Uzrakstiet, lūdzu, atsauci, kur norādīti alumīnija airu laivu (piem. "АВТОБОТ") pārvadāšanas LR Noteikumi ar vieglo a.m. (piem. Opel Omega Caravan), uzsienot to uz jumta.
Tad var arī iztikt ar tādu pūsli, jo piedodiet, cienījamie kolēģi un visi pārējie, bet cope kopā ar sievietēm, un jo īpaši ar sievietēm, kas pietam vēl nemakšķerē, nav makšķerēšana, es teiktu vizināšanās ar laivu, un priekš tā neko vairāk par to pūsli nevajag! Cita lieta, ja Tava sieviete ar ir slima ar makšķērēšanu! Bet nu katrā ziņā ne asakas! :D :)
Sāku makšķerēt, iepatikās, tagad vēlētos iegādāties laivu. Esmu noskatījis šo http://www.interveikals.lv/info/9115/ ,bet vēlētos dzirdēt pieredzējušu cilvēku viedokli, par šo laivu.
Jau iepriekš paldies
Paldies par informāciju :)
Vēl viena lieta - man kā čaiņikam uz motoriem. Šodien iebāzu savu motoru mucā patestēt un tur, kur ir divas izejas ūdens strūklai, tek tikai ūdens pa vienu. Pieļāuju, ka tā ir jābūt? Un ja tā, tad kam ir otrs caurums domāts?
Sveiki visiem.
Ir tāda problēmak, ka vajag laivu Kazanka nogādāt no Varakļāniem uz Lielvārdes pusi.Varbūt kāds ar to var izpalīdzēt (protams par atiecigu samaksu), vai varbūt zin kādu firmu kas ar to nodarbojas.
Vai varbūt labākajā gadijumā, var izīrēt laivas piekabi no kāda!