Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Gribētos redzēt kā tas viss izskatās?
31.marts 2009, 22:58 | links
 
vai tik taa nav lidziga musu karpai, tikai nak no Vjetnamas..
31.marts 2009, 22:47 | links
 
Kas pa zivi ir - pagnasija, ar ko piebāzti veikali? Kur t;a dzīvo un ko ēd:)?
31.marts 2009, 22:35 | links
 
Te jau sākas kā bērnu dārzā- Tu tā un šitā! Visi vienā maisa bāžami! Neviens nav ideāls!
31.marts 2009, 22:34 | links
 
pashlaik pa tv kanaalu ohota i ribalka viens francuuzis ker foreles mazaa upiitee ar milziiigu kaaatu un chiikshtoshu vecu spoli:D
Vot taa ir klase:D
31.marts 2009, 22:21 | links
 
Ķeru es ar atļautiem rīkiem-pamatā spiningoju, kādreiz ar pludu (vimbas,plauži), grunteni pārsvarā rudenī un pavasarī (vēdzeles) , ziemā ar mormišku, un ielieku vienu dzīvo.
31.marts 2009, 21:30 | links
 
Zivīm nav ne vainas-it sevišķi siļķei, pangasijai, heksam-vismaz asaku nav. :-) Vēl labāks abi nožāvēts šķiņķis
31.marts 2009, 21:28 | links
 
jeska-man ir galīgi pie p... kur tu ķer un ko tu paturi.mani vairāk interesētu vairāk uz kā tu ķer un kādā veidā tu ķer.:)
31.marts 2009, 21:27 | links
 
kā garšo zivs?mans ēd tikai silķi marinādē:D
31.marts 2009, 21:24 | links
 
Bet vai tad tautai neintresē cik es patiesībā noķeru? Tas ko es paturu vai atlaižu ir manā ziņā
31.marts 2009, 21:21 | links
 
bulshits,cik saprotu ir tad,ja mn nevari pielāgot sev,nevari ķert kur gribi,ko gribi un cik gribi?:)ja ievērotu mn lielākā daļa copmaņu,tad tādi murgi nemaz netaptu.ja copmaņiem attieksme nemainīsies,tad nekas labs nav gaidāms vēl ilgu laiku.n-tie tūkstoši vispār nezin neko par mn,bet ja šiem pievienojas vēl tādi,kuri zin,tad sorri-tā ir cūcība augstākajā pakāpē.
31.marts 2009, 21:21 | links
 
Nu veči sacepās:))))) Būtu labāk asinājuši āķus nevis mēles:)))
31.marts 2009, 21:17 | links
 
labi teikts
nu es tiesi neko neparmetu dari ja tev ta gribas bet nu luudzu tad kluse par to un neviens tevi nenories savadak katrs te tagad saks stastit savus maliku darbus un sanaks ka gala paliks 20cilveki kam nebus bans par lamasanos :)
31.marts 2009, 21:08 | links
 
Tas ir labi ka kāds ir kāda pusē, bet tāpēc jau nevajag uzreiz noriet un usspiest savu viedokli.
Krievu forumos, arī igauņu gan nenotiek tāda zākāšana. Tā jau ir-labākā pārtika latvietim ir Latvietis.:-)
31.marts 2009, 21:06 | links
 
esmu paganela puse
uzskatu ka nejau zivis tur vainigas ka tev dzive iekartojies ka dzivo parak talu no vietas kur kras un ja gribi kert vairak ka atlauts dari to sava dīķī nevis gar citu iemiljotajaam vietaam!!!!!
31.marts 2009, 20:59 | links
 
Paganels muti ciet! neviens te neko nepaarkaapj bet runaa par pareizu noteikumu izstraadi! bulshitu netaisos ieveerot!
31.marts 2009, 20:46 | links
 
Par rasināšanu ūziņās -lai katrs pats atbild;-)
31.marts 2009, 20:44 | links
 
:D.pipec,panesās.noteikumi domāti, lai tos ievērotu.un tie attiecas uz visiem.izredzētie nepastāv.ja es braucu 140km uz copi,tad tas automātiski nozīmē,ka varu paturēt vairāk?-marazms.ja pārkāp,tad vismaz klusē,nevis pēc tam rasini ūziņās...
31.marts 2009, 20:35 | links
 
Mazaisezīt
Tur es tev piekrītu. Arī kontrolētai tīklu zvejai. Par elektrību šeit nē-noēdis mani virtuāli bez sāls:-)
Pašam ir bijis -15 vimbas 1 stundā. Nu vajadzēja žāvētavu piesist, svētki nāca-pārkāpu, bet neviens nenoķēra:-). daudzus zinu, kas atlaiž zivis pirms viņas noķer. Starp citu par lasi-300:-)
Pats gan kriminālu atlaižu-mans teiciens-labāk desu:-)
aaķi
Vari arī vēstulēs, atbildēšu.:-)
31.marts 2009, 20:20 | links
 
neatbalstu elektriķus, tīkliniekus utt., bet 5 vai 7 vimbas ir bulshits goda vārds. iedomājaties es no Rīgas aizbraucu vimbās uz ventu! Trāpu uz bariņu no rīta un jau 8.00 man ir 7 vimbas! Piedodiet man, bet tā ir herņa kaut kāda. Super un atlikušo dienu es keršu un priecīgs laidīšu vaļā. Loģiski, ka es paņemšu visas 20 vimbas. kāpēs salakas drīkst ņemt kaut 100 kg. Igaunijā drīkst ņemt vimbas cik uziet un viņiem to arī ir vairāk. Varbūt arī plicim uzliksim minimālo izmēru un cik drīgst ņemt. kā tiek noteikts kuras ir "krutās" zivis un kuras vienkāršās. Katrā ziņā atbalstu godīgus copmaņus, kuri Makšķerēšanas noteikumus pārkāpj notekumu ietvaros! iedomājieties es, piemēram nevaru atļauties licenci lašu spiningošanai Salacā vai arī tās ir beigušās! Vai lasis Latvijā ir izredzētajiem! kāpēc man jāēd tas oranžiais ar krāsvielām piebāstais RIMI lasis. Es labāk aizeju uz Gauju un noķeru sev un savai ģimenei ekoloģiski tīru garšīgu pumpaino un par to man grib piebāst 100 ls sodu. Liekaties mierā. Vopšem pietiek rakstīt. Zemmēra līdakas neņemu, tīklus nelieku, bet nu ir lietas kur likumu nevar ievērot.
31.marts 2009, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager