Jaunākais sadaļā

Sacensības notiek 2015.gada 1.februārī uz Baļotes ezera ledus. Sākums plkst. 9.00.
 
Sacensības notiek saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem LR ūdenstilpnēs , kā arī ievērojot citus attiecīgā vietā spēkā esošos likumus, noteikumus un normas.
 
Kā bijis - to labāk jūs redzat. Raidījumi, nakšņošanas mežā, tas, ko sev līdzi nes atpazīstamība… Tagad redzu, ka pats lielā mērā esmu noteicis virzienu, kurā mums iet. Iepriekš likās, ka valsts sabiedriskā televīzija ar savu raidlaika došanu saprot un atbalsta mūsu vilkto līniju, bet tagad skaidrs, ka tā nav.
 
Lai nodrošinātu makšķernieku un ostas darbinieku drošību no 2015. gada 5. janvāra tiks noteikti zināmi ierobežojumi makšķerniekiem Liepājas ostas teritorijā – makšķerēt nedrīkstēs ostas promenādes posmā pie Loču torņa, kur bāzējas velkoņi un loču kuģu un tiks slēgta nobrauktuve pie Karostas kanāla, ko izmanto makšķernieki, lai nokļūtu ar laivu ostas akvatorijā, informē Liepājas SEZ pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe. Uzstādīs arī informatīvas zīmes.
 
2015.gadā Makšķerēšanas kartēm ir mainījies dizains taču cena ir saglabājusies iepriekšējā gada līmenī. Nopērkamas ir divu veidu kartes - gadam un trim mēnešiem.
 
Nākamgad gaidāmas izmaiņas Burtnieka ezera makšķerēšanas licenču veidos. Burtnieku novada pašvaldība vairs neizsniegs maksas gada licenci. Tās vietā tiek ieviests jauns licences veids - mēneša licence makšķerēšanai Burtnieka ezerā no krasta, no ledus un no laivas, izņemot makšķerēšanu no laivas maija mēnesī. Jauno licenci varēs iegādāties no 1. janvāra (15,00 eiro).
 
Sacensību pirmsākums ir meklējams vairāk, kā divpadsmit gadu atpakaļ, kad satikās Talsu un Kuldīgas makšķerēšanas entuziastu grupas un nolēma sarīkot draudzīgas sacensības ziemas un vasaras makšerēšanā.
 
LMSF valdē mēs pieņēmām lēmumu, ka visīsākajā laikā jāatjaunina mūsu sacensību noteikumi. Lai mēs varētu savus sacensību noteikumus maksimāli tuvināt starptautiskajiem, vispirms oficiālie noteikumi,
 
Edijs Millers atsūtīja nelielu analītisku apskatu, kura pamatā ir dati, kas parādās LR spiningošanas čempionāta protokolos.
 
Strauji tuvojas kārtējā ziemas makšķerēšanas sezona, tāpēc LMSF valdes loceklis un atbildīgais par zemledus makšķerēšanu Normunds Grabovskis atsūtīja savu redzējumu par Lavijas delegācijas sastāvu 2015.gada pasaules čempionātam zemledus makšķerēšanā, kurš nākamā gada februārī risināsies Somijā. Delegācija tiek plānota sekojošā sastāvā.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers