Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Vienvārdsakot, esi NETICĪGAIS? :)
Cirīšu vietā droši varat izmantot cikādes. Strādā labi. Tik nekariniet mazās-par vieglu!
2.februāris 2014, 21:08 | links
 
Aizbrauc un pacērt šonedēl un pagājušo nedēļ!! Tad redzēsi, kam rokas, kam veiksme, bet kam makšķernieku stštiņi un reklāma biznesam!:))
2.februāris 2014, 21:03 | links
 
Raiham cepuri nost, roks aug no īstās vietas, pats ar viņa štrumiem esmu cirtis, viss notiek, ja kādam nesanāk lai meklē vainu rokās! Ne asakas!!!
2.februāris 2014, 21:01 | links
 
Nu ja. Kamēr nav bildes, tikmēr nav ticības. Viss kā jau šajā portālā pieņemts. :))
2.februāris 2014, 20:58 | links
 
raihs, sorryyyy! Es uzreiz nesapratu, kāpēc tu tā iestājies par to, ka pērnavā 40 kg var noķert, lai gan neviens to nav redzējis, tik dzirdējis, un negribēji man piekrist, ka 5-10 ne vairāk. Tas pagājušo nedēl. Tagad sapratu, Tev cirvīši jānotirgo! A, ja copes naf, tad biznesa arii naf...! Tā ar būtu pateicis, un nebūtu ar tevi strīdējies! Veiksmi biznesā! :)))))))
2.februāris 2014, 20:55 | links
 
Līdz pat kuģu ceļam:)
2.februāris 2014, 20:46 | links
 
Līdz pat kuģu ceļam:)
2.februāris 2014, 20:46 | links
 
Labvakar. Ap Liu rajonu brauc ar autiņiem iekšā?
2.februāris 2014, 20:14 | links
 
Publiski atbildēšu tiem,kas man jautāja par sihuhām-cirvīšiem. Četru veidu cirvīši no trīs dažādiem metāliem(bronza,melhiors,sudrabs) sākot ar otrdienu būs dabonami Copesnamā.
Visas formas ņemtas no Pērnavas "strādnieku" strādājojošām sikuhām,un uztaisītas 1 pret 1.
2.februāris 2014, 18:49 | links
 
Pie baznīcas. 10 piebraucām un sākām virzību uz ledus pusi. Laiks riebīgs. Cope laba. Ap 13 uzgājām aktīvu asari. Kad beidzām, tad asars vēl ņēma - mums pietika! Kolēģiem - 8,6 kg, 8 kg, 14 kg. Pašam 10,5 kg, 99gb, lielākais 260grami. Ps. Šodien tur bija atvērusies plaisa uz 2m platumu. Veiksmi !
1.februāris 2014, 20:28 | links
 
Bija domāts breksi un vimbu!
1.februāris 2014, 20:03 | links
 
Atvainojos par rakstibu sakas upi!
1.februāris 2014, 20:02 | links
 
NG -NG jūs varētu aizbraukt uz sākās upi un uztaisīt vienu copes raidījumu gribētu redzēt kā tur breksi un vietas pavelkat! Starpcitu šo fon mana klātbūtnē bija vimba!
1.februāris 2014, 20:01 | links
 
Redzi, brāl, es jau divi gadi kā ni gramu neņemu, tā, ka būs Tev pāra mani arī jāņem.....:):)
1.februāris 2014, 19:57 | links
 
Pliku golvu tas ir laab,bet cik uz krūti pajēmāt?:)
1.februāris 2014, 19:42 | links
 
Pērnavas upe šodien, nemērot dziļumu uzreiz uzslējām lielo telti, urbjot izrādījās 6 m, kas šai upei ir dziļš, bijām divatā, katram pa 2 makšķerēm, viena ar barotavu- fīderis, otra biki pa straumi uz leju, parastā Gruntenīte , 15 gr svinu turēja, barotava man bija 25 grami

Cope visumā aktīva, izmērs upei ne pārāk labs, bet bija pa kādai mēra vimbai, bija labas raudas, bet nu pamats palicis , vidus tāds ap 100-120 gr, bija arī ap 300 gr, bet tik pat arī tādi ap 50 gr :), uz abiem 5 asari

Barība miksējums Sensas breksis un Salmo vimba, aukla 0,14 mm, āķis 14. Numurs, ēsma 2-3 pinki un 3-5 motiļi

Bijām tur ap 9.30, prom taisījāmies ap 15, man loms ap 8-9 kg, kolēģim aptuveni tas pats, būs ļoti labas voblas :):)

Tautas maz, ja salīdzina arnormālu laiku, vairums teltīs sēdēja, teltī bija ļoti ok, pliku galvu, bez biezās jakas, super :)
1.februāris 2014, 19:33 | links
 
Ar tām smadzenēm tāda viltīga lieta esot,parasti tās zem kapučiem neslēpjot,vismaz tā tauta Usmas dīķa pusē runājot...:D
Bet vispār jau būs laikam labi...:):D
1.februāris 2014, 00:18 | links
 
Toni tev bija taisnība- Bums man i metkas iedeva i ceļa somu salika, PALDIES TEV PAR PADOMU!!! Ne asakas!

seedoo, 31.janvāris 2014, 23:48

Nu tad ne asakas pekemons lai biezpienu ēd varbūt smadzenes sakārtosies :D
1.februāris 2014, 00:05 | links
 
Seedo,
bratka ,Tev tiešām jābeidz šodien kost,kaut ko galīgi ne par lietu bazarē...:)
31.janvāris 2014, 23:55 | links
 
Toni tev bija taisnība- Bums man i metkas iedeva i ceļa somu salika, PALDIES TEV PAR PADOMU!!! Ne asakas!
31.janvāris 2014, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager