Sapali un to makšķerēšana!

Atšķirība, kā un kur viņu ķer, nezinu vai Daugavā kāds pludina rupjmaizi... Žuks kaut kā pārbaudīts, ņem 100% ja ir copes diena. Mākslīgas mušas un citus zvērus var pludināt cik var, nekaa. Ezeros un mierīgās upes varbūt ka arī tā sanāk.
26.maijs 2008, 14:40 | links
 
+a kur tu tas maiwaboles dabu winas jau naw wisur un pa bariem tik kkur pa retam wiena ka ta tu ejot ja kadu redzi ta baz kabata un ka ir kadas 10 ej uz copi?
26.maijs 2008, 14:43 | links
 
nu uz saaliitu siļķes gabaliņu arii var...bet run jau bija par to labaako!!!!
26.maijs 2008, 14:43 | links
 
Žuku ir pilns, visur, kur vien var iedomāties, noej gar Daugavas krastu un pāris kokus papurini, pietiks visai dienai. Vari arī pievakarē pie mājas gaismu kautkur ieslēgt, arī salidos daudz. Salasi vienudienu un ieliec buņdžā, sabaro un dzīvos ilgi tev viņi. Var visu ko likt uz āķa, bet Daugavā žuks strādā vislabāk.

Vienu dienu bijām copēt Saukas ezerā, to žuku tur pilns ūdens bija, šogad viņu manliekas vairāk kā citus gadus.
26.maijs 2008, 14:47 | links
 
kas isti tew no wisiem skaitas zux? es sakuma sapratu maijwabole bet ka tu ta sac raxtit ka wini baig daudz ta jau kkas cits! kas tew skaitas zux
26.maijs 2008, 14:50 | links
 
?
26.maijs 2008, 14:52 | links
 
Žuks ir maijvabole un nevajag teikt, ka viņu nav, ir un daudz, it sevišķi gar krastmalu. Vienudien sēdējām uz nakti, vakarā lido kā traki. Tiešām, nemeloju, vakar ar ja beidzās, pāris reizes kokus papurināju un pietiekami salasīju.
26.maijs 2008, 15:01 | links
 
tad laikam maiwabole mums naw 1 un tas pats? waitad tas naw tas stulbais kukainis kas ir tumsi zils ciets un rapo pa zemi ar skudram un citiem sikumiem aplipis un lidojot baigi ruuc?
26.maijs 2008, 15:04 | links
 
tie žuki ir un ne jau maz!!!! iipaši ievu kruumos....tie tagad paarojaas!!!
26.maijs 2008, 15:04 | links
 
tad es lkikam nezinu kas ir maijwabole jo tos ko es domaju ir baigi maz labi ja 20pa gadu redz
26.maijs 2008, 15:07 | links
 
Nu maijvabole ir tādi lidojoši bruni ar mazām ūsiņām un asām kājām. Varbūt skolas laikā meitenēm matos laidāt. Dzīvo kokos un visādos zaļos augos, kāpuri ir balti un trekni, tie kas apēd puķēm, tomātiem saknes. Lido pievakarēs, kad saule riet un mazliet pa tumsu, dūc skaļi. Manāmi tikai maijā un tad jau parādās mazākas un zaļganas, kuras sauc par jūlija vabolēm, tie paši žuki, tikai vēlāk attīstījušies. Vari ieiet www.google.lv un attēlos ieraksti maijvabole.
26.maijs 2008, 15:15 | links
 
visvieglāk tos ir salasīt dienas vidū, kad ir karsti.. vajag ar garu koku uzsist pa ozola sariem un katrā sistienā nokrīt 5-10 vaboles.. es paratsti šādi dažus kokus aplasu un dienas copei pilnīgi pietiek.. dienā viņas arī nekur nelido, jo laikam miegainas..
26.maijs 2008, 15:19 | links
 
psc a es domaju ka maijwaboles ir tas tumsi tumsi zilas gandriz melnas kumram parasti uzbruk skudras un ir aplipusas ar parazitinem tagad zinasu kas tie isti ir paldies? bus japamegina uz winiem jau sowakar ja wares salasit kadu gar majam!
26.maijs 2008, 15:22 | links
 
Plnīgi pareizi Serij. Dienā viņas guļ un vakarā lido. Salasīt nav pilnīgi nekādu problēmu, no rīta pirms brauc uz copi, izbrauc 1/2 h ātrāk un salasi vaboles.
26.maijs 2008, 15:23 | links
 
Bet pludini ar mazu trīsžuburi un aiz viena žubura aizkabini vaboli. Neko citu nevajag, grūtāk būs iemest, bet rezultāts vēlamāks, kā ar tiem burbuļiem. Dziļi ar nav jācenšas. Bet ja Daugavā nav ūdens (straumes), vari nemaz neiet.
26.maijs 2008, 15:26 | links
 
a doma tagad pie majam waretu kada koka but piem cerina wai klawa kastani?
26.maijs 2008, 15:26 | links
 
ar ko tad tos zhukus baro???
26.maijs 2008, 15:26 | links
 
nu kada tew daugawa es dziwoju w-pils raj
26.maijs 2008, 15:27 | links
 
kas ta copet pat bez burbulja tas gan bus grutak!
a naf bez pluda?
26.maijs 2008, 15:28 | links
 
es ar gribu zinat ar ko winus barot?
butu zel tadu likt uz aka ko pats butu kadu laicinu barojis wismaz man!
26.maijs 2008, 15:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager