Sapali un to makšķerēšana!

belijs23.to pašu vabolīti varēji pamēģināt uz sistēmiņas-slīdošs sviniņš,pavadiņa.ik pa brīdim pavelc pa metru.
10.jūnijs 2011, 19:59 | links
 
Pa virsu peldošu vaboli man nekad neviens sapals nav ņēmis. Vispār tādi virs 35cm no virsas praktiski neņem, arī ar maizes garoziņu ir savas viltības... :)
10.jūnijs 2011, 21:31 | links
 
un kā vēl lēkā arī lieli sapali pēc maijvabolēm, vakar neņēma visticamāk tāpēc, ka visas man tās vaboles bija beigtas, beidzies maijvaboļu laiks šogad, vairs nevar atrast, ja nu vienīgi beigtas uz ceļiem.
11.jūnijs 2011, 09:37 | links
 
No virsas normāls sapals man ir ņēmis tikai sienāzi, bet arī tā "ar gariem zobiem", nezinu kā citur, bet vismaz manā upītē vajag pāris viltības, lai noķertu sapalu virs 35cm.
11.jūnijs 2011, 11:42 | links
 
kā ir ar spārēm? vakar baigi lēkāja pēc tām, jo tās lielos daudzumos lidinās tieši virs upes
11.jūnijs 2011, 12:52 | links
 
Spāre ļoti labi der.....īpaši tagad, spāru laikā!!!!
Lai sapali varētu veiksmīgi ķert, vajag pavērot ūdeni, un kukaiņus kuri tusējas virs ūdens, tad tos arī vajag mēģināt dabūt uz āķā!!
Esmu dabūjis spalus uz ievu ogām, kad tās jau gatavas un krīt iekšā upītē!!!!
Sapala ēdien karte ir ļoti plaša, tikai jāatkož ko viņš dotajā brīdī grib!!!! NE ASAKAS!!!
11.jūnijs 2011, 13:08 | links
 
Visjautraak ir ar sienaazi un uz ''lecinaashanu''
2 nakshkjernieki .katrs savaa upes pusee.....auklas savienotas ..viduu apm 70.cm pavadinja..Uz pavadinjas lielais zaljais sienaazis.........
Lomi garanteetie.
Mazajiem nedod njemt(parauj augsha)
Labi arii mezhenes njem......
Jautri atpuusties!
11.jūnijs 2011, 13:49 | links
 
Tādiem svētdienniekeim varbūt jautri, bet normāla cope tur nesanāk.
11.jūnijs 2011, 14:14 | links
 
Žēl ka šo "lecināšanu",divu rīku savienošanu legalizēja!Paņēmiens upes atvarus iztīra viens-divi!
11.jūnijs 2011, 14:42 | links
 
Nu šis paņēmiens nesniedz ne kādu baudu......nav tas azarts ,jo zini ka cope būs 100% !!!
Kaifs jau ir tad kad proti to sapalu piekrāpt ,kad esat līdzvērtīgi!!
11.jūnijs 2011, 15:29 | links
 
A ar kādu Jūs maizi makšķerējat? Baltmaizi, rupjmaizi,melno?
12.jūnijs 2011, 22:59 | links
 
Ar gaišo rupjmaizi :DD
12.jūnijs 2011, 23:36 | links
 
Kad vēl ķēru sapalus ar dabiskajām ēsmām vislabākie rezultāti bija uz smaržīgu saldskābo ar ķimenēm(ir tādi 800g apaļi kukuļi), bet samīcītu pusīkšķa lieluma bumbulī. Vieglā gruntene ar slīdošo piles veida svinu 15-20g, dziļās atstraumēs netālu no krasta. Vēl labāk vardītes, tik man tās mazās kukstes vienmēr bik žēl. Un naktī, siltās vasaras naktīs :) Par signalizatoru kalpo spīgulītis uz spices. Cik reizes tā bijis ka pa nakti tie sarkanspuraiņi dauzās kā negudri, bet rīts kluss un mierīgs bez neviena copa. Tas par Gaujas lejteces sapaliem.
12.jūnijs 2011, 23:57 | links
 
Kas šai veiksmei ir panākuma nagla? -tā kaķene!Kā iebarosi bez tās ?
13.jūnijs 2011, 19:22 | links
 
kur tad šogad maijvaboles pazudušas?? Laikam jau jau vēl nav bijušas tā pa īstam tad laikam nebūs ar... Kāds varbūt viņas pārdod??
13.jūnijs 2011, 19:53 | links
 
Bagira, bija maijvaboles, tagad vairs nav, nožēloju, ka nesalasīju rezerves!
13.jūnijs 2011, 21:45 | links
 
aakkis> vislabākās tās dzeloņstieples gar pašu ūdeni :) Bet sapals varens, tik tāds pablāvām spurām, gandrīz kā meženei. Starp citu Abavā lielāko(bišk virs 50cm) ar esmu izvilcis tādā padziļā un mierīgā posmā virs Rendas, augustā, kur tuvākie zāļainie brasli labi ja 200m attālumā.
13.jūnijs 2011, 22:13 | links
 
a tas nebija ālants???
13.jūnijs 2011, 22:36 | links
 
Sapalam tā pat kā ālantam baigi patīk sakrituši koki upē.Tur viņi jūtās drošībā.Ir pie Māras kambariem arī tādas dziļas bedres ar kokiem iekšā,tur ir vilkti labi eksemplāri.Mana mērķa zivs jau ir ālants,bet tagad to ir maz.Dēļ sapaliem es vairs nebraucu pa tiem stāvajiem krastiem ložņāt.Nav jau tā kā aizbrauc, un nu tik vilksi.Pie lielām zivīm ir jāpiestrādā,pirmās reizes paiet tikai vietu izpētei.Un kur vēl šīm abām zivīm trāpīt uz ēsmu,kā arī kādā dziļumā barojas. Es kad ieslēdzos uz konkrētu zivi(tagad līnis),tad arī daudz laika veltu taij.Varu sēdēt pie dīķa un vilkt-nu nav man nekāda azarta.Vai slikta copes diena,vai laba,tāpat vilkšu.Cita lieta upē no maza zivju bara,teiksim izvilkt 2-3 labus eksemplārus!Pa centimetriem tiešām nezinu,neatceros,bet svars tuvu pie trīs kg.,gan sapalam,gan ālantam mani rekordi.
13.jūnijs 2011, 22:52 | links
 
Nebija tas ālants!
13.jūnijs 2011, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager