Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
aranmeiden | 19.septembris 2009, 20:11 | 28 komentāri | 9516 skatījumi

Ker un atlaid!(KARPISTIEM)

Visi tikaj te atklati runajot DIRW,visi tadi profi,nosoda tos kas panem uz majam visas nokertas karpas,a pwi kadi bijat pirms kluvat par diezgan profisionaliem karpu copmaniem?(itka pawi nestiepat majas visu kas noterts)Ar tiem kas neatdzist boilas(vismaz pagaidam)vispar neko negribat ieteikt-itka pawi sakat kert uz boilam,bet pawi tai laika kad pawiem nav copes vairakas dinas,bet kads vecuks adbrauc pasviez kautko,izvvelk karpu un aizbrauc majas un ta katru dienu kamer jus sezat jau paris sutku un neka,vaitad jus neprasiet vecukam ka tas vinam izdodas un kad vinw pasaka ka uz tuteni ker,jus pawi nesakat spraust uz mata kartowku?Es personigi nemu(es runaju par visam zivim tagad)tikaj tad ja ir mera,atlautajs laiks,un tiewam to zivi gribas apest!Ne asakas,tas nav uzbrauciens,bet pawi padomajiet kadi bijat pawa sakuma!

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 2.0909090909091 no 5
(11 balsis) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[28] Komentāri | dilst | aug
 
cilveks

Jā - laikam analfabētisma līmenie Latvijas Republikā ir diezgan augsts!

Par tēmu runājot - es personīgi uzskatu ka ja tu nepārkāp Latvijas Republikas makšķerēšanas noteikumus tad viss ir štokos!

Ne asakas!

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
automeistars

Karpas ķert man patīk un interesē,bet laist vaļa - nazinu,jo nēsu lielāku pa 3kg. dabujis.Zivis ēdu,kūpinu,pagatavot māku.Ja braucu copēt kur lielās jaatlaiž,tad ar to rēķinos - kas jādara,tas jādara.Nu nezinu,cik liela tā būtu,kuru laistu atpakaļ - pie tā vēl stingri jāpiedomā !?

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
orests

aranmeiden...Pilnīgi piekrītu tev!Arī es 80.,90.gados visas vedu mājās kaimiņiem,draugiem.Tikai mazās līdz 2kg.laidu atpakaļ.Tagad kā kuro reizi,gribu zivi,paņemu,negribu,atlaižu.Ir jau kautkāds kaifs no tā ja atlaid lielu karpu brīvībā,bet nevar jau vienmēr braukt mājās tukšā.Kautkā vairs negribas bildes likt,jo vienmēr pēc tam jūtos kā dzimtenes nodevējs.Nau man ne matracīši,ne spilventiņi kur viņas guldīt un fočēt.Domāju ka arī nebūs,jo tas ir dārgs prieks priekš pensionāra.Arī par profesionaļiem runājot,ne visi ir speciālisti kas sapirkušies dārgos rīkus pluss kilogramiem dārgās boilas.Man viens paziņa teica tā...kam nav nauda,tas ir muļķis.Arī te ir taspats,kam nav rīki par tūkstošiem,tas nav specs,ar tādiem nerunā.Es jau uzskatu ka tie ir speci,kas māk karpu piemānīt brīvos ūdeņos,arī ar pludiņmakšķeri,komercdīķī ķertās neskaitās.No pieredzes varu teikt ka netramdīta karpa vienalga cik liela ,ņem droši.Lai veicas speciem un arī iesācējiem!Ne asakas!

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
automeistars

orests,es paklāju nopirku pa 7 eiro Perca Carp tikai tapēc,ka to vajag sacensībās - arī ne visās.Zivju uzglabājamo maisu pa 8 eiro - tas nav dārgi,protams ir jau dārgāki.

Un tas,kas atlaiž to zivi izvārtijis pa zemi,satraumējis,ja tam nav paklāja,ir sliktāks pato ,kas paņem zivi mājās.

Zivju maisi gan ir laba lieta - tur var daudz sakrāmēt,kaut gan sacensībās drīkst tikai vienu zivi maisā likt - izm. 120x85cm.Bet zivs šai maisā nemaz netrako,ko nevarētu teikt pa tīkliņiem,viņa ir mierīga,jo neko tai tumsā tur neredz - gluži viņas tur nebūtu,līdz ar to viņa tur arī sevi nevar satraumēt - apbružāt asti,apdauzīt purnu mēģinot izlausties notā.

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
kaarlizz

automeistar, kur nopirku to uzglabājamo maisu?

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
aranmeiden

tiewi ta,ja tiewam gribi paturet to zivi tad paturi(saprata robezas protams)tapec jau ir komerc dikji(kjer un atlaid)par to tiklinu tev tiewam taisniba karpa taja jutas loti labi un neardas!par laiwanu atpakal tas tiktiewam ir kaifs,riktigs adrinalins.Pirmo reizi zel atlaist bet otra trewa utt vispar nekadas problemas nesastada!Ne asakas!

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
gabis

Latgaliski rakstiits?

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
RCI Nereģistrēts :

un kaa tad gaaja vakar copee,kaapee nav atskaite?

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
Carpz

aranmeiden,

Pirms vēlies ko rakstīt, padomā par tiem, kas tavu rakstu lasīs. Tev ir izdevies uzrakstīt tik "aizraujoši", ka nav pat ko apspriest. Labs privātskolotājs varētu palīdzēt. :DDD

Orest,

Karpu paklājiņu var pagatavot no veca tūristu paklāja un neilona auduma gabala- tas nemaksās praktiski neko. Līdzīgā veidā, no vecas jakas oderes (tīkliņa auduma) un auklas var izgatavot uzglabājamo maisu.

Ja vien vēlies izturēties pret karpu ar zināmu cieņu, nevis aizbildināties ar naudas neesamību, u.c., izgatavosi ko noderīgu un saudzējošu. (Esi tak vīrs un beidz katrā postā raudāt par naudu! Karpas naudu neskaita.)

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
To Carpzam Nereģistrēts :

Orestam jau nu gan varēji nebraukt virsū - viņš tak pensionārs, kas pensiju saņem, tāpēc arī neko dižu atļauties nevar - es viņu pilnībā saprotu, mani pašu ar tagad grūti laiki piemeklējuši! Un tās mantas ko pats būsi izgatavojis vienalga nebūs tādas kā veikalā! Vispār mamma nav mācījusi ka pret vecākiem cilvēkiem jāizturas ar cieņu?

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
Carpz

Nereģistrētajam viesim,

Karpai ir vienalga, kāds tas paklājiņš izskatās! Mērķis taču ir aizsargāt zivi, nevis pazīmēties. Arī es šo to gatavoju pats un domāju, ka pieredzes apmaiņa ir noderīga līdz pat mūža beigām. :)

(Vai mamma tev nemācīja, ka visi uzrakstītie burtiņi ir jāizlasa un tikai tad jāizdara secinājumi?)

20.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
automeistars

kaarlizz,man tos atveda džeki no Vācijas,viņi tur strādā.Tik problēma tā,ka viņiem no šīm lietām nav poņas !Latvijā viss ir daudzreiz dārgāks,te visi vārās - pa dubultcenu !

21.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
To Carpzam Nereģistrēts :

Tas ka tev kāds izsaka kādu piezīmi ir tikai labi - neiedomājies ka esi pārāks par visiem! Jo pēc taviem komentāriem tā var spriest!

22.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
orests

Carpz..visu cieņu!Ja es gribu karpu atlaist brīvībā tad es nemaz viņu neņemu laukā no uztveramā tīkliņa.Turpat uzreiz izņemu āķi un palaižu.Ne asakas !

22.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
Carpz

Orest,

Respect! Tavs risinājums ir ļoti vienkāršs un labs. Svarīgi lai karpa paliktu dzīva un vesela.

22.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
RedBull

Interesants un nepārdomāts raksts visā visumā :D

28.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
karpa Nereģistrēts :

nu man vienkarsi trukst vardu orests vispar ir divkosis divu dirsu spelmanis

29.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
dzintars Nereģistrēts :

ja jau laiz vala nu tad tadi mazliet pajolisi vien ir

30.09.09 Atbildēt | Ziņot 0
orests

karpa...un vēl daži.Kāpēc jūs nereģistrējaties?Laikam neesat copmaņi bet tikai di...ji!

01.10.09 Atbildēt | Ziņot 0
RCI Nereģistrēts :

Orest-visu cieņu Tev,bet šinī bērnudārza (ar dažiem izņēmumiem )nereģistrēšos nekad,šat tad šo to palasu un tas arī viss

01.10.09 Atbildēt | Ziņot 0
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager