AJAJ [10.04.24]: AJAJ [16:58]: Var pat stāstīt ka Normundam ukraiņi nepatīk un ka viņš Putinu atbalsta.Internets gan jau pacietīs.Demokrātijā nekas īpaši ļauns nenotiks, ja atbalstīsi putinu pat publiski (maksimums viena tukša parunāšanās ar valsts iestādi bez sekām). Darbu dabūsi gandrīz visur, izņemot publiski redzamus darbus.Tad jautājums. Vai uzskati, ka labāka ir diktatūra, kurā Tev nav vispār nekādu tiesību runāt pretī varas uzskatiem? Kā cars teiks tā būs un Omons nerunās, bet pārliecinās ar savām metodēm.
Ja viņš pateiks publiski patiesību, ka Putins ir kara noziedznieks un krievija nepamatoti iebruka Ukrainā, tad visi ceļi uz tagad ieņemto fronti un naudas pelnīšanas vietu uzreiz tiktu nodedzināti. Viņš automātiski krievijā un baltkrievijā būtu fašists.
Tā ir tā būtiskākā atšķirība starp demokrātiju un putina diktatūru.
Cope321, 10.aprīlis 2024, 17:12
Patiesība katram sava.Krievijai sava,Ukrainai sava,ASV sava,Ķīnai sava un Latvijai sava.Un par to demokrātiju tas ir smieklīgi.
Demokrātija arī nav anarhija un arī tajā ir savi ierobežojumi. Nejauc demokrātiju ar anarhiju, kā to dara paliels bariņš ar radikālajiem krievvalodīgajiem un viņu atbalstītājiem.
Viena kaimiņiene (krieviete) 2000šo sākumā knapi izturēja vienu gadu dzīvi krievijā. Smieklīgākais, ka pēc atgriešanās ieprecējās latviešu ģimenē un tagad jau ilgu laiku runā latviski bez akcenta.:D
10.aprīlis 2024, 19:43 | links