Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Karpu Lietas | 13.jūlijs 2022, 22:03 | Komentēt | 808 skatījumi

Marķieris laivotājiem

Gadiem ilgi Atropas ražotie bija vienīgie marķieri, ko izmantoja laivotāji savu izvēlēto punktu permanentai iezīmēšanai dabā. Tie glīti spīdēja ūdenī un bija viegli saskatāmi no liela attāluma. Tomēr pāris lietas gribējās uzlabot. Pirmkārt, to spuldzītes kopā ar bateriju veidoja pārāk lielu un smagu raķešveida objektu, kas no paša marķiera kāta prasīja pārāk lielu peldamību un sekojoši pārāk daudz svina apakšā. Bez tam šīs spuldzes bija krietni resnākas par pašu marķiera kātu, kā rezultātā karpām un jo īpaši maziem samiņiem ne reizi vien izdevās aiz tām aizķert auklu. Tas savukārt visbiežāk nozīmēja nogājienu vai pat marķiera aizstiepšanu nezināmā virzienā. Visbeidzot spuldzēm bija tendence samērā ātri izsūkt bateriju sausu bez brīdinājuma, kas nozīmēja, ka karpiniekam nakts vidū bija jābrauc ūdenī, jāmeklē marķieris un karpai virs galvas jānodarbojas ar baterijas nomaiņu.

Jaunais FOX LS Marker Pole Kit piedāvā risinājumu visām šīm nelaimēm. Baterijas velkot 165 stundas, plus – tās ieslēdzas automātiski, tikai iestājoties tumsai. Turklāt, jau 8 stundas pirms izbeigties pavisam, baterijas sāk ziņot par savu drīzo galu. Tomēr tas, kas mums patika visvairāk, ir slaidais lampiņas dizains – tā ir tikpat resna kā pats marķiera kāts, tāpēc karpai vairs neizdosies aiz tās aizķert auklu. Un arī makšķeru somā tāda lampiņa jutīsies daudz komfortablāk. Ko vēl var vēlēties?

Kopējais komplekta garums ir 4,75 metri, tā sastāvā ir 3 metrīgi posmi, viens – 0,75 m un viens – 0,5 m garš. Tādā veidā marķiera kopējo dziļumu var pieregulēt precīzi atbilstoši dziļumam konkrētajā vietā. Ja marķieri gribas ievietot lielākā dziļumā par 5 metriem, nāksies kombinēt no diviem komplektiem.

Visbeidzot taupīgākajiem ir pieejams arī komplekts bez lampas, kā arī iespēja galā skrūvējamo lampu iegādāties atsevišķi.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager