Daugavas un Buļļupes tīklu un murdu problēma ir bijusi un būs. Kamēr viens kāds ierēdnis nepārstās ņemt ķešā.
3.marts 2021, 08:03 | links
Un kā tev šķiet, pravieti? Vai šogad vispār būs iespēja tās noķert vairāk par divām..trim, kā tev parasti? Tie Buļupes murdi tak nedos tām kāpt augšā, ne?
Aktuviens, 28.februāris 2021, 20:29
Ar lašiem, kurus makšķernieki dažreiz pat līdz histērijai tiek aicināti saudzēt, esot līdzīgi- tur tīkli/murdi priekšā nārsta ceļiem- leiši/poļi Baltijas jūrā+vietējie Rīgas jūras līcī liekot iekšā kritni vien un no visiem dabas dziņu sauktajiem pumpainajiem līdz misijas izpildes vietām mūsu upēs tiek dikti maz īpatņu. Diemžēl, precīzus ciparus un nosaukumus nepateikšu, neatceros, kur to lasīju, bet tāda "bilde" šobrīd esot- ja muldos, lūdzu palabojiet.
badapiicka, 2.marts 2021, 15:12
Un kā tev šķiet, pravieti? Vai šogad vispār būs iespēja tās noķert vairāk par divām..trim, kā tev parasti? Tie Buļupes murdi tak nedos tām kāpt augšā, ne?
Aktuviens, 28.februāris 2021, 20:29

Aktuviens... Lielupei līdz Jelgavai it kritums, tapēc atseviškōs posmos ledus iziešana var notikt,,,bez vispārēja, līdz Baltai kāpai , līmeņa celšanās !!
Jon-Hill, 28.februāris 2021, 17:20
FB raksta, Staļģenē ledus iet,,, aizbraucu,,, ibio netradicionālie,,, !!!
Jon-Hill, 28.februāris 2021, 13:14
Nevis jābūt prātīgam, bet jādomā ar galvu uz ledus vienkārši nekāpt. Saprotu, ka gribās copēt, bet ledus nav drošs, jāgaida nākošā sezona, tagad gaidām vimbas.
Ezerkrasts, 28.februāris 2021, 11:30
Jon-Hill [27.02.21]: Tikko uz Kalnciema pusi aiznesās Glābēji ar laivu, poliči, ātrie un reanimācija !!!Tāda paša kombinācija uz Engurs ezer pus!!
Veči esat prātīgi,, ne asakas !