Kā var apgalvot, ka viss ir skaisti, ja 2018. gadā ir slēgti pāri par 20 000 uzņēmumiem, bet no jauna nodibināti tikai mazliet vairāk kā 10 000. Te bez komentāriem, tā ir Latvijas statistika.
Kurš nav bijis uzņēmuma, vai ZS īpašnieks - tiem šo visu ir diezgan pagrūti saprast. Tie var tikai piebalsot izvērstajai propogandai - cik ļoti viss mums attīstās, taču valsts parāds aug.
Ja aizbrauc cilvēki, tas ir signāls, ka kaut kas tomēr neattīstās kā vajag.
Jozis2, 24.marts 2019, 23:42
Ja nezini par ko runā, labāk pieturēt ciet spļautavnīcu. Pērn beidzot VIDs aizklapēja ciet veselu kaudzi ar nestrādājošiem uzņēmumiem, kas karājās tikai uz papīra. Tobiš, bija izveidoti, lai kādreiz uzkruķītu kādu afēriņu. NO tiem 20 000 vismaz 95% bija tukšie fiktīvie (vai arī tie, kas nekad nav sākuši darbu).
andreiko, 25.marts 2019, 08:06
Ko tikai nevar sarunāt, papīrs jau pacieš visu, ja jau vajag, ka mēs tik ļoti attīstamies! Iespējams, ka tajā sarakstā ir bijuši arī kādi tukšie, bet ne jau tādā apjomā.
Pastaigā vien, kaut vai pa Rīgu, uzreiz viss būs skaidrs, kad redzi tās daudzās tukšās telpas, kur kādreiz bija veikals vai kaut kas, pēc tiem valdības un VID-a lēmumiem, paskaties tās tukšās lielās mājas uz Brīvības ielas, un citām. Šķērmi metas par tādu attīstību. Bet nopirkti žurnālisti diezin vai spēj ieraudzīt realitāti sev apkārt, jāraksta tas, par ko maksā.
Brīnums tikai, kāpēc valsts parāds nevis dilst, kā pie attīstības vajadzētu būt, bet pakāpeniski joprojām pieaug, arī zināma veida ''attīstība''.