Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Kaibalā karpiņa noķerta...virs 22kg
17.jūnijs 2011, 13:12 | links
 
Tad jau vien nāksies līgoties līdz!!!!!
17.jūnijs 2011, 13:10 | links
 
bet laikam nebūs, 200 m no mājas līgos visa Latvija :D
17.jūnijs 2011, 12:39 | links
 
es gulēšu, ja tas būs iespējams... :D
17.jūnijs 2011, 12:34 | links
 
Pie televizora:)))
17.jūnijs 2011, 12:31 | links
 
kur svinēsiet svētkus?
17.jūnijs 2011, 12:24 | links
 
labs ēdamais ir arī zviedriem- liekas saucas suurstrommings...
17.jūnijs 2011, 10:33 | links
 
 
Es bailu faktora varetu visu est ko dod preti :D
16.jūnijs 2011, 18:11 | links
 
Skatījos reiz kā šķibacainie ar tādu interesantu uzparikti(galdu) ieskauj pērtiķa galvu un atver galvas kausu, ēd smadzenes, interesanti, ka pērtiķis līdz irbulīšu iejaukšanos smadzenēs ir dzīvs .....
16.jūnijs 2011, 14:53 | links
 
Korejieši ēd dzīvus astoņkājus. :)
16.jūnijs 2011, 14:50 | links
 
Pa būšanu jau ir jēlās zivīs parazīti, arī aukstā kūpināšana viņus nenogalina. Pašam arstēties nav nācies, bet sataisītus asaru ikrus , kas nākamā dienā nedaudz smako mutē neesmu licis, arī zuši ir ar lenteņiem trāpījušies :) Stintēm tārpeļi iekšās ir normāla lieta, cik ir ēsts, pats neesmu tos ārā pirdis, kaut gan pazīstams doks visādus briesmu stāstus ir stāstījis, arī no veikalā pirkta banāna var dabūt draugu zarnās :))
16.jūnijs 2011, 14:49 | links
 
Japāņi ēd arī jēlu karpu un vēl velns viņ zin kādas fišas...visu jēlu, pamērcē sojas mērcē un loka iekšā:)))
16.jūnijs 2011, 14:42 | links
 
perpendikuls
zandarts/vimba tomēr ir jūras zivs, un jūras zivij tomēr tas viss tur liekas tīrāks :DDD vēl kas, zinu, ka japāņi, vai kaut kādi citi līdzīgie iekš suši mauc iekšā pilnīgi jēlu zandartu :))
16.jūnijs 2011, 14:15 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka šo postu ieliku dēļ intereses par Zandarta un Vimbas sālīšanas iespējām.
16.jūnijs 2011, 14:04 | links
 
Interesanti kā ar visādām zarazām (tārpiem), kas var sēdēt zivīs. Vai ir zivis kur viņas ir vairāk un kur mazāk? Piemēram, no buka var tatārmaizītes taisīt, bet no cūkas nekādā gadījumā. Tāpat ar zivīm, cik atceros, vienmēr ir bijuši Laši un Foreles, bet lai kādu citu zivi taisītu termiski mneapstrādātu...!?
16.jūnijs 2011, 14:03 | links
 
Zaceps,
Parasti noska pēc cenas (visas tomātu mērces vienādi nemaksā). Otrs vispirms vinnē :) Nedomāju ka Spilva ir vajadzīga slikta reputācija un domāju ka Ar tutu vai Tauku balsts to tik vien gaida kā nākamo skandālu.
Nesūti sms, reģistrejies mājas lapā. Sliktākajā gadījumā būsi pircis to ko vienmēr pirki, labākajā gadījumā kas var trāpīties. Vienīgais, katru burku uz sava čeka. Un katru čeku uz sava ģimenes locekļa. Ne riepas.
16.jūnijs 2011, 12:01 | links
 
Skumja ziņa Salaspils slipa lietotājiem- iebrauktuve uz slipu ir pārrakta... Nebija gan dziļa bedre, ar kāju varētu to grāvīti aizspārdīt ciet 10 minūtēs un ar džipu iebraukt tā pat, bet kāpēc to darīt, ja jau pašvaldība tik dikti ir pret.
16.jūnijs 2011, 09:45 | links
 
Dzenitis,tieši otrādi,mums ģimenē Spilvas produkcija ir visejošākā no mērcēm un kečupiem,gada laikā patērējam tik daudz,lai varētu piedalīties pat vairākās loterijās.Gadus 10 atpakaļ pat vinnējām Spilvas produkcijas izlases grozu.Tikai izskatās,ka organizātori kļūst aizvien viltīgāki,lai tikai sasniegtu arvien lielāku realizācijas apjomu.Es iedomājos tādu situāciju:esmu iesūtījis dalību loterijā,saglabājis čeku,man piezvana"apsveicam,jūs esat vinnējis loterijā automašīnu",priecīgs braucu pēc balvas ar savu čeku kabatā,bet uz čeka tikai "tomātu mērce".Pieņemsim,ka noteikumus izlasīju tikai veikalā bukletiņā un nezinu,ka vajag smalki būt uz čeka uzrakstītam kas par Spilvas produktu.Tad būs tā:atvainojamies,jums balva nepienākas,jo čeks nederīgs.Kurš pārdevējs man pēc tam apliecinās,ka es tai reizē pirku tieši Spilvas tomātu mērci?Man tomēr liekas,ka te ir pieļauta kļūda,bet nu lai paliek,dzīvē ir daudz nopietnākas lietas,par ko uztraukties.
16.jūnijs 2011, 09:00 | links
 
jabrauc skatiities :)
16.jūnijs 2011, 08:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager