Cope Igaunijā

Sveiki vīri.
Zinu, ka kaut kur forumā tas jau ir, bet interesē makšķerēšanas atļaujas Igaunijā..
Vai sistēma tāda pati kā pie mums, un vajadzīga kopējā atļauja un ezera atļauja vai kā savādāk??
pilet.ee pētīju, bet skaidrības lidz galam nav

gaca124, 5.jūnijs 2020, 08:21

Atlauja viena uz ezeru un upi!
5.jūnijs 2020, 09:26 | links
 
Sveiki vīri.
Zinu, ka kaut kur forumā tas jau ir, bet interesē makšķerēšanas atļaujas Igaunijā..
Vai sistēma tāda pati kā pie mums, un vajadzīga kopējā atļauja un ezera atļauja vai kā savādāk??
pilet.ee pētīju, bet skaidrības lidz galam nav
5.jūnijs 2020, 08:21 | links
 
Kristaponkul [1.jūn]: Sveiki viri! Kā šogad ar brekšiem igaunos? Vēl ir vērts braukt?Vai viss jau nokavēts?
Ja tu brauc . Ir iespēja tik līdzi. Par ceļu maksāju
3.jūnijs 2020, 12:35 | links
 
Kā kurā vietā. Uzmanieties kas brauks vēl uz copi, atkal zādzības aktivizējās.
3.jūnijs 2020, 08:35 | links
 
Tur viss notiek uz pilno klapi.

swordfish216, 1.jūnijs 2020, 14:55


Ну а у леща, похоже, ход заканчивается, подшли самцы шершавые.
1.jūnijs 2020, 15:22 | links
 
Tur viss notiek uz pilno klapi.

swordfish216, 1.jūnijs 2020, 14:55

https://uudised.tv3.ee/eesti/uudis/2020/05/31/keskkonnainspektsioon-on-mures-kalamehed-on-emajoel-terve-moistuse-kaotanud/
1.jūnijs 2020, 15:21 | links
 
Tur viss notiek uz pilno klapi.
1.jūnijs 2020, 14:55 | links
 
Sveiki viri! Kā šogad ar brekšiem igaunos? Vēl ir vērts braukt?Vai viss jau nokavēts?
1.jūnijs 2020, 10:53 | links
 
Starp zviedriem un somiem un otrādi, katliņš vārās izsenis. Somu joks par svensoniem: Kāpēc zviedriem plakani pakauši? - Dzerot no klozetpoda bieži aizkrīt vāks!
1.jūnijs 2020, 09:31 | links
 
raihs [31.mai]: urmaas [Vakar]: Raih
Norvēģi ne tikai sūdzās par swensoniem. Bet lamā ka maz neliekās.
Starp citu. Swe ir tā kā atšķirīga pat iekšienē. Visakur@tākie ir tieši ziemeļnieki. Swe dienvidi jau vairāk tā kā eiropeiskāki. Ar visām izrietošajām sekām.Tātad mana teorija rullē- jo vairāk uz dienvidiem/austrumiem, jo lielāki cūkas!
Ir labs teiciens latviešiem : savs sūds nesmird! :DDD
Teorija drīzāk: ja apkārt cūkas, varbūt centr/galvenais esi tu pats.
1.jūnijs 2020, 08:33 | links
 
Nu ko lielās alkatibas dēl gaidāms arī loma paturēšanas limits. Tā tik turpināt. Labi nokeri 60 kg nu paņemi 20 kg atliektiem galiem pietiek, nē jāņem pilni bagāžnieki.
1.jūnijs 2020, 07:49 | links
 
urmaas [31.mai]: Raih
Norvēģi ne tikai sūdzās par swensoniem. Bet lamā ka maz neliekās.
Starp citu. Swe ir tā kā atšķirīga pat iekšienē. Visakur@tākie ir tieši ziemeļnieki. Swe dienvidi jau vairāk tā kā eiropeiskāki. Ar visām izrietošajām sekām.
Tātad mana teorija rullē- jo vairāk uz dienvidiem/austrumiem, jo lielāki cūkas!
31.maijs 2020, 22:39 | links
 
Raih
Norvēģi ne tikai sūdzās par swensoniem. Bet lamā ka maz neliekās.
Starp citu. Swe ir tā kā atšķirīga pat iekšienē. Visakur@tākie ir tieši ziemeļnieki. Swe dienvidi jau vairāk tā kā eiropeiskāki. Ar visām izrietošajām sekām.
31.maijs 2020, 22:33 | links
 
Nu vot,ilgi nau jagaida! В пятницу был большой "шухер" на Ворбузе. Со стороны властей присутствовали полиция,рыбнадзор и ......бульдозер! Первыми "жертвами" оказались я и Voli. Вся рыба была пересчитана ( а считать было что), каждая была измерена.Кстати,минимальный размер леща был озвучен - 35 см, Проверены лицензии,по просьбе был досмотрен автомобиль на предмет запрещённых снастей!Претензий,со стороны властей, не последовало!Во время допроса-опроса было задано много вопросов - откуда приехали,зачем так много рыбы,что с ней делаете,как часто ездите на рыбалку,что думаете по поводу лимитирования вылова и т.д. Бульдозер вырыл рвы перед самостийными дорогами,ведущими со стоянки в сторону реки. Вот такие дела! Всем НХНЧ!!!
31.maijs 2020, 21:48 | links
 
KurmisZ [28.mai]: P.s Un netaisos te iesaistīties kārtējā intelekta invalīdu diskusijā, kuri pat personvārdu neprot uzrakstīt gramatiski pareizi, latvieti Legzdiņ.
:))))))
Netasies iesaistīties, bet tomēr skrebelē! Nēsi tukšpļūtis, ko, luter?:)
Tupais kurmītis luters bez savu mēslu kustināšanas ne kā neiztiks!
Nepaies ne pāris nedēļas, ka atkal tiksi izmests atkritumu kaudzē un varēsi taisīt kārtējo savu profilu!:)
Un vēl.... cienītais kurmi luter! Tu jau sen, kā nēsi ne kāda persona, lai tavu personvārdu rakstītu savādāk, kā šādi! Tu esi sīks, garīgi nevesels, apbižots, izmisis, atstumts un izbadējies šakālītis!:)))
29.maijs 2020, 10:56 | links
 
Spānija un Itālija jums skaitās netīra? Haha, aizbrauciet uz Bosniju, Kosovu, Bulgāriju, Kipru.. kaut uz Turciju ārpus tūrisma centriem.. :))) Itālija jums liksies kā paradīze, un par Latviju uz visiem laikiem beigsiet sūdzēties.
29.maijs 2020, 07:32 | links
 
Par to cūkošanos interesanta nianse- viss tas veļās no dienvidiem uz ziemeļiem. Nu dienvidnieki toč ir cūcīgi- vismaz Spānijā jau nu noteikti! Ebro upes krasti ir ļoti netīri! Un ja sākās HESa plūdi, tad pa straumi lejā iet riktīgi getliņi. Bet ne par to! Tātad- latvieši lamā leišus par cūcību, igauņi- latviešus. Nezinu, vai somi lamā igauņus(gan jau), bet tas, ka zviedri lamā somus, tas 100%! Zinu no staztiem un pieredzes. Lainio upe Zviedrijā (tuvu Somijas robezai) ir mēslu kaudze! Un viss dēļ somu "lašiniekiem". Man kāds zviedrs sūdzējās, ka vairs nebraucot uz turieni. Bet tas nav viss! Kolas pussala. Tātad diezgan turīga publika, turklāt mušotāji. Gidi stāstīja , ka somi esot vispretīgākie klienti( un tas ir kopīgs viņu viedoklis). Visu atstājot pie upes! Kad gids viņiem par to aizrādījis, esot atcirtuši, ka viņi maksājot , un tas esot gidu pienākums visu savākt. Pēc piedāvājuma izsaukt heli un repatriēt šos uz mājām esot sākuši "vākt " aiz sevis, savus mēslus vienkārši paslēpjot zem akmeņiem... Šis ir tikai atsevišķs gadījums, bet arī kopaina ar somiem esot ļoti "netīra"...
P. S. Varbūt norvēģi sūdzas par zviedriem? To gan nezinu... :)

raihs, 28.maijs 2020, 17:10

Spānijā, Barselona.. Nomaldījos no takas, galvaspilsētā, tādus piedirstus krūmus lv netradīsi. Tajā brīdī centos izskaidrot daudz tūristi.. un aiz stūra nespēja sakopt. Itālija, ceļa malās matrači mētājas. Itālijā ieradāmies ar sievu naktī, iesmēju, ja neatradīsim nakts mītni, gulēsim šeit :)). Par to ir padomāts. Pa tv ne reizi vien tika minēts atkritumu mafija IT... LV a3 kvadrāta ar?
29.maijs 2020, 05:00 | links
 
raihs [28.mai]: Nu dari ko gribi, bet es neticu, ka "латвияс диаспарас приперлась, мат, драки, куча мусора" ir domāts par latviešiem! Neticu un viss!
+++
29.maijs 2020, 01:07 | links
 
P.s Un netaisos te iesaistīties kārtējā intelekta invalīdu diskusijā, kuri pat personvārdu neprot uzrakstīt gramatiski pareizi, latvieti Legzdiņ.
:))))))
28.maijs 2020, 19:24 | links
 
raihs [28.mai]: Neviens pat krievus nav pieminējis, bet luteram jau tas nav šķērslis- viņam pietiek pat ar to, ka kāds varētu padomāt ko sliktu par viņa mīļoto un loloto nāciju... :DDD
Es tikai ierēcu par ,, pareizajiem latviešiem,, tikai redz, pat igauņi kaut kā piemin tieši latviešu cūkas. Un es runāju par faktiem un nekāda sakara tam ar ,, mīļoto nāciju,,.
Un es pat atšķirībā no tevis Legzdiņ, esmu vairāk latvietis un Latvijas patriots par tevi, kurš bez krievu vārdiem reti kuru tekstu spēj uzrakstīt.
28.maijs 2020, 19:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager