Šādi skati pamatīgi bojā garastāvokli :(
25.maijs 2025, 22:36 | links
Krodzinieks [25.mai]: Bijām Luknas ezerā, brīvdienu atpūtā. Lietus gan mūs sarūgtināja, uz diviem 8 zemmēri, 3 mēri, viens no tiem, kas bildē 73cm. Atklāju sev jaunu mānekli, kas arī pamatā strādāja, daiwa crosswake.Jā, ar to laiku bija kā bija.
Sveiki.
Plāns doties ar Kemperi uz Latgali copè, šajā pusē nav būts. Varbūt kāds var ieteikt kādu labu kempingu ar laivu nomas iespējām!
Paldies.
mikethepike1, 21.maijs 2025, 13:04
gincchs [12.mai]: WILKS [Vakar]: gincchs [14:40]: Sīverā no salām aizliedza ķert... Vismaz tā tauta runājot un Mana Cope aplikācijā arī pie Sīvera rakstīts, ka aizliegums ķert no salām... Žēl gan...Tikko to karti skatījos, nav tur aizlieguma. Rušonā gan visas salas ar sarkanu sastrīpotas!Ir punkts noteikumos.Jā tiešām, parakņājos un atradu. Un kurš kroplis šo varēja izgudrot?! Diemžēl Sīvers tāds ezers, kur no krasta neievilksi!
WILKS [12.mai]: gincchs [14:40]: Sīverā no salām aizliedza ķert... Vismaz tā tauta runājot un Mana Cope aplikācijā arī pie Sīvera rakstīts, ka aizliegums ķert no salām... Žēl gan...Tikko to karti skatījos, nav tur aizlieguma. Rušonā gan visas salas ar sarkanu sastrīpotas!
gincchs [12.mai]: Sīverā no salām aizliedza ķert... Vismaz tā tauta runājot un Mana Cope aplikācijā arī pie Sīvera rakstīts, ka aizliegums ķert no salām... Žēl gan...Tikko to karti skatījos, nav tur aizlieguma. Rušonā gan visas salas ar sarkanu sastrīpotas!
Sīverā no salām aizliedza ķert... Vismaz tā tauta runājot un Mana Cope aplikācijā arī pie Sīvera rakstīts, ka aizliegums ķert no salām... Žēl gan...
gincchs, 12.maijs 2025, 14:40
Aglonā Cirītī arī aizliedza. Jāatzīst, šis aizliegums man ir absolūti neizprotams. Ezerā tik maz esošos plaužus izķers par daudz un zābakos sabāztus krastā izvedīs?
Kad palasījām gan šī ezera, gan Rušona atļauto/aizliegto, spējām vien kasīt galvas un domāt - kāda velna pēc tas un kāpēc šis?
Hotentots, 12.maijs 2025, 16:46