ja nemaldos tad grozijumi bija bet ne ssaadi! liekas ka atllauti ir uz copmani ir 4 kaati vai 3 bet kopeejais aaku skaits driikst buut 8! japaskatas jaunos noteikumos un jautaajums buus atrisinaats!
liepenē no vakardienas 17iem līdz šī rīta 9iem uz 6 kātiem 40 butes, ņemamas 26! paka ar garnelēm uz 3h :D sīkie rija kā traki, apkārtējiem ar laikam nekas labāks, bet varbūt kāds vēl atzīsies, ka bijis liepenē?
Vakar Ķekavas Lībā copes veikalā pārdevējs man apgalvoja,ka piņemti jauni grozījumi par copi jūrā.Tadad uz vienas makšķers drīkst būt tikai divi āķi.
Dienas jautājums:"Vai tā ir ?
"
jaa, mīlīši, nekaa iipasha.. mees ar vakar Saraiķos bijam, viena mazaa plaukstiņa akmens butiite, palaidaam lai aug liela.. :) jacer ka bus labakas copes dienas.. :)
Bijām vakar no pl 15.00-19.00 jūrkalnē,tu pa trīs puikām noķērām 7 ņemamas butes un apmeram tikpat mazās kas paaugsies vel.pēctam meginājām no pavilostas mola,tur līdz pl 23.00 apmēram tada pati cope! Jūra mierīga,vēja gandrīz nemaz un cope attieciga-vēl jānogaida kādas nedēļās!
vakar vīri padevās jūrjas virzienā.iesākumā pa dienu nekas dižš neesot bijis.pēc tam cope panesās!kad atbrauks,gan jau paši ieliks cik ko un kā!!!
spriežot pēc komentiem-daudzi būs aplauzušies un uz jūrj vairs copēt nebrauks.nu ko-ne katru dienu mamma pankūkas cepa!
:)))