Nu redzi, pats arī apstiprināji savu tupumu, bet malacis, kad atzinies.
mjuniors, 29.novembris 2020, 22:18
Kā Tu pierādīsi, ka viens no mums varētu būt tups?
29.novembris 2020, 22:19 | links
Nu redzi, pats arī apstiprināji savu tupumu, bet malacis, kad atzinies.
mjuniors, 29.novembris 2020, 22:18
Domaataajs [18m]: Junior, viedums ir jāattīsta sevī, ieklausoties un apdomājot ko saka iekšējā balss, un pārliecinoties pēc tam par sava vieduma patiesumu nevis klausoties kaut kādus gudrus večus.
Nu tāpat kā Antons reiz.Mana iekšējā balss saka, ka tu kārtējo reizi gvelz.
mjuniors, 29.novembris 2020, 22:06
Domaataajs [29.11.20]: Junior, viedums ir jāattīsta sevī, ieklausoties un apdomājot ko saka iekšējā balss, un pārliecinoties pēc tam par sava vieduma patiesumu nevis klausoties kaut kādus gudrus večus.Mana iekšējā balss saka, ka tu kārtējo reizi gvelz.
Nu tāpat kā Antons reiz.
Man pat bail domāt, ko daudziem covidniekiem varētu nozīmēt...plaušu karsoni un pneimoniju izslimot mājas apstākļos! :(
Centralochka, 29.novembris 2020, 18:14
Man pat bail domāt, ko daudziem covidniekiem varētu nozīmēt...plaušu karsoni un pneimoniju izslimot mājas apstākļos! :(
Centralochka, 29.novembris 2020, 18:14
Tici man, par lauksaimniecību es zinu ļoti labi.
Daži lieli saimnieki tā arī maksā. DAŽI!
Protams, ka ir prasības un tam tā jābūt.
Bet otrs gals ir ATTIEKSME pret darba ņēmēju. Un tāpēc dažiem nav kas strādā. Ne tikai lauksaimniecībā.
Un pa vidu ir bariņš, kuriem valsts maksā pabalstus. Viņi NESTRĀDĀ un NESTRĀDĀS kamēr viņiem maksā laikā, kad trūkst darbaspēka. Un viņu bērni nestrādās. Un tie ir parazīti, kuri barojas no tās budžeta daļas, kurā ir robs.
Tā lūk, kolēģi.
Karotes un zeķes katru dienu nepērk atšķirībā no elektrības , gāzes, degvielas, pārtikas.
Bet ne mēs to izlemjam, tāpēc strīdēties ir bezjēdzīgi.
Arlabunakti, kungi.
Domaataajs, 28.novembris 2020, 23:55
Ir daudz nišas kur trūkst katastrofāli darba roku, piemēram tā pati lauksaimniecība un tur starp citu, ja neesi dzērājs maksā labas algas un daži labi pelna brīvi neiespringstot vairāk kā ofisa klerks, un tādu nišu ir daudz.
jegersz, 28.novembris 2020, 23:40
Atkārtošos, bet tuftologs Banķis ziņoja, ka nākamgad valdības lēmumi nenesīšot vēlamo rezultātu un mūs gaida dižkrīze.
To mēs redzēsim, protams.
Un tagad, kad tūrisms un ēdināšana ir ierobežota, darbu atrast ir ...lieta.
Domaataajs, 28.novembris 2020, 23:36