivis būs! Sacensības sākās 9:00, kad visi dalībnieki devās uz ezera ledus. Piecas stundas pagāja nemanot, daudzi dalībnieki aktīvi kustējās meklējot zivis, bet daži kā piesaluši sēdēja pie pirmajiem āliņģiem. Pulksten 14:00 atskanēja finiša signāls un visi devās uz svēršanu, kur visus sagaidīja ļoooti garda zupa no mūsu šefpavāra!

Tikmēr tiesneši apkopoja rezultātus un aicināja visus uz apbalvošanu.

Nominācijas: Pieredzējušākais dalībnieks - Anatolijs Suhobokovs 76. gadi (0,120gr), Jaunākais dalībnieks - Artūrs Fiļimonovs 11. gadi (0,535 gr), Veiksmīgākā dalībniece - Ilze Barūkle (0,355 gr), speciālo balvu no parcopi.lv par lielāko asari saņēma - Juris Miķeļsons (0,255 gr), par lielāko zivi - Valdis Barūklis, kurš izvilka breksi (0,320 gr).

Šā gada spēcīgākie dalībnieki cīnījās līdz pēdējai minūtei, par to liecina ļoti blīvie rezultāti. Aiz pirmā trijnieka palika CMS biedrības pārstāvis Kaspars Bukovs, kuram pietrūka vien 41 grams, lai kāptu uz pjedestāla.

CMS kauss 2018 labāko trijnieks:

III.Vieta - Vjačeslavs Pogodins (2,075 kg),

II.Vieta - Gunārs Batņa (2,085 kg),

I. Vieta - Andrejs Filimonovs (2,095 kg).

Apsveicam uzvarētājus!!!

Carnikavas Makšķerēšanas Skola vēlās pateikt lielu paldies par atbalstu Carnikavas novada domei, SIA LAMBI fishingshop.lv, SIA SURF-M, Alus darītavai Piebalga, žurnālam CopesLietas, SIA VIKOTRANS, MAPEI, Restorānam Alus Arsenāls.

Paldies visiem dalībniekiem!!!
Ar cieņu, "Carnikavas Makšķerēšanas Skola"

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager