Sapali un to makšķerēšana!

Paganels
man ari pagaja laicinsh lidz es vinus atkodu, redzet redzi, kas par kukainiem staiga, bet nemt nenem :D
katra udenstilpne jau savi knifi :)
30.marts 2009, 21:39 | links
 
Aigar, kur tu vinus plano ta vilkt? ja stavosha udeni ta varbut, bet upe pret straumi tads variants mana skatijuma nebutu no labakajiem, jo bariba parasti iet pa straumi leja.. tadas ir manas domas.
30.marts 2009, 21:42 | links
 
itka doma bija stavot pret straumi apals redzes kkas taia duljkji aa reku nakteni caps un fiideris mezglaa :D
30.marts 2009, 21:44 | links
 
Nesaku ka nevar protams kad ir tada diena un vieta kur nem vini:)Damites ari reizem diena var vairaks nocopet:)))Mazie sapaleni ja lidz1,kl tie ir barinos. Bet jau lielaki tuse atseviski un uzmanigaki:)


aigarrrsss,viss atkarigs kur tu gribi tadu sitemu mest!?Gauja tika bedre,un nezinot kas taja bedre daras!jo straume nes uz prieksu visu to sistemumun vasara Gauja loti aizaug ar zalem,un to zalo zidalgi!
30.marts 2009, 21:45 | links
 
man S burts bik klibo :)
30.marts 2009, 21:46 | links
 
Tur nav ko smieties,tāds paņēmiens strādā uz asariem lieliski.Pārējie plēsoņas ar ķer,meženes,ālanti,sapali pat it kā lēnie brekši.Runāju pa upēm.
30.marts 2009, 21:46 | links
 
ne ne es sava stendiitee tur 5-10m plats un lidz 1.5m dzils
30.marts 2009, 21:47 | links
 
bet es to pats tiko izdomaju izrada jaunu Ameriku neatklaaju :( :D
30.marts 2009, 21:48 | links
 
nu nav nemaz smieklīgi.ogres upē n-tos gadus atpakaļ ar vienu copmani aprunājos. viņš sapalus trenkāja ar grunteni.maijā ar neslīdošu atsvaru uz maijvabolēm.sistēma vienkārša-atsvars (tējkarote),uz augšu 2 pavadiņas aptuveni 50 cm garas.attālums starp atsvaru un pavadiņām aptuveni tāds pats.plivināja gar kritušiem kokiem,(copes uz kātu) pagaida,ja copes nav,tad lēnām pavelk uz augšu.viss ir tiešitā,kā tu vēlies:) tajā reizē lieli gan viņam netrāpijās.
30.marts 2009, 21:49 | links
 
A ko jū ar sapaliem talak darat kad nokerat? tiepat majas un kko taisat? ko visp no vinjiem var uztaiit vinji jau negarsigi skaitaas(par laimi) un taka man zivi ne iipasi sogad bus visi jalaiz valjaa
pagaisgad stiepu majas bet kada jega pat needu un nezinu vai kadam garso tik nesu sogad bus japiedoma un jalauj tam lopinjam dzivot!!!
30.marts 2009, 21:50 | links
 
Tikai tur tas knifs,ka tai sistēmai svinam jāiet pa grunti,taisot duļķi,Aukla
30.marts 2009, 21:51 | links
 
nu es vairakas reizes esmu redzejis vienu gadu baru ar sapaliem, kur 4, vai 3 sapali bija pari pa 2kg un ta vel dazi kg+ vairaki zem kg! Vienreiz ari ieintreseju lielos uz rota, naca jau lidz, bet tad no saniem 300g asaris virsu un pat mazie sapali pazuda ibio! Tik lielus sapalus, ka togad vairs nesmu redzejis! skats bija iespaidigs!
30.marts 2009, 21:51 | links
 
Aukla,griezeklis 3nieks,pavada svins,otra pavada ar ēsmu.
30.marts 2009, 21:53 | links
 
Jā aizmirsu-pavadai ar svinu caurulīte virsū,lai nepiņķerējas.
30.marts 2009, 21:56 | links
 
andza man ar vienreiz muza tads labs skats ir gadijies (aizpagaisvasar) ta uz aci kadi 30sapali viena liela baraa uz manu samsto maizi paceelaas lielakie vareja but kkur lidz 2kg sikakie 0.5-1kg
sametu maizi tapat jo apnika copet nekas nenema un uzgaju krasta lureju koka aizsega kas notiks peksni bar augsa un acis kubaa tad skreju fixi leja nedomajot pa klusumu un protams neko nedauju bet skats nu ioespaidigs gribetos vel tadu redzet un paretinaat :)
30.marts 2009, 21:59 | links
 
Galinieks :D
30.marts 2009, 22:02 | links
 
Kādreiz Rindā tādus skatus redzēju bieži,bet tas gadus atpakaļ,kad medīju ālantus.Ja ir ālanti,ta sapali mani maz interesē.Grūti viņus piemānīt tādos brīžos.
30.marts 2009, 22:06 | links
 
nu tik traki jau ka galjinieks ne
cik ta es aizgaju kkadas 2a h vakara uz upi dabuju 2us mera sapalus abus maisa un uz majam un ta katru reizi (apmeram 1-2x nedelja aizpagaigad) pagasigad jau tik paris reizes biju kautgan upe pie majam vot ka tagad nozeloju butu mosk kadu norm dabujis

bet sogad buus es juutu :)
30.marts 2009, 22:09 | links
 
andza.tāpēc jau mieru neliek.:) eksemplārs kuru savu laik redzēju bija aptuveni 60 cm garšs.brālēns ar čomu vienreiz bija peldinājuši maijvaboles ar burbuli un no stāvā krasta apmēram 9m vērojuši.bariņš pēc ilgāka laika parādijies,bet neņem,tikai piebaksta.viens uzparikti promejot sašūpojis-mazākais paķēris-2kg :)
30.marts 2009, 22:09 | links
 
pirms 3gadiem pa 2h vakara es vienmer tiku pie saviem 5mera sapaliem+dazreiz pat nacas mest atpakal mera sapalus, lai normu neparkaptu! Pasha pedeja reize ari vislabak veicas, kad 12sapalus dabuju no kuriem kadi 8, vai 9 bija mera! Pec tam uznaca sals un sapali aizshmauca leja! Taja reize dabuju tikai vezi :D pirms 2 gadiem nesanaca laika shamejos paskaldit vispar, viskkadi darbi bija jadara, bet shito rudeni parsvara tikai ar spini nemos un ari dabuju! Vienreiz tik liekas biju aizlaidis ar pludu un 1h laika 2mera dabuju, kas man vel albuma stav, tik tadi pasiki bija. Sezonu nosledzu uz gruntenes ar 800g alantu! Uz spina ari taja reize izdevas vienu zemera lidacenu piemanit un viens sapals vel paspruka..
30.marts 2009, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager