par veselību.
9.februāris 2025, 18:33 | links
Tur var būt miljons variantu !
Varu par saviem pastāstīt !
Pirmais (kā pēčāk izrādijās) mazais, bija 2021 gada pavasarī, uz vimbu Lielupē sēdēju, spīdēja saule silts, atpogāju kombi, viss pa smuko, vimba ne daudz, bet ņem, nu kā jau uz grunteni vulgaris, bez steigas.
Pēkšņi raibs gar acīm, karsuma vilnis, sviedri,,piesēdu, atrāvu visu vaļā, padzēros,,pēc pusstundas atlaida. Nu noko, savācu parpalas palēnām, braucu mājās un... aizmirsu ! Pareizāk, norakstiju to uz silto sauli, nodomāju, ka bik pārkarsu !
Tā gadu, nekādu pazīmju, spiediens normāls..ij ar puikām bumbu padzenāju,, pļaušanas darbi,, ij šnabīts , ij šasliks,,nu kā normāliem cilēkiem.
2022 gada augusta vēlā vakarā, tumsā, braucām no Saldus mājās, es pie stūres, vienā brīdī jūtu, ka sāk viss mainīties, paliek klusāks, tālāks,, stājos malā, izkāpu no mašīnas un izrubijos.
Visi sabijušies, čoms piesēdās pie stūres, un viņi mani atveda uz Jelgavas slimnīcu,,tur uzņemšanā šamiem viss skaidrs, sazvanija Stradiņus un uz turieni.
Kad lika pirmos 2 stentus, tad arī uzrādija, ka nesens plīsums,, nu tas, ko es domāju, ka saules dūriens. Pēc mēneša plānotajā pasākumā ielika vēl divus stentus !
Par braukšanu, nu ja tā, kā man, gana operatīvi viss izdarīts uzlabojums ir uzreiz !
Dzer tik zāles, un uzpasējas no kreņķiem un pārslodzēm vismaz pāris mēnešus līdz stenti ieguļas kārtīgi.
Es braucu uzreiz, kā biju mājās (ar vieglo) nezinu gan vai drīkstētu to darīt profesonāli. Uz ceļa nevienu nosist nav vēlēšanās, kaut dīvaiņu mums gana !
Vārdu sakot viss ir ļoti individuāli,, piem. ļoti svarīgs ir laiks, kad tikts līdz ārstiem, jo bez skābekļa var sākties visādas nelabas figņas.
Pīpēsana protams jāātmet, un jālieto zāles,, holesterīns jātur zemā līmenī.
Protams CL arī jāver vaļā, mierīgi :) !!
Jon-Hill, 3.februāris 2025, 20:31
Hotentots [28.01.25]: 1) situācijas mainās. Vakar vēl īpašuma X tauvas joslā netika, šodien tiek, jo blakus esošais īpašums Y ir iztīrījis krastu un ierīkojis tur publisku objektu.Manis minētā rīcība gluži nebūtu tāda kādu mini 2.punktā. Tā būtu pretimnākšana īpašniekiem un sabiedriskā īpašuma (daļa no piekļuves publiskajiem ūdeņiem) iegūšanas ir pietiekami ekskluzīva lieta. Tādēļ arī pamatoti aug īpašuma vērtība un nodevas valstij.
2) kā man patīk šie aicinājumi drāzt visus, kas uzdrošinājušies iegādāt kaut ko vairāk, nekā pats domas izteicējs...
Hotentots [28.01.25]: Cope321,Tauvas josla ir apgrūtinājums, kuram teorētiski jābūt pieejamam dažādiem valsts dienestiem un gājējiem. Vienkāršāk sakot - sabiedrībai. Ja nav pieejas no servitūda ceļa, tad kājāmgājējam tauvas josla nav īsti nepieciešama un dienestus var ielaist īpašnieks. Tādēļ šo apgrūtinājumu var noņemt un, juridiski iekļaujot pilnīgi īpašumā, aplikt ar lielu NĪN ekskluzīvu zemi pie publiskajiem ūdeņiem. Šo sakārtojot valsts varētu pamatoti paņemt lielāku naudu budžetam no zemju ipašniekiem.
Ja Tu runā par tauvas joslu, tad tā nav mistiska sabiedrībai piederoša zemes strēle. Normālā gadījumā tā pieder tam pašam cilvēkam, kam viss pārējais zeme gabals un tas ir tikai apgrūtinājums - tāpat kā aizsargjosla ceļam, gāzesvadam vai kabelim.
Nav arī šai vietai jābūt kā īpaši pieejamai. Nez kāpēc daļa uzskata, ja reiz tāda tauvas josla ir, tad līdz tai obligāti jānodrošina tikšanas iespēja.
basks [27.01.25]: Ha-Ha! - Visiem aktīvajiem makškernieku tiesību aizstāvjiem retorika strauji mainītos uz otru galējību, ja tie paši iegādātos zemi ūdeņu krastos. Ko arī visiem novēlu! Tikai diemžēl visiem nepietiks..Man pret salīdzinoši mistisko tauvas joslu ir pat diezgan vienaldzīga attieksme, tādēļ arī saku, ka pie esošās situācijas to var atdot īpašniekiem.