Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
A kā tādā Pērnavas līcī ar ledu, vai nevar aizpeldēt jūrā tāpat kā tas notika pagājušo pavasar Jūrmalā? Vai tur ir savādākas tās štelles un drošāks pasākums, ja jau visi ar mašīnām zēģelēpa ledu..
16.februāris 2012, 13:44 | links
 
A kas ar salakam,kads jau ķer pie Akvaparka?
Kadam nav info?
16.februāris 2012, 13:08 | links
 
Skatos, pārrakstījies esmu. Liu vieta pati par sevi, tur noteikti ar autiņu var uzbraukt virsū, bet Liu darbība vairāk pie kuģu ceļa notiek. Ar kājām tālu. Uz Lao bāku braucot pa labi ir vietiņas.
Bet ja nav pašam sava ziņojošā mēle, iesaku tomēr no krasta kādu baru pameklēt. Tā vieglāk būs atrast un saprast, kas tur vispār notiek.
16.februāris 2012, 00:52 | links
 
jez_ups
No akvaparka var aizkāpt tikai uz salakām, ja tās tagad līcī ir sagājušas.
No Rīgas puses var ko mēģināt pie zirgu staļļa, pieminekļa (tas laikam bija 20km no Pērnavas), ciemā uz T burta pie baznīcas. Bet šai pusē grūtāk to zivi atrast un reku runā, ka plaisas atvērušās.
Uz otru pusi jāskatās - Andropova villa, neaizbraucot Liu bāku pa labi, 42 km utt. Parasti jau tālāk kā kādi 5km nav, bet ir maukts arī uz Sangelaidu, kas tā dziļāk jūriņā :D
16.februāris 2012, 00:43 | links
 
Par "muzikālo",:D,es to nosaucu tādēļ,ka viņu ceļot uz augšu tas rada zināmas frekvences svārstības,kas savukārt izplatās ūdenī un piesaista okonenus...Vienreiz to sistēmu biju paņēmis līdzi uz Kuršu jomu,kad parādīju to leišu copmaņiem,šie par manīm ņirdza un nosauca mani par "muzikantasu",bet kad vakarā es izgāju krastā ar vairākiem 800-900g asariem ,ko biju pievilinājis ar šo cirvīti,šamiem ģīmji izstiepās gari....taisnības labad jāatzīst,ka ar to sistēmu Kuršos man asarus izdevās piesaistīt zem āliņģa,bet mušu paķēra tikai daži,pārējos es izvilku ar murmuli...
15.februāris 2012, 22:16 | links
 
Nezinu ,no akvaparka neesu pagaidām bijis
15.februāris 2012, 21:59 | links
 
Vix22.Cik tālu jākāpj?Piem. no Akvaparka?Var rakstīt privāti!
15.februāris 2012, 21:51 | links
 
kas tas par "muzikālo" cirvi? Nu nav jau tik traki, arī uz motili jau tagat var tīri labi pavilkt, un izmērs stipri labāks...... šotdien man 11kg
15.februāris 2012, 21:47 | links
 
Tā jau parasti ir bijis,ka uz motili Pērnavnieki sāk ņemt tuvāk martam.Vēl ir viena lieta,ka ar "muzikālo" cirvi ir vieglāk sapulcināt asarus no pārdesmit metru attāluma,jo tos pievilina tā vibrācija ko tie rada.Ņem jau viņi pārsvarā uz mušiņu kas piesieta augšpusē.Pie kam mušiņa nedrīkst būt piesieta pārāk augstu,vēlams kādus 5-10cm virs cirvīša.
15.februāris 2012, 20:36 | links
 
Ziņas no drošiem avotiem.Loms līdz 10 kg uz degunu,izmērs lielāks kā Peipusā pašlaik ķeras.Bet tikai ar cirvīša paņēmienu,motili ignorēja ne pajokam.
15.februāris 2012, 20:22 | links
 
Bijām šodien aizlaiduši uz līci un aplauzāmies,pa vakardienu bija putinājis un nevarējām atrast kādu sakarīgu iebrauktuvi,ar kājiņām stampāt lustes nebija....Aizbraucām uz upi,bet tādai copei īsti nebijām gatavojušies,jo nebijām paņēmuši barību baltajai zivei.Veči kas sēdēja un ik pa laikam piebaroja, vilka diezgan regulāri vidēja izmēra (~150g)raudiņas un nelielus breksēnus(100-300g).Pa retam kāds neliels asarēns.Vimba ļoti reti,tur to vēl nedaudz jāpagaida.
15.februāris 2012, 20:08 | links
 
Bljins pie bazniicas plaisa, a zifs ta aiz vinjas mekleejama :(
15.februāris 2012, 18:47 | links
 
Otrajā lapā Arsiks ir ielicis bildes sudraba cirvjiem Reims paskaties.
15.februāris 2012, 17:53 | links
 
Eu ieliek kāds bildi kā tāds cirvis izskatās .baigi interesē.Paldies
15.februāris 2012, 17:50 | links
 
Īstenībā jau ir tā, Tagad ņem labi uz Pernavas kombainu - jo nārsto lucītis, savukārt tuvāk uz pavasai un jau pāšā pavasarī lomi ir bijuši labi uz momeni ar motili vai tikai bālto, asaru izmērs ārī bija lābāks uz momeni ar gālu, jo laikām pavasarī viņam tas vairāk pātīk!!!!
15.februāris 2012, 16:52 | links
 
Murmuli jau nu gan neignorē, bet tie, kas strādā ar cirvjiem, par tārpa peldināšanu būs makten dusmīgi. Bet nāk marts un kopā ar ūdenī sajusto motiļa garšu drīz jau labāk būs uz murmeni. Citas bļitkas gan neesmu dzirdējis, ka strādātu.
Ašuks ir. Izmērs standarta pērnavnieks, bet jāzina kur vai jāatrod. Zinu, ka velk diezgan tradicionālās vietās aiz Pērnavas. Pa ledus gasē ar autiņiem. Cukurnieku var pieskaldīt. Zināmi kadri šancē tīri uz nodošanu. Viss kā parasti :D Pats tur esmu dažas ziemas piepelnījies.
20 lati par labu cirvi - tas nav daudz. Es tādu ciparu jau gadus desmit atpakaļ maksāju. Var atsist pus dienā. Bet tad, ja tas cirvis tiešām ir strādājošs un vēl māk to traktoru iedarbināt.
Pats neesmu cirvi darbinājis gadus piecus, bet izskatās, ka atgriežas nepilnu dekādi veca vēsture - Peipī asars nozuda, pieklusa utt. un lielā daļa pārmetās uz Pērnavu.
Arī es uz vecām takām taisos aizšaut. Peipis šogad bez manis, tik pēc mēneša uz pāris dienām pēc raudas voblai jāaizbrauc.
15.februāris 2012, 15:55 | links
 
Ignorē gan.
Neesu nekāds Pērnavas spec,bet dažas reizes bijis.Pirm reiz izbraucu 80. sākumā.Domāju ko nu tirš,asars arī Āfrikā asars.Neņems Peipa bļitkas?Un neņēma.Komrāds izsniedza līča uzparikti un viss notikās.Tai laikā ''cirvjus'' nepazina.Apakšā balts vizulis ar ielodētu āķi+ īsa pavada ar izpušķotu 3žuburi.
Nākošais braucins pēc gadiem 5.Domāju,nu gan slodzīšu.Skuju Vilis.Mode mainījusies.Baltā vizuļa vietā liels kapara pļendaks ar āķi.
Pēdējo ziemu,kad biju,īsti neatceros.Varētu būt 90. vidus vai beigas.Atkal mode mainījusies.Tikko bija parādījušies "ciri'' Atkal ot vinta.Vecajiem ugunsrīkiem neviens i nepieskaras.
Astoņdesmito sākumā līcī bija skaists asars,tomēr Peipī skaistāks.Un kur nu vēl sīgas.
15.februāris 2012, 15:19 | links
 
Nau jau tā ka ignorē,bet loms būs vismaz 3 reizes švakāks.
15.februāris 2012, 14:56 | links
 
Jautājums Pērnavas spečukiem - vai tiešām ir tā, ka ar Peipusa aprīkojumu tur nav ko darīt? Vai tad tas asars ņem tikai tās "cirvja" sistēmas, un parastu bļitku vai murmuli ignorē?
15.februāris 2012, 14:46 | links
 
Tādas pie mums tās cenas viņām ir, tā saucamiem pernavas cirvjem , bet arī ja nopirksi par to naudu - nav fakts ka strādās!!!!!
15.februāris 2012, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager