Sapali un to makšķerēšana!

Piedodiet vīri, ka patraucēju....taču man ar sanāca šodien noķert šo skaisto zivi. Tiesa....vienmēr sapalus esmu ķēris uz rotiem un nekas lielāks par 500-600 gr. man nav trāpījies...bet tagad...hops...tāds uz gramiem 800-900....un uz parasta bleķa. Daudz neko par lielajiem nezinu......vai tā mēdz bieži gadīties?
16.maijs 2011, 21:59 | links
 
Mums Stendē ir tā, ka nezinu nevienu, kas uz rotiņa būtu dabūjis sapalu, bet uz gumijas asari un it sevišķi uz palieliem bleķiem ņem labi.
16.maijs 2011, 22:01 | links
 
willow> pavisam normāli, īpaši labi rotus ņem rudenī kad zivteles tiem ieņem nozīmīgu lomu racionā. Lielākais bik zem 2kg man savulaik paņēma Gaujā oktobra vidū, pie tam diezgan palielu rotu: 3. mepa longu. Un puncis bija pins ar grunduļiem un mailītēm.
16.maijs 2011, 22:05 | links
 
es shogad domaaju uz siera Gaujaa pameegjinaat.Vieteejais man briinumu lietas sastaastija:)
16.maijs 2011, 22:06 | links
 
varbūt kāds ir mēģinājis mazus poperīšus ~3-4 cm garumā uz sapalu?
16.maijs 2011, 22:08 | links
 
Dzeerve> mēģinājis neesmu, bet domāju ka varētu, Savulaik kad vēl pludiņoju, man dažas reizes bij pamatīgi grābieni uz paša pluda(tāds zemūdenes tipa) kad to vilku sev klāt, tas ar tā lēkādams nāca pa ūdens virsu :)
16.maijs 2011, 22:11 | links
 
savulaik pludinaaju pa Rindu burbuli ar sienaazi,paaris reizes bija taa,ka piekjeras sapaleens,velc un redzi kaa no zaaleem izskrien lielais sapals un kampj to siikuli
16.maijs 2011, 22:13 | links
 
Es reiz mēģināju poperi, man visi sapali aizbēga :D Pirms tam tur kūleņoja ūdens virsējos slāņos. Pagaidīju, uzliku rotiņu, tad ar gariem zobiem ņēma. Varbūt vienkārši nebija oma uz nākšanu apskatei :)))
16.maijs 2011, 22:24 | links
 
...hmmm...Lielupē uz bleķi ir trāpijušāš smukas meženes...taču sapals gadījās pirmo reizi. Laikam jau tās visas sapalbūšanas ir ļoti atkarīgas no konkrētās ūdenstilpnes...,bet jā...interesanta padarīšana...pludināt ēsmu, klusītēm pielavīties,piemeklēt pareizo paiku, rīti un vakari.....mjāāā...nu malači, kas to pieprot...nav nemaz tik vienkāršs tas pasāciens....:))
16.maijs 2011, 22:26 | links
 
Aiviekstee ir lieli sapali savairojushies un lielie izceljas ar to ka paartiek tikai un vieniigi ar ziviim.Savu lielaako 1.7kg izvilku uz dziivo,uz karuusinju.Kjer pie mums ar nelieliem vobleriishiem zem tilta kur mutulis satiekas ar atstraumi.Gadaas ka pakjer arii lielie aalanti
16.maijs 2011, 22:28 | links
 
Nu Daugavā tas pats, lielie pārtiek no vīķēm.
16.maijs 2011, 22:38 | links
 
pagaidām kastē tik divi mazie poperīši ir - river2sea bubble pop 35 un river2sea buggi pop. otro vsp peitek knapi uztricināt lai jau skaņa būut laba
16.maijs 2011, 23:43 | links
 
Nezinu nekā par ozoliem. Vienmēr esmu atradis vabuļus tikai uz kļavām. Atliek tik papurināt.
Sapali ņem rotiņu tikai tādu pamazāku ar sarkanu vai brūnu spalvu kušķi pie āķa.
Bet neviens bleķis nesalīdzināsies skaistajam sapala iznācienam pēc maijvaboles. :P Kurš ir pludinājis vaboli vai ir draugos ar mušiņmakšķerēšanu mani sapratīs.
17.maijs 2011, 02:15 | links
 
Te mazliet par tā saucamajiem "baltajiem plēsējiem"
17.maijs 2011, 09:17 | links
 
gunzz->
tas vaboles var lasit jebkura dienas laika?un kaa vinjas piestiprina pie akja? to pasu sienazi (citi saka ka dzivam jabut)?? paldies..:)
17.maijs 2011, 12:58 | links
 
Sienāzim es uzlieku divžubura āķi uz muguras,degunu iebāžu caurulītē uz kuras ir sasietas tievas gumijas(no zeķēm izvilktas),un ar līku tievu īlēnu uzvelku sienāzim virsū lai piespiež āķi ar žuburiem uz muguras pusi. .Sakārtoju tā,lai kājas ir brīvas un tas var airēt.
Te Rebel vobleru imitācijas
sienāži,vaboļi.
17.maijs 2011, 13:07 | links
 
es gan duru aakji caur spaarniem
17.maijs 2011, 15:14 | links
 
Cik makšķernieku, tik viedokļu :) Es duru pie mutes iekšā un pa vēderu ārā, uzveru kā gumijas zivtiņu :))
17.maijs 2011, 15:55 | links
 
Sadisti :D :)))))
17.maijs 2011, 15:58 | links
 
Kāds uz tiem river2sea ir mēģinājis, Salmo te vēl Juglas veikalā izpārdeva pa 50 sant gabalā?
17.maijs 2011, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager