Lūdzu atbildi vai paskaidro,kāda būtu pareiza,jeb pareizi deklarēta cilvēka dzīve?
BrunoL, 22.janvāris 2019, 22:41
lai nebūtu kauns par padarīto un nožēla par nedarīto! Ģeld? :)
22.janvāris 2019, 22:43 | links
Lūdzu atbildi vai paskaidro,kāda būtu pareiza,jeb pareizi deklarēta cilvēka dzīve?
BrunoL, 22.janvāris 2019, 22:41
Kad es Bruno dzirdu vārdu salikumu,cilvēka cienīgu dzivi,atvaino,bet gribas gāzt pa poģi.
sermuksis, 22.janvāris 2019, 22:34
Kad es Bruno dzirdu vārdu salikumu,cilvēka cienīgu dzivi,atvaino,bet gribas gāzt pa poģi.man ar gribas cilvēka cienīgu dzivi,lai ir jahta,privātā lidmašīna.Uz kuru valsti man jaemigrē???
sermuksis, 22.janvāris 2019, 22:34
nu saprātīgs kredīts mājoklim vai uzņēmējdarbībai nav nekas nosodāms.
uldens2, 22.janvāris 2019, 22:05
Bralitis [22.01.19]: Apelsīn cik var teikt - mani neinteresē personālijas - Gobzems,Kaimiņš utt.. Mani interesē pārmaiņas kopumā . z.b jau atkārtoties - es balsoju par pārmaiņām politikā. Vai viņas sludina un ceru ka ieviesīs Gobzems,Bērziņš vai Kārkliņs tad redzēs. Citu variantu neredzēju .Nu jaa, es arii kljuudiijos ieprieksieprieksheejaas,taapat kaa Papus
Apelsīn cik var teikt - mani neinteresē personālijas - Gobzems,Kaimiņš utt.. Mani interesē pārmaiņas kopumā . z.b jau atkārtoties - es balsoju par pārmaiņām politikā. Vai viņas sludina un ceru ka ieviesīs Gobzems,Bērziņš vai Kārkliņs tad redzēs. Citu variantu neredzēju .kādas tev pārmaiņas var nest šlesars??
Bralitis, 22.janvāris 2019, 22:24
Braaliit, un veel. Atminos Maljcevs tieshraides diskusijas laikaa ar Zjirinovski piedaavaaja shim uzreiz un tagad aiziet un nodot asinis v poljikljinjiku na narkotjiki. Zirinovskis nenormaali apmulsa un saaka svepsteet par un ap utt.pēc kokneses arestiem drīz šim būtu jāsākas lomkai
Ja vien tu Gobzemu vareetu aizvilkt uz asins paarbaudeem, viss nostaatos savaa vietaa. Man skjiet vinjsh drusku paarskatiijies to filmu ar Bredliju Kuuperu ar tableti un vinjam skjiet ka tver visu speeles lauku
apelsins, 22.janvāris 2019, 22:18
Atbildi Dady , kurš ir tas politiskais spēks kas visu šito herņu vienreiz izbeigs ? Man ta kas - es dažādu politisko iekārtu un pārmaiņu norūdīts - izdzīvošu pie jebkuras sistēmas un zagļiem .
Bralitis, 22.janvāris 2019, 20:35
dakterp [22.01.19]: Jā,par lexsusiem un iksiem,protams,taisnība,bet uz visu izbraukšanu kopumā-piliens jūrjā.Man arī paziņas nav aizbraukuši, darbi ir dažādi - neiroķirugs, bankas darbinieks, zāles pārzinis dārgā krogā, celtnieks, datorgrafiķis, kokapstrădes iekārtu uzstādītājs, gaļas ceha darbinieks, mediju plānotājs, pārdošanas menedžeris, jurists, utt....
BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:36manā paziņu lokā uz ārzemēm aizpisa visi kam bij krutās mašinas līzingos,tie kas dzīvoja bez krītiem ir tepat.
uldens2, 22.janvāris 2019, 21:44
+++ arī ar krītiem, bet saprātīgiem :)
Jā,par lexsusiem un iksiem,protams,taisnība,bet uz visu izbraukšanu kopumā-piliens jūrjā.
BrunoL, 22.janvāris 2019, 21:36manā paziņu lokā uz ārzemēm aizpisa visi kam bij krutās mašinas līzingos,tie kas dzīvoja bez krītiem ir tepat.
uldens2, 22.janvāris 2019, 21:44