Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Dažādu ražotāju cirīšus var iegādāties copes veikalos. Mušas ari turpat. Sistēma ar mušām jāsasien pareizi. Pretējā gadijumā tā nestrādās.Ja cilvēks uz Pērnavu dodās pirmo reizi. Tad viennozīmīgi ieteiktu strādāt ar murmuli+motiļiem.

urmaas, 4.februāris 2014, 13:08


Ja vietējie redzēs, ka strādā ar "gaļu" jeb motiļiem, tad viennozīmīgi liks apēst pašam uz vietas....
4.februāris 2014, 17:33 | links
 
ko jūs kā tādas tirgus vecenes cepaties? vai kāds var normāli paskaidrot par ledus stāvokli līcī?
4.februāris 2014, 17:31 | links
 
"Edvarda kungu" var "linčot" tikai ar pazīstamiem deguniem. Ar svešiem var sanākt kā Raihs saka. :))
4.februāris 2014, 17:25 | links
 
Beidziet taču cepties :)) Uztaisiet mačus Pērnavā un viss Finišā ieraujiet švirlaku un nosakiet kurš ciris cērt fiksāk Šodien katanu būvēšu .......Cēsinieks ieteica pašam arī intrese

bums, 4.februāris 2014, 17:13

Mhmm-ieraus švirlaku un sacirtīs...viens otru gabalos:)
4.februāris 2014, 17:23 | links
 
Beidziet taču cepties :)) Uztaisiet mačus Pērnavā un viss Finišā ieraujiet švirlaku un nosakiet kurš ciris cērt fiksāk Šodien katanu būvēšu .......Cēsinieks ieteica pašam arī intrese
4.februāris 2014, 17:13 | links
 
cau,cau,da nemaz nepieradi vinjam neko
4.februāris 2014, 17:08 | links
 
Boriss,ko jus to Emilu klausaties,balamute vinjsh tik,vairak nekas

sushnjaks, 4.februāris 2014, 17:00

Čau vecīt. Viss ir bumbās. :))
4.februāris 2014, 17:04 | links
 
Boriss,ko jus to Emilu klausaties,balamute vinjsh tik,vairak nekas
4.februāris 2014, 17:00 | links
 
Ak jā, un sākumā ķēra ar raiha cirvjiem, bet pilnīga nulle. Tad uzlika cita meistara darinājumu un process aizgāja!!! :)

Emils77, 4.februāris 2014, 16:41

Vot tas jau ir izcili "latviski":) Un kā diez tu zini,ka tie bija manējie cirvji,ibo es līdz šim no "no rokas" esmu pārdevis 2 cirvīšus 2 pazīstamiem copmaņiem:) Vai tu man nevarētu pateikt,kāds svars bija tiem "neejošajiem" cirvjiem,koa?
4.februāris 2014, 16:56 | links
 
es savai tantei arī ticu!:) ne asakas!
4.februāris 2014, 16:46 | links
 
:) tu tos 30 kg redzēji? Nē? Tad nerunā. Man arī viena tante teica, ka saķērusi 70 kg pa trīs stundām, un ņēmusi tikai tos, kas 300+.!:)

Emils77, 4.februāris 2014, 16:40

Emils.
Es saviem čomiem ticu! Nav bijis iemesls, lai es neticētu. Jo šamie nav no aplamtirsēju cilts. Ja tu nevienam netici, tad problēma jau ir tevī. PunkC.
Ne sakas.
4.februāris 2014, 16:44 | links
 
Ak jā, un sākumā ķēra ar raiha cirvjiem, bet pilnīga nulle. Tad uzlika cita meistara darinājumu un process aizgāja!!! :)
4.februāris 2014, 16:41 | links
 
:) tu tos 30 kg redzēji? Nē? Tad nerunā. Man arī viena tante teica, ka saķērusi 70 kg pa trīs stundām, un ņēmusi tikai tos, kas 300+.!:)
4.februāris 2014, 16:40 | links
 
Emīl. Tajā reizē ari man zināmajiem čomiem bij pāri pa 30kg uz degunu. Šamie sīkos maisā nebāza,kolchozā nesēdēja utt. Ne es, ne mani čomi šeit bildas vairs neliekam un ceru, ka ari neliksim. Mums nevienam nekas nav jāpierāda. Kolchoza tur tāpat pietiek, ari bez cukurnieku bildēm.:)
4.februāris 2014, 16:38 | links
 
raihs...bljin....es nevisnu brīdi neteicu, ka tavi cirvji ir slikti, lai gan nēsu mēginājis. Teicu, ka tajā konkrētajā reizē, kad mēs ar kompāniju bijām, 40 kg, kā tu teicies, savilkt nevarēja. Protams, ja nebāza maisā zemmērus. Un es teicu, ka man pietiek ar 5-8 kg mēra asaru. Gribi pakašķēties??? ok.
4.februāris 2014, 16:15 | links
 
Ar cirvīti piešauties strādāt var jebkurš, tā kā droši murmuļus un motiļus vari atstāt mājās, bet iegādājies normālu Pērnava makšķerīti ar ejošu cirīti un uz priekšu. Galvenais, lai ir kāds, kas parāda kā to lietu darīt. Sākumā jau nekāda peļņa nesanāks :D, bet savus 7-8, 10, 15kg jebkurš iesācējs var savilkt.

RedBull, 4.februāris 2014, 15:38

Hmmm,ja Tu saki,ka iesācējs var savilkt 7-8kg, tad kā ir jādēvē Emils 77, kurš savelk,citēju: "5-10 ne vairāk"???
4.februāris 2014, 15:56 | links
 
Arī profi dažreiz nevar atrast lunku, kurā normāli nobāzēties :)
4.februāris 2014, 15:47 | links
 
pie nosacījuma, ja māk to asariņu atrast :)
4.februāris 2014, 15:41 | links
 
Ar cirvīti piešauties strādāt var jebkurš, tā kā droši murmuļus un motiļus vari atstāt mājās, bet iegādājies normālu Pērnava makšķerīti ar ejošu cirīti un uz priekšu. Galvenais, lai ir kāds, kas parāda kā to lietu darīt. Sākumā jau nekāda peļņa nesanāks :D, bet savus 7-8, 10, 15kg jebkurš iesācējs var savilkt.
4.februāris 2014, 15:38 | links
 
Sveiki vīri! doma sestdien laist uz Pērnavas līci.Varbūt varat padalīties ar info par ledus stāvokli,vai droši braukt ar auto virsū? Paldies
4.februāris 2014, 15:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager