Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Fishmen, tā baznīca atrodas pie Tahkuranna (apskaties google maps - pāri pa līci pretim Liu)
5.februāris 2014, 16:55 | links
 
Iekšā vedēja tel:
+372 56218848
Kā sauc, neatceros. Bet....tur ir viena nianse! Tur darbojās tēvs un dēls. Tēvs sarunā, dēls ved iekšā. Ar tēvu var brīvi kontaktēties arī krievu valodā, dēls ne mū ne mē ne krieviski, ne angliski, tikai igauniski. Kontaktēties ar dēlu var tikai žēstu valodā, ja nezinat igauņu. Un vēl...dēls ir "biku" nepunktuāls. Sarunājām, ka pakaļ būs 16.00, bet atbrauca pakaļ pēc pieciem. Mēs jau domājām, ka būs jānakšņo uz ledus vai jāiet kājām, jo sazvanīt viņu nevar. Visu laiku nesasniedzams. Atvainojās, teikdams, ka daudz darba.
Pret jautājums...var būt kāds var iedot infu, kur atrodās ta vieta pie Baznīcas??? Dzirdējis esu daudz, tjipa pirms Pērnavas, bet kur? Kā tur atrast???
Paldies, un ne asakas!
5.februāris 2014, 16:00 | links
 
Ja var atsūti man arī ievedēja kontaktus.
5.februāris 2014, 14:33 | links
 
nē, ar moci ieveda. Ledus laps, bet nebija dūšas braukt virsū. Labāk samaksājam par ievešanu, un bez raizēm un liekiem piedzīvojumiem.

Fishmens, 4.februāris 2014, 18:26

Vari lūdzu atsūtīt kontaktus tam kas jūs ieveda? Bijām pirmdien, cope laba, bet tā lielā staigāšana bojā visu prieku!
5.februāris 2014, 13:06 | links
 
Pa kādam asarim uz to 'kombainu' esmu dabūjis i Kuršos,i Zviedros,bet tik izteikti kā Pērnavā ,-nav dzirdēts...
5.februāris 2014, 10:01 | links
 
tas cirvis ar mušām tak imitē luču dzimšanu,un kur nav luču viņam nevajadzētu strādāt. varbūt man tik tā liekas, a varbūt asarim vēl ir kāda doma uz to ciri?
5.februāris 2014, 09:40 | links
 
Es domāju, ka Venta varetu stradāt, jo pēdējās copēs izteikti nostrādāja daži āliņģi, kuros uzkurināju asarus un cope boja momentā kā murmulis lejā. Zors beidzās, kad vai nu pamatīgi pa zobiem dabūja vai, kad ašuks norāvās. nu tiesi kā Parnu lahti.

ko mūsu asari saka par cirvi un mušām?

nobody, 4.februāris 2014, 19:53
Neko Usmā mēģināju Varbūt vajadzēja nopietnāk taj lietai pieiet ,bet man pietika ar 1 reizi Kaut gan Peipī veči kombainē :D

bums, 4.februāris 2014, 20:06
4.februāris 2014, 23:23 | links
 
ko mūsu asari saka par cirvi un mušām?

nobody, 4.februāris 2014, 19:53

Neko Usmā mēģināju Varbūt vajadzēja nopietnāk taj lietai pieiet ,bet man pietika ar 1 reizi Kaut gan Peipī veči kombainē :D
4.februāris 2014, 20:06 | links
 
ko mūsu asari saka par cirvi un mušām?
4.februāris 2014, 19:53 | links
 
Ne visi cirvji dod pareizo vibrāciju,kas žvakāku ,kas spēcīgāku,no tā arī atkarīgi rezultāti.Ja tuvumā ir kāds asaru bars ,protams..
Vēl svarīgi kāda mušiņa,kādā leņķī stāv...
4.februāris 2014, 18:43 | links
 
jā, dažus redzējām.
4.februāris 2014, 18:35 | links
 
paldies, bet bija gan jau tādi kas ar autiņiem dragāja pa ledu?
4.februāris 2014, 18:31 | links
 
nē, ar moci ieveda. Ledus laps, bet nebija dūšas braukt virsū. Labāk samaksājam par ievešanu, un bez raizēm un liekiem piedzīvojumiem.
4.februāris 2014, 18:26 | links
 
Fishmen bijāt ar mašīnu virsū?
4.februāris 2014, 18:23 | links
 
ko jūs te cepaties!! Taisnība ir gan vienā, gan otrā pusē! ok. Esam ceļā no LIU. Rezult'ats apmierina. Izmērs ar +- ok. Superīgi pavadīta diena! Ne asakas!
4.februāris 2014, 18:19 | links
 
sushnjaks...panjem sotacinju, nebuus sushnjaks! Paliks labāk, balamute!
4.februāris 2014, 18:14 | links
 
Andri. PM. :)
4.februāris 2014, 17:57 | links
 
urmaas. Vasals! Tu pats nebrauc Pjarnu lahti?
4.februāris 2014, 17:50 | links
 
Agri ,tieši kilogramu motiļu nopirku sestdienai - varēsim labi noēsties:))
4.februāris 2014, 17:49 | links
 
Agri
Tā jau ir. Vietējie ir pat ĻOTI neapmierināti šajā ziņā. Bet neviens jau neliek līst pie viņiem. :)
4.februāris 2014, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager