Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
ceturtdienas naktī vējš salauzis un aizdzinis ledu pie Liu. Tagad tur ledus ir tikai pārsimts metru pie krasta joslā. Mēģinājām copēt pretējā līča pusē, bet rezultāts praktiski nulle. Labi, man pieredze minimāla, bet kaut kā neredzēju ka kāds cits būtu ko noķēris. Ap 14:00 tinām makšķeres uz māju pusi.
2.marts 2013, 20:58 | links
 
vakar bija nu svaki svaki no stavajiem ar masinu 7 km pietura sakam urbties un meklet nu kads jau kautko savilak no musejiem rekordistam 11kg parejiem svakak tad puikas bija uzgajusi zivtinu pie kuga cela un tur so to pavilka bet baigais gabals ko iet ar kajam............ta ka ja ir mocits tad var meginat tur so to pakert
28.februāris 2013, 18:16 | links
 
:) nu tur jau tā lieta, ka negribās aizbraukt un neko nenoķert. Tepat Ķīsī var diezgan ok zivis pavilkt, bet līdz Ķīsim trips 15 min un uz vienām un tajām pašām vietām vislaik braukt negribās, zin. Prasās gan jaunus horizontus atklāt, gan kādu zivi noķert.
27.februāris 2013, 19:53 | links
 
Morda
Palasiju Striborgu....veca infa.
No otras puses skatoties...kāda Jums starpība kur neko nenoķersiet:-)...toties būsiet kaut kur citur bijuši.
27.februāris 2013, 19:34 | links
 
:) jeeska, būtu divas dienas, tā arī darītu, par cik braucam uz viendienīti, negribās baigi eksperimentēt. Neticu, ka neviens nav bijis tur makšķerēt.
27.februāris 2013, 19:21 | links
 
Morda
Paņemat un aizbrauciet uz to Vurtjarvi.....un padod ziņu:-)
Ezers liels, cik var spriest zivīgs.
27.februāris 2013, 19:16 | links
 
Atvainojos par spamu, nupat šo pašu iepostēju Peipusa sadaļā, bet lai lielāka iespēja, ka kāds uz to atbildēs, iekopēšu arī šeit. Pāāldies!


Māsas un brāļi, ir doma aizbraukt sezdien uz copi pāri robežai. Protams ka pirmā doma - Peipus. Nekad tur neesmu bijis. Spriežot pēc jūsu atskaitēm cope tur patreiz vāja. Nav mums plāns aizbraukt piedzerties vai saelpoties svaigu gaisu, to visu var izdarīt tepat uz vietas - ģerevņā. :) Vai kāds nezin, kas notiek Vortsjāv ezerā? Mērķa zivs asaris. Skaidrs, ja brauksim uz Peipi un asars neķeriesies, mēģināsim meklēt un piebarot raudu. Varbūt ka ir vērts mēģinā Pērnavas līci? Kas tur patreiz notiek, nekādi baigie kombainisti (rukatāji) mēs neesam, ķeram uz murmuļa un bļitkām.
27.februāris 2013, 19:12 | links
 
Tahkuranna atrodas uz raga pirms Pērnavas, Uulu reģionā uzreiz aiz Võistes, neesi slinks un paskaties Googles kartē....
26.februāris 2013, 16:55 | links
 
tajā igaun saitā man nekas neko nemeklē!.....
ja es plikas bābas gribēšu dabūt,mannevajadzēs vēl triekties 300-400 km tālumā!!!
26.februāris 2013, 12:56 | links
 
http://www.visitestonia.com/en/map-of-estonia
manuprāt tīri laba karte
26.februāris 2013, 12:40 | links
 
paldies, pamēģināšu.
bet vispirms par šā ielādi pakonsultēšos ar piredzējušākiem(man sarežģīti)
visur kkāda viena h--ņa
man pagaidām galvā ir viena laba cilvēka rādītā karte
26.februāris 2013, 12:34 | links
 
Ielādē google earth.Tur nekas nav jāmaksā.Tahkuranna ir 40km no robežas.
26.februāris 2013, 12:16 | links
 
kur ir tahtkuranna ? Varētu te kaut kur ielikt kaut aptuvenu karti,kur kura vieta atrodas,nu priekš iesācējiem.Pieredzējušie jau jebkurā laikā un jebkurā vietā noķer peipusā ap 20 kg dienā
Ar kārtēm ar problēma,neko jēdzīgu nevar atrast,nu tobiš pa velti,ja maksā kādu evriku ta moš var dabūt..
26.februāris 2013, 12:09 | links
 
Red bull, esi tiks labs, padalies ar precīzāku informāciju.
26.februāris 2013, 12:02 | links
 
Dzirdēju, ka vīri atkal tīri dūšīgi bija pavilkuši, tikai nezinu kurā konkrēti vietā.
25.februāris 2013, 14:08 | links
 
Ja brauc uz Tahkurannnu pirmo reizi, kā tur laabāk piebraukt. Tuvojoties vienā vietā pēc kartes krustojums, pa kreisi vairāk tā kā uz to raga izcilni aiziet, kur pie paša krasta kkāds objekts (osta, vai zivju cehs) ja brauc tā kā taisni, tad nedaudz jau aiz Tahkurannas uz Pērnavas pusi sanāk. Kā tad tur labāk piebraukt ? Rīt starts :)
23.februāris 2013, 23:46 | links
 
šodien makšķerēts tika apmēram pret Tahkurannu. Braucām virsū ar mašīnām no staļļiem... ceļš ciešams,kamēr būs pie sala būs braucams...laiks pasakains- saulīte smuki sildīja :) Un protams ķērās vakar un ķersies rīt :D Barā kādi 50cilvēki kopā varbūt bija, lomi 2-7kg apmēram...bars no tahkurannas krasta kādi 3-4km...citur līcī vismaz šinī pusē barus nemanījām ...kkā tā !
23.februāris 2013, 21:48 | links
 
man personi 22 gramigs cirvitis un pie 4-5 metri spelejas gana labi pie dzilaka jau nejut vairs tik labi burksci
23.februāris 2013, 18:00 | links
 
Kā tad ir vīri,kuri ņemās pa šo pusi Igaunijai-cik gramīgs cirīts tomēr ir vislabāks šim līcim?

legionars, 23.februāris 2013, 00:39

Pēc vēstulēm kuras man nāk privāti,topā ir n0 18-25 gr Visi paraugi kuri man laipni ir piedāvāti ,super puper cirīsi bija 18 gr -klasislie /tie ir tie ar kuriem pelna naudu ķerot asarus /
Pērnavas Valērija cirītis bija pēdējais pēc kura izveidoju formu svaru un vibrācisu Lai to uzbūvētu cirītis jāliek zem āmura 2 x gan no vienas gan otras puses .Tā tehnoloģija lai nu paliek manā ziņā ;DD
23.februāris 2013, 10:35 | links
 
legionar, atkarībā no dziļuma, ja 3-4m, tad pietiek ar mazo 15nieku, ja 5-6m, tad 18-20gr, ja 6-8m, tad 25 gr. Kaut kā tā. Bet nu 5 metros esmu arī strādājis ar 15 gramīgu un nekāda vaina, tikai ilgāk lejā grimst. Kā nāk dziļāks, tad vieglajam cirītim nejūt vairāk to urkšķi.
23.februāris 2013, 10:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager