Sapali un to makšķerēšana!

nee esmu vēl foliju meistarojis pie āķa klāt!
28.marts 2008, 11:29 | links
 
jaaa!!!!nu paralons nav meeģinaats! bet ja tu saki.....var jau pameeģinaat!!!!!!!!!!!!
28.marts 2008, 11:31 | links
 
Labas ēsmas ar ko ir makskerēti sapali - ūdenstārpi , koka grauzēju tārpi , maijvaboļu kapuri , gliemeži ( bezmāju ) , mēslutārpi , mušu kāpuri , sienāži , spāres , simtkāji , pat mēslu mušām .....
28.marts 2008, 11:31 | links
 
ar koka grauzejiem tu domaji tadus lidz 2cm garus baltus tarpinus ar oranzu galwu un niknam spilem
28.marts 2008, 11:34 | links
 
jaaa!vienvaard sakot,riima viseedaajs.....saakot kaa veģetaarietis un beidzot kaa pleeseejs!!!!
28.marts 2008, 11:35 | links
 
zinu ka uz upe iemestiem smeku galiem ar wini nem plosa tos kamer norij
28.marts 2008, 11:36 | links
 
bet tie jau ir sikie
28.marts 2008, 11:36 | links
 
kad isti sakas sapalu laix es nezinu to tapec ka parasti pawasari copeju tikai wimbas nesmu pat uz liniem pawasari bijis pasakiet kad sakas tas laix
28.marts 2008, 11:38 | links
 
Maijā sāk jau ņemt ....Labākais laiks vasara un rudens sākums , kaut gan pa ziemu jau ar viņi labi ņem !
28.marts 2008, 11:44 | links
 
mja maijā toč sāk iet sapals!
28.marts 2008, 11:45 | links
 
ta jau bus jamegina maija esmu tikai pa wasaru un septembri copejis
28.marts 2008, 11:45 | links
 
sapals ņem visu gadu.....pat ziemaa zem ledus!!!tikai taa cope ir mazliet atšķiriiga no vasaras!! labaakais laiks ir maijs,juunijs,juulijs,augusts un septembris veelaak jau sapals jaasaak mekleet dziļaak atvaros!
28.marts 2008, 11:52 | links
 
mana iemiilotaakaa eesma ir maize
sienaazus (zalos) tagad dabuut ir retums, atceros pirms 7gadiem vareeji taadus salasiit duures lielumaa, bet tagad labi ja 2 taadus pa vasaru pamani...
sapali labaak nem pirms naarsta maijaa un rudenii ka taisaas paariet uz dzilaakaam vietaam
28.marts 2008, 11:58 | links
 
nu kaut kaa negribas piekrist par sienaažu truukumu!!!!lauku pļaviņaas,vai nelielaas meža pļaviņaas to ir kaa ļurkst!!!pat regulaari tos lasu pie upes un pusstunda pļavaa...kaarbiņ pilna!!!
28.marts 2008, 12:12 | links
 
lielie zaļie ir jaameklee pie un uz kokiem vai kruumiem....viņi parasti skaļi uzvedaas un ir viegli atrodami!vis labaak tos mediit agri no riita kad rassa veel nav pazudusi,tad viņi ir taadi paleeni un nelec diez ko taalu!
28.marts 2008, 12:25 | links
 
zinu kad sienaazus mekleet :) nejau pirmoreiz ar piipi uz jumta :D
to bruuno jau pietiek, bet zalie toc ir mazaak, agraak zalos vareeja dienaa pielasiit cik gribeeja, a tagad vairs taa nav...
pie visa vainiiga ir migloshana, man bites jau nobeidzaas 2x, ja ar vecteevu panemsim veel kaadu saimi, ta ar tiem miglotaajiem buus izrunaashanaas....
viens cilveeks tikai normaali atbrauca un paprasiija atlauju, veelpietam vinam lauks bija 2km no bishustropa, a kaimins neprasa atlauju un laimiigs miglo 300m no stropa....
28.marts 2008, 12:55 | links
 
nu jā!taa miglošana jau PADOMJU laikaa sadirs visas mazaas upiites un izniideeja visu ko vareeja.....bet ja veel muusdienaas to dara....nu nezinu....jaado pa GURĶI!!!!
28.marts 2008, 14:00 | links
 
tu laikam paarprati, nevis upee laiz iekshaa indi, bet miglo laukus!
es zinu ka tirzaa ir laista inde iekshaa un veel vienaa ezeraa kas atrodas pie Gulbenes (tur bija militaaraa baaze, miinu glabaatuve, shaktas)
28.marts 2008, 15:51 | links
 
var jau uz taa lauka miglot...bet ja tas notiek upiites tuvumaa tad taa inde aatraak vai veelaak nonaak arii upiitee,ar lietus uudeņiem,bet tas ka kukaiņi iet bojaa tas ir viennoziimiigi!!!
28.marts 2008, 16:20 | links
 
kkas jau nonaak, bet mineraalmeesli dara lielaako launumu upiiteem...
28.marts 2008, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager