Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.
4.marts 2019, 21:54 | links
Saprotu te esošos tas neskar un tāpēc nav aktuāli, bet daudziem gan.Jā lutij,cik izsmieti jūtas tie kuriem atmaksā pārmaksu,tāds pazemojums saņemt atpakaļ savu naudu
https://nra.lv/viedokli/baiba-lulle/274409-nodoklu-parada-vainigos-meklejot.htm?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Kārtējo reizi valsts ņirgājas par saviem pilsoņiem.
Rondo, 4.marts 2019, 20:45
raihs [04.03.19]: svens76 [17m]: urmaas [27m]: SvensNav tik traki. Volvo hadene arī labi tur mūsu ceļus:)
Aha! :)Mūsu ceļiem tas kas vajadzīgs:)Rīgai pašreiz vaig šādu
raihs [04.03.19]: svens76 [16m]: urmaas [27m]: SvensNav tik traki. Par Pārdaugavu gan nemācēšu teikt. :)
Aha! :)Mūsu ceļiem tas kas vajadzīgs:)Rīgai pašreiz vaig šādu
svens76 [04.03.19]: urmaas [27m]: Svens
Aha! :)Mūsu ceļiem tas kas vajadzīgs:)

urmaas [04.03.19]: Šāda simbolika bij manam iepriekšējām auto un kopš auto iegādes brīža ir arī esošajam. Priecē tas, ka Kolorādo simboliku uz ielām redz arvien retāk. Tas nenozīmē, ka 9.maijā pie okupantu pieminekļa būs mazāk urlatānu. Apbēdina fakts, ka urlatānu vidējais vecums pie okupantu pieminekļa ar katru gadu samazinās.Izskatās ka ar Volvo brauc:)

Junior beidz zombēties. Sāc domāt. Nebūvēja viņu kā Latvijas okupācijas simbolu. Viņam ir cita nozīme. Tam kas notika pēc kara - represijas un citas sliktas lietas tam bij citi simboli -kas jau ir nojaukti un izmainīti . Piem pilsētu nosaukumi,ielu nosaukumi, Ļeņina pieminekļi, militārās tehnikas pieminekļi utt . To vairs nav - tie bij riktīgi sistēmas reklamētāji.
Bralitis, 4.marts 2019, 11:20
latvija tajā karā neko neuzvarēja,bet pazaudēja neatkarību,tā ka pilnīgi napamatoti te tas piemineklis
uldens2, 4.marts 2019, 11:28
Tad Uldēn uzbūvē atbrīvotājam Ādolfam pieminekli.
Bralitis, 4.marts 2019, 11:30