darba darīšanās tipa drīkstot...man nelaba aizdoma, ka daudziem daudziem steidzami Salacgrīvā pirmā datumā vajadzēs grāvi rakt... un pie Gaujas/Ventas arī... ar visām ceļazīmēm un pavadzīmēm...:DDD
29.decembris 2020, 20:38 | links
komandantsunda, pizģec,kā lai pārdzīvo... :) vot biju ieplānojis kādu nedēļu pa naktīm katru dienu pa krogiem un maukām vazāties pa riņki, a tagad tāds obloms :)
a, ja nopietni, tad vēdzeļu un bušu fanātiem gan nepatīkami :(
zaraza, 29.decembris 2020, 20:28
Beznosacījuma pamatienākumi visiem. Un nav pienākuma strādāt. Kā jums tas patīk?
https://www.apollo.lv/7143341/igaunija-strauji-pieaug-interese-par-beznosacijuma-pamatienakumiem-es-pilsoniem-latvija-gausa-interese
https://europa.eu/citizens-initiative/initiatives/details/2020/000003_lv
Domaataajs, 29.decembris 2020, 16:58
hmmm.... tik maz labumu gribētāju?))) Būs kā ar melnajiem amerikā- kad laikam 60.ajos sāka dot kaut kādus tos pabalstus vientuļajām mātēm un rezultātā tagad ir milzīgs procents bez tēviem augošu melno(ne tikai, bet īpaši izteikti tas ir viņu kopienā) bērnu, jo tas ir naudiski izdevīgi.. vārdsakot degradācija un arī šis BPI neko labu nedos. Komuņakas vienmēr cenšas apelēt pie zemišķākajiem instinktiem- drošība, ēdiens, u.c.
badapiicka, 29.decembris 2020, 18:00
BrunoL [29.12.20]: Tēvocīti jot, Tevi pozitīvu apskaužu! Man senču nasta jānes tālāk. Smagākais bija novākt un izvest visas kolchoza būdas, graustus un drazas. Darba svētkos rīkojām talkas ar rihtīgu goda mielastu un dančiem. Valstssvētkos 18.11. Lašu balles. No pāris galvām, spurām un gaļīgi atkaulotām asakām- buljons, kuru lejot šķivī, katrs pēc savām vēlmēm bagātina ar ikriem. Maizes vietā- cepta laša fileja. Nosarmojušās 50gr “graņonkās” vodočka.
Vienīgi neesmu izbūvējis pieplūdes ventilāciju. Pirms 12 gadiem nespējām rast reālu risinājumu. Biezs akmens mūris un kur iespējams, centos saglabāt seno. Pēc saunas, vannas istabai vaļā abus logus uz pārdesmit minūtēm, lai izrauj mitrumu.
Pirms pāris dienām redzēju Rukki jaunāko modeli. Perfekts! Atgādina dakstiņus. Ja būtu jāceļ māja vēlreiz(nedo dies), viennozīmīgi izvēlētos šo!
raihs, 29.decembris 2020, 20:11
daddy_j [29.12.20]: Jumts savu funkciju, pagaidām, pilda. ~45 gadīgs šīferis. Pirms dakstiņi. 3 Skursteņu spices ne visai no ārpuses. Čaulotas ar dūmvadu ņeržu. Ja ķerās pie tām, tad tikai kompl. ar jumtu. Jumtu notāmēja uz 20k.+ 3 skursteņu spices ar 4 cukām katra.Jaunbūvei protams lētāk!Mēs pirms trim gadiem mainījām veco šīfera jumtu uz Rannilu 200m2 pie 8000e
Paldies par piedāvājumu, bet ļauj atsperties!
BrunoL, 29.decembris 2020, 17:58
Ja grib muižā dzīvot, tad jāspēj maksāt kā muižkungam :)
Novembrī uzlikām Ruuki jumtu jaunbūvei 270 m2, 6500eur - bleķis, plēve, latojums un darbs.
Jumts savu funkciju, pagaidām, pilda. ~45 gadīgs šīferis. Pirms dakstiņi. 3 Skursteņu spices ne visai no ārpuses. Čaulotas ar dūmvadu ņeržu. Ja ķerās pie tām, tad tikai kompl. ar jumtu. Jumtu notāmēja uz 20k.+ 3 skursteņu spices ar 4 cukām katra.
Paldies par piedāvājumu, bet ļauj atsperties!
BrunoL, 29.decembris 2020, 17:58
Beznosacījuma pamatienākumi visiem. Un nav pienākuma strādāt. Kā jums tas patīk?
https://www.apollo.lv/7143341/igaunija-strauji-pieaug-interese-par-beznosacijuma-pamatienakumiem-es-pilsoniem-latvija-gausa-interese
https://europa.eu/citizens-initiative/initiatives/details/2020/000003_lv
Domaataajs, 29.decembris 2020, 16:58
atkal sviests, pazvani uz veikalu, piemēram ksenukai nosauc ko vajag un brauc pakaļ, nekādi ligumi, rekviziti .Cēsīs ir Ksenukai
usis, 29.decembris 2020, 15:14
Usīt, atkal pļurkt! Precīzs “zīmulis”! Man tuvākais Ksenukai 130km Ne visi dzīvo Pierīgas pažoblēs.
Manis minētajā gadījumā Depo un par jaunajiem ierbežojumiem lēma, ka spēkā no 21.12.20. Par lēmuma izmaiņām uzzināju tikai veikalā un vēlā pēcpusdienā.
Novēlu, Tev, Jaunajā gadā, nelīst par spundi katram caurumam un nerunāt par lietām, no kurām neko nejēdz!
BrunoL, 29.decembris 2020, 16:19
BrunoL [29.12.20]: Paldies, Usi! Tieši šāds apgrūtinājums, Zviedru laikos celts, gulstas uz maniem pleciem. Ar ūdeņiem, apkurēm un iekšdarbiem esmu ticis galā!Ja tev problēmas ar jumtu, varu palīdzēt..
Ja tāc cmuks puika, mutes bajārs, vēl piepalīdzētu ar jumtu, varētu mierīgi ļauties kaulainās kampieniem!
BrunoL [29.12.20]: Patīkami, laiks lietas sakārto. Man gadījās trāpītzem 1. štosē. Tā salamājos, ka kauns bija pašam atpakaļ braukt, jo ne jau pārdevējas un apsargs pie vainas. Sūtīju kundzi.Starp citu, vienlaicīgi veicu pasūtījumu copes bodē. Tie arī iekļāvās stundā. Labi ka uz p@rtikas bodi varu aiziet čībiņās. :)