Visu mainīt varētu ja letiņiem vēlēšanās nebūtu vairāk par diviem sarakstiem bet otrai tik cik tagad ir letiņiem. Bet tas jau nenotiks, pa daudz varas kāri esam.
22.augusts 2019, 15:26 | links
urmaas [36m]: Kamēr šī sistēma pastāvēs tikmēr nav nozīmes kas būs pie stūres-hūtes, kepkas, vai jermolkas nēsātāji!Tad pēc šīs loģikas, kāpēc par to te vispār runāt? :DDDDDte jau kā parasti,kad jāatbild pēc būtības un ar faktiem tā luters telo beigtu zivi:DDD
Vai tad bez hūtes, visus Neatkaribas gadus citas kepkas bija pie ,, teikšanas/dalīšanas ,,. :)
Brencis21, 22.augusts 2019, 13:14
Luter, vēljoprojām gaidu izvērstu atbildi ar saturīgu pamatojumu un faktiem.
"kas kontrolē, kādā veidā, kā izpaužas ceļu uzturētāju kontrole, kādā veidā tā tieši veicina ceļu slikto kvalitāti, utt.. "
Shm_didzis, 22.augusts 2019, 13:22
urmaas [22.08.19]: Rīgā pēdējos gadus ir kepkas.Skatos tev janķeļa sindroms ar dubultajiem standartiem: kad runa par valsts attīstību tā ,, skats pagātnē, kurš vainīgs,, kā par tagadni tā pagātne neeksistē, bet uzreiz šodiena jo tak atkal ,, ne mēs vainīgi,,! :DDD
urmaas [36m]: Kamēr šī sistēma pastāvēs tikmēr nav nozīmes kas būs pie stūres-hūtes, kepkas, vai jermolkas nēsātāji!Tad pēc šīs loģikas, kāpēc par to te vispār runāt? :DDDDD
Vai tad bez hūtes, visus Neatkaribas gadus citas kepkas bija pie ,, teikšanas/dalīšanas ,,. :)
Brencis21, 22.augusts 2019, 13:14
urmaas [22.08.19]: Kamēr šī sistēma pastāvēs tikmēr nav nozīmes kas būs pie stūres-hūtes, kepkas, vai jermolkas nēsātāji!Tad pēc šīs loģikas, kāpēc par to te vispār runāt? :DDDDD
urmaas [11:08]: Kas ir partiju sistēmas - kriminālā pasaulē šādas sistēmas tiek dēvētās par grupējumiem. Tāpēc arī tā finanšu šmucīte stipri līdzinās kriminālo aprindu "obščakam"!
Gribi objektu? MAKSĀ OTKATU! Mūsu partija būs "jumts"! Grupējumam vajag naudu? Izveido jaunas "komisijas, apakškomisijas, uzraugus, fiktīvus" iepirkumus"(nano ūdeņi utt), izveido maksas stāvvietas utt. Naudu var nokāst visur un par jebko. Būtu tikai KAS iekasē un NO KĀ iekasēt!
Kamēr šāda sistēma pastāvēs, tikmēr nekas būtiski uz labo pusi nemainīsies.Un cik te nav lasīts par ceļu slikto kvalitāti, tagad bez jūsu sopļām atbildiet: kura partija ,, kontrolē,, ceļu uzturētājus? / lai smidži vai kanķeļi nesāktu vaimanāt/ uzreiz pateikšu: Saskaņa tā nav.
Brencis21, 22.augusts 2019, 12:15
urmaas [22.08.19]: Kas ir partiju sistēmas - kriminālā pasaulē šādas sistēmas tiek dēvētās par grupējumiem. Tāpēc arī tā finanšu šmucīte stipri līdzinās kriminālo aprindu "obščakam"!Un cik te nav lasīts par ceļu slikto kvalitāti, tagad bez jūsu sopļām atbildiet: kura partija ,, kontrolē,, ceļu uzturētājus? / lai smidži vai kanķeļi nesāktu vaimanāt/ uzreiz pateikšu: Saskaņa tā nav.
Gribi objektu? MAKSĀ OTKATU! Mūsu partija būs "jumts"! Grupējumam vajag naudu? Izveido jaunas "komisijas, apakškomisijas, uzraugus, fiktīvus" iepirkumus"(nano ūdeņi utt), izveido maksas stāvvietas utt. Naudu var nokāst visur un par jebko. Būtu tikai KAS iekasē un NO KĀ iekasēt!
Kamēr šāda sistēma pastāvēs, tikmēr nekas būtiski uz labo pusi nemainīsies.