Sapali un to makšķerēšana!

Kads Gauja pie Carnikas ir copejis sapalus, vai kaut kur ap to rajonu? Kura upe vel pie Rigas varetu pacopet sitas zivtinas? Un ka uzskata tie specuki (Jurchix, Andzha), uz ko tagad labak vinus meginat pievilinat????
3.aprīlis 2008, 16:34 | links
 
o spechuks :) nav taa :)
nu es kertu uz maizes, baltaa taarpa, viss labaak buutu uz uudenstaarpa!
3.aprīlis 2008, 16:45 | links
 
piekriitu!!!!bet upee var dabuut veel taadu štelli kaa viendienes kaapuri,vai spaares kaapuri.....tie tagad buus ejošaakie jo taa tagad ir sapala pamat bariiba!
3.aprīlis 2008, 17:10 | links
 
Nu un ka paliek ar to Gauju, esi keris????
3.aprīlis 2008, 17:10 | links
 
es nee!
3.aprīlis 2008, 17:11 | links
 
gaujaa neesmu...bet sapals jau arii aafrikaa ir sapals!!!!ja ir tad arii tehnika to 'ker'sanaa nemainaas!!!
3.aprīlis 2008, 17:38 | links
 
pagājušo gadu biju Gaujā,netālu no igauņiem-galīgs tukšums,vietējie teica,ka elektriķi neguļot,vienīgi,kur varēja ko sacopēt-pie tiltiem,kur visu laiku apgrozās cilvēki..komentāri lieki...nu nezinu,kā ar tiem krakaboriem...bet ka uz ņurņikiem labi ņem-tas ir fakts,esmu pat kilogramīgus asarus trāpījis...
3.aprīlis 2008, 18:47 | links
 
'nur'niks ir AIZLIEGTS ar likumu!!!!!!
3.aprīlis 2008, 18:59 | links
 
TAGAD...BET 15 GADUS ATPAKAĻ NEKAS NEBIJA AIZLIEGTS!!!!
3.aprīlis 2008, 19:16 | links
 
nu!!! tad jau nee!!
3.aprīlis 2008, 19:33 | links
 
Andzha, pieraksti man uz meilu, kas un ka tur isti ar to upes piesarnosanu. varbut varu palidzet. Mans e-meils:
edgars.audzers@ba.lv

Jadara tacu kaut kas ir tas lietas laba, nedrikst ta laut upes piemeslot...Tapec jau pastav tada Vides Aizsardzibas ministrija! Raksti man. Parejie ari, ja kaut kadas problemas, ja redzat kaut ko galigi kreizi, rakstiet man. vajadzetu laikam foruma jaunu temu atklat, domaju butu tur ko rakstit...Ne man vienam...
4.aprīlis 2008, 13:42 | links
 
Uz sapaliem vasarā tikai uz sarkanajām jāņogām.Iebrien straumē met uz augšu,viņi saķer,skābs,acis ciet un tu lejpusē lasi.
4.aprīlis 2008, 14:03 | links
 
VE'CI!!!!manam 'soks!!!!!!!!!vakar ieraudziiju GRAAVII!!!!...sapalu,graavis 3m platsun 1m maks dziljsh....un galvenais ka vasaraa tas ir sauss!!!!!!no kurienes un kaa tur ticis!? unpaliels kaadus gr600-700!
8.aprīlis 2008, 09:13 | links
 
TO EDGARELLA
nu tur jau kipa vis notiekot ar "likumu", jaanoskaidro vis tuvaak ta informeeshu!
8.aprīlis 2008, 11:42 | links
 
Es visu laiku copēju Gaujā lejpus Ādažiem....Mainīgas sekmes,bet daži novērojumi ir....Labāk ķeras agri rītos,reizēm vēlu vakaros...ēsma mainīga-ir reizes,kad uz rupjmaizes garoziņas,bet parasti ķeru uz naktstārpa vai rudeņos uz mazajām vardītēm....Delikatese tiem ir ņurņiks,tikai nedrīkst...nezinu gan kāpēc,tas noteikumu punkts man nav saprotams....Kad ir copes laiks,tad parasti ap pieciem no rīta upe kā uz mājienu sāk " vārīties" ...tur sapali barojas...tad tie ņem visu kaut ko,lai gan pamatā tie ir nelieli,līdz 400 gramiem....
23.maijs 2008, 15:16 | links
 
ar MM ar kadu musu ker sapalus??kadaa krasaa?un kur labak sapalus kert ar MM??KADAA UPE?
24.maijs 2008, 15:51 | links
 
7x1, tu aizmirsi pateikt "lūdzu".
:D
24.maijs 2008, 16:19 | links
 
Pagājušo nedēļ veči Daugavā pie Pļaviņu hesa un lejtecē savilkuši divatā ap 30 sapaliem, tā vismaz stāsta, pašam vakar aizgāja mežene, 0,2 aukliņu pārrāva pāris sekundēs, žēl. Tātad ķeram uz maijvabolēm, auklas galā mazs trīsžuburis un vienu žuburi izlaiž cauri žuka kaklam un pa vēderu āra un pludina pa straumi.
26.maijs 2008, 13:36 | links
 
nu jaa.....sapalam ne kas labaaks par maijvaboli,sienāzi un spaari nevar buut....veel ir labi uz lieliem dunduriem!!!!
26.maijs 2008, 14:27 | links
 
baltmaizes garoza pa wakariem un rupjmaizes bumba pa dienu tac ar laba ne?
26.maijs 2008, 14:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager