Sapali un to makšķerēšana!

Nedaudz par īsu uzrakstīju, piedošan :)

Tur pārdeva neta voblerus, ne poperus kā maijvaboles, apakšā ar nevis tādu kā mēlīti, bet "spārniem".
17.maijs 2011, 16:26 | links
 
es ar ir "šokā", ka ta var?:D
17.maijs 2011, 16:42 | links
 
nu lūk šodien arī biju uz sapaliem pirmoreiz šosezon, jāsaka, ka rezultāts bēdīgs, 2 reizes pārrāvu savu jauno auklu (Jaxon Satori premium, 0.18 mm 7 kg :D) un pirmajā reizē galā bija zivs, manuprāt bez 0.25 mm upē nav ko darīt, jo ir zacepi bieži.
17.maijs 2011, 20:19 | links
 
Pārraut jau var arī ne tikai Satori Premium 150m 0.25mm
Diameter: 0.25mm ; Strength: 13kg ; Length: 150m ; Color: clear ,tāpēc jau ir pavadiņas izdomātas!DD
17.maijs 2011, 20:57 | links
 
es uz akmeņiem pārrāvu, un labu gabalu no pludiņa, tā kā pavadiņa tur nelīdzētu, jo pludinot aukla vnk kaut kur aizķerās bieži zālēs vai akmeņos, turklāt ja būtu pavadiņa, maijvabole vai maize nepeldētu pa augšu bet grimtu
17.maijs 2011, 22:58 | links
 
Vajag maizes garoziņu likt,kamēr nepiemirkst peld pa virsu labi.Ar pavadu tur nav nekāda sakara grimšanai.Aizpeldina to iedomāto attālumu,piecērt viegli,lai norautu nost garozu ja nav ņēmiens,un velk atpakaļ tukšu.Jo lielie ālanti un sapali ātri pazudīs,ja vilksi ar visu garozu plunkšķēdamu.
17.maijs 2011, 23:40 | links
 
aakkis, burbuli taapat jau sanaak vilkt aaraa plunkshkjeedamu
18.maijs 2011, 08:41 | links
 
Es no burbuļiem vispār esmu sen atteicies.Vai peldošo sbirolino pludu,vai bambardas tipa pludu(neuzkrītošas krāsas),lai tik pats varētu labāk copi redzēt.No ēsmas pluds vismaz 2m,citreiz pat iepludina pie lēpēm un gaida,lai sīkie tur padzenā to garozu.
18.maijs 2011, 08:48 | links
 
beidzot maijvaboles parādījās, ap 100 šodien pielasīju, rīt jāšauj uz upi :)
23.maijs 2011, 22:24 | links
 
man taads jautaajums,taa kaa shogad ir chaabiigi ar maijvaboleem,tad vai sapals njem rozhvaboli?Itkaa smukaaks:)
6.jūnijs 2011, 19:10 | links
 
Ruu,kur tās rožvaboles var atrast.
6.jūnijs 2011, 19:27 | links
 
:)pa pljavu pastaigaa ir visaadas,gan zilas,gan zaljas un pat baltas var atrast:)pilnas pukjes ar shiem
6.jūnijs 2011, 19:31 | links
 
Būs jāpamēģina pameklēt tās rožvaboles.
6.jūnijs 2011, 19:37 | links
 
A kā ir jāsien tas burbuļ pluds? veikalnieks stāstija ka esot japielejot 1/3 ar uudeni, bet vairāk vins nezināja.
7.jūnijs 2011, 08:47 | links
 
Kam Tev to burbuli?Liec sbirolino peldošo pludu,viņi ir ar dažādu svaru.Aptuveni 2m. no ēsmas un iemetini ar daudz precīzāki,klusāki,nerunājot pa tālumu.
7.jūnijs 2011, 09:29 | links
 
es personīgi ļoti vienkārši sienu burbuli, gumijas stoperis vispirms, tad nāk pats burbulis, viņam ir 2 caurumiņi, caur ko izvērt auklu, tad atkal gumijas stoperis un galā āķis, ja nav gumiju, vari izmantot svina gabaliņus, tachu svins bojā auklu
7.jūnijs 2011, 09:44 | links
 
Viri, kurš var pateikt, kura Ventas posma aiz Kuldīgā var pamušiņot sapalus???
7.jūnijs 2011, 23:41 | links
 
nu maijvaboles ir cauri šogad tā izskatās, man vēl 9 beigtas un viena dzīva ir, jāmēģina kaut kā pusūdenī viņas laist rītdien būs, jo pludinot nemāku vairs noķert, ar kādām metodēm jūs ķerat?
9.jūnijs 2011, 22:20 | links
 
RUU.....Sapals tak ir nepiebarojams rīma, tas ņem uz visu ko ,pat uz sālīta speķa ,vai siļķes gabaliņa.....un tas ir nopietni!!!!
Vienīgais ir tas ...vai tai dienā viņa ēdien kartē būs tās rožu vaboles!!!
Mana pieredze rāda, un ne jau tā mazākā, ka sapalam ir sava ēdien karte....šodien ņem kā traks uz maijvaboli, rītu virsū neskatās, tad viņam sienāzi vajag!!!
Nu maijvabole un sienāzis, tā ir klasika sapalu copē!!!!
9.jūnijs 2011, 22:35 | links
 
da nu tās vaboles, šodien visu dienu pat virsū nepaskatījās brīvi iemestām maijvabolēm, kas peldēja vienas pašas, a maizi gan ņēma :P
10.jūnijs 2011, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager