Mani vairāk satrauc, ko viņi taisās ar tiem lūžņiem darīt. Sargās saeimas ēku? Vairāk jau Latvijā nav ko sargāt, viss ir iznīcināts un cilvēki izbraukuši.
Vai gadījumā, pirms pastiprināt valsts aizsardzību, nevajag "pastiprināt" pašu valsti, ko aizsargāt?
P. S. Gan jau 100milj no tā sastāda oik :D
BAigars, 8.oktobris 2018, 14:37
Kār†ējais zābaks...
Kas ir tas "viss" kas ir iznīcināts? :):):) Un Latvijā tāpoa dzīvo ap 2 milj. iedz.
Tas tev informācija par "viss iznīcināts":
"Eksporta pieaugums 2018. gada pirmajā pusgadā sasniedzis gandrīz 10%
Neskatoties uz to, ka pērn Latvijas preču eksports palielinājās par 11,0%, kas bija straujākais kāpums kopš 2013. gada, tādējādi sasniedzot arī augstāko eksporta vērtību kopš eksporta statistikas uzskaites sākuma, arī šogad vērojams augsts un noturīgs preču eksporta kāpums.."
shmidzis, 8.oktobris 2018, 15:17
shmidzīt! Kā tu tā aizmirsi pieminēt, ka tagadējai Latvijai, ir nu jau vairāk kā 11 miljardu parāds donorvalstīm, atšķirībā no tā stāvokļa, kad iegājām ES un Anglijā vēl bija K.Ulmaņa Latvijas zelts.
Tā ka viss, kas mums šeit ir - ir uz parāda! Par kādu attīstību tad ir runa? Kaut kas jau ir sakārtots, bet nevis attīstīts.
Cilvēki joprojām aizbrauc, tāpēc jau to vēlētāju nav, lai gan skaitās, ka dzīvo šeit, tāpēc neņem pases, ka tur atkal nākas maksāt, bet ko nu par to.
Vēlēšanas jau parādīja valdošajiem, ko par viņu saimniekošanu domā vietējie vēl palikušie iedzīvotāji. Vai tiešām tas vēl joprojām nav skaidrs? Arī daudziem šeit?
krumujancis, 8.oktobris 2018, 18:09
Krūmjancis kārtējo reizi tik daudz glupības vienā komentārā sarakstīja.
1. Nav tādi "vēl palikušie iedzīvotāji" – ir cilvēki, kas dzīvo savā valstī un dzimtenē un ir ekonomiskie migranti.
2. Latvijas valsts zelta valūtas rezerves ir 4,5 miljardu EUR apmērā.
3. Latvijas valsts ārējais parāds ir 8,17 miljardi, iekšējais 1,8 miljardi. Kopā tas ir kādi 40% no IKP un nav nekas ārkārtējs vai šķērslis valsts attīstībai. Daudzām attīstītajām Eiropas un pasaules valstīm tas ir lielāks un daudz lielāks.
Zviedrija – 42% Somija - 64%, Vācija 68%, Īrija 75%, UK – 89%, Spānija – 99%, Beļģija – 106%, Itālija – 133%.
Eiropā Latvijas parāds ir 7.-8. zemākais no visām Eiropas valstīm.
4. Ja salīdzina to miskasti, kas bija Latvijā 90. gadu sākumā, tad attīstībā ir izdarīts liels lēciens. Protams, ka daudz ko varēja izdarīt labāk un valdībās bija lieli šmurguļi, kas daudz ko sadirsa, bet nav tā, ka cilvēki dzīvo zemnīcās un ēd kartupeļu mizas. Aug labklājība, aug cilvēku prasības.
5. Vēlētāji liela daļa balso ar ausīm – tu pajautāsi, kas ir vēlēšanu programā tām partijām, par ko viņi nobalsoja, liela daļa tev nespēs atbildēt. Populisti sasolīja neizpildāmas lietas, par tiem arī sabalsoja...