Sapali un to makšķerēšana!

Vasarā jau vairāk pa virsējiem slāņiem ķer, trāpas jau uz grunteni, bet bet tā, ka speciāli uz sapalu sēdēt, var jau būt var, ja zin vietu, kur viņš sēž. Bet ēsma jau tā pati vien būs, ko tagad varam likt uz āķa, baigā izvēle jau nav. Jāgaida vaboles, sienāžus, citas radībiņas, tad jau būs cita runa.

Abavnieks, 15.marts 2015, 19:36


Sapalu laiks ar feederi iet pilnā sparā, līdz vēlam rudenim, kamēr ienāks upē (Gaujā) pumpainie (tie ievieš upē korekcijas).
Vasaras karstumā, ir tikai jāatrod vieta kur tie uzturas, un feederim kāts līks...
25.maijs 2015, 10:38 | links
 
Šodien dabūju vienu standartiņu uz baltmaizes garozas pludinot, šodien upē zivis daudz aktīvākas salīdzinot ar vakardienu, laikapstākļi beidzot lutināja, arī maijvabolēm bija lēcieni pakaļ, tā kā viss notiekas :)
24.maijs 2015, 21:45 | links
 
+ šur tur līmenis vēl par augstu.

35mm, 16.maijs 2015, 21:58

Kur tad tā? Salīdzinot ar maija līmeņiem citos gados šogad ir krietni zems, gribas pat vairāk ūdeni, kā Juglās piemēram. Gaujā ar pavisam zems līmenis. Var jau nepiekrist, bet domāju pie lielāka ūdens ņemtu daudz drošāk, es te protams par spiningošanu runāju.

Sulla, 22.maijs 2015, 14:20


Mazajās upēs jā. Bet toreiz runāju par Gauju. Nedēļu atpakaļ Gaujā vēl bija salīdzinoši augsts līmenis. Arī tagad tas nav īpaši zems, tiesa, par 10cm zemāks par pagajušā gada līmeni.
22.maijs 2015, 20:31 | links
 
+ šur tur līmenis vēl par augstu.

35mm, 16.maijs 2015, 21:58


Kur tad tā? Salīdzinot ar maija līmeņiem citos gados šogad ir krietni zems, gribas pat vairāk ūdeni, kā Juglās piemēram. Gaujā ar pavisam zems līmenis. Var jau nepiekrist, bet domāju pie lielāka ūdens ņemtu daudz drošāk, es te protams par spiningošanu runāju.
22.maijs 2015, 14:20 | links
 
Maijvaboļu laiks ir klāt
22.maijs 2015, 14:11 | links
 
Kā veicas sapalu spiningotājiem?
Man personīgi pagaidām diezgan švaki, viens 1,2 kg Gaujas pietekā uz 35to basaru un tad tik tādi mazuļi. Vispār salīdzinājumā ar pagājušo gadu ņem slikti. Uz krenkiem pagaidām vispār nevienu nevaru pierunāt, tikai uz mazajām mailēm. Visas copes pagaidām izteikti atstraumēs vai vietās ar vāju straumi, vismaz Gaujā.

akacis, 16.maijs 2015, 19:46


Tā arī veicas. Ņem slikti, jo ir salīdzinoši auksts laiks + šur tur līmenis vēl par augstu.
16.maijs 2015, 21:58 | links
 
Kā veicas sapalu spiningotājiem?
Man personīgi pagaidām diezgan švaki, viens 1,2 kg Gaujas pietekā uz 35to basaru un tad tik tādi mazuļi. Vispār salīdzinājumā ar pagājušo gadu ņem slikti. Uz krenkiem pagaidām vispār nevienu nevaru pierunāt, tikai uz mazajām mailēm. Visas copes pagaidām izteikti atstraumēs vai vietās ar vāju straumi, vismaz Gaujā.
16.maijs 2015, 19:46 | links
 
es pagaidīšu maijvaboles un pamazām gatavoju jau visu.
12.maijs 2015, 20:08 | links
 
Šodien biju upē, vienu divsimtgramīgu noķēru uz naktstārpa, protams atlaidu, bija vēl viena cope, bet nekā. Kopumā baigais klusums, pagājušajās brīvdienās arī nekā, varbūt šie nārsto vēl?

belijs23, 10.maijs 2015, 16:50


Biju svetdien Lielupe, viss notiek!
Sliktak neka pagajušo gadu, jo daži vel narsto, bet kopuma sakumam pietiks. Lielas mammas laikam vel aizņemtas...
Kadus 10-15 izvilku 300gr - 1500 gr.
Tas uz mušiņu.
Pagajušo gad ap šo laiku jau ņema smukuli virs 2 kg, šogad nava :(
12.maijs 2015, 13:03 | links
 
Šodien biju upē, vienu divsimtgramīgu noķēru uz naktstārpa, protams atlaidu, bija vēl viena cope, bet nekā. Kopumā baigais klusums, pagājušajās brīvdienās arī nekā, varbūt šie nārsto vēl?
10.maijs 2015, 16:50 | links
 
Vasarā jau vairāk pa virsējiem slāņiem ķer, trāpas jau uz grunteni, bet bet tā, ka speciāli uz sapalu sēdēt, var jau būt var, ja zin vietu, kur viņš sēž. Bet ēsma jau tā pati vien būs, ko tagad varam likt uz āķa, baigā izvēle jau nav. Jāgaida vaboles, sienāžus, citas radībiņas, tad jau būs cita runa.
15.marts 2015, 19:36 | links
 
sveiki... kada dziluma ker sapalus?? shodien kolegis uz grunteni, kas domata vimbai dabuja divus videja izmera sapalus... ka tas vareja notikt??? un teiksim, ja es velos ielikt gru nteni sapalam, ka man pareizak to izdariiit??? jau ieprieksh paldies, par ieteikumiem...
15.marts 2015, 19:17 | links
 
Man šodien daži atkal trāpijās, bet nekas trofejas cienīgs , bet Abavnieku Saškam par prieku iekikšu bildi starp vimbām. :D
Šodien gan paņēma uz sarkano slieku ar motili.
8.marts 2015, 20:45 | links
 
Noteikti ir verts! Es sodien dabuju vienu smuku uz naktstarpu, bildes ritvakar ieliksu albuumaa
8.marts 2015, 19:44 | links
 
Sveki. Vai tik agrā pavasarī ir vērts iet uz salacu meiğināt dabūt sapalu?
1.marts 2015, 11:48 | links
 
Mani lielākie visi uz vobleri, un ne to mazāko, i pavadiņa bija, i aukla ne tā plānākā. Bet tās bija vairāk veiksmes, ne likumsakarības.
Ja tīri uz sapalu eju, tad tikai smalkie rīki, tiesa nekas elitārs un astronomiski dārgs. Es pat teiktu smieklīgs komplekts, kas sevī apvieni gan mj makskeri, vieglo sponingu, un pludinu arī pa retam ar viņu :D bet zivtiņa trāpās katru reizi.
Sapaliem jau galvenais zināt vietu, nebūt pilnīgam lempim, un tad loms neizpaliks.
Protams tas par pludināšanu, spinings ir pilnīgi cita tēma, bet kas par gandarijumu, kad izpīcko to lielo...
Eh, sakārdinājāt aizsākot šo tēmu... ātrāk vasaru

Abavnieks, 14.februāris 2015, 22:55

Tieši tā! Galvenais saprast to zivtiņu. Manā skatījumā nekā sarežģīta tur nav. Sapalu spiningošanai der praktiski jebkuri mazie minnow tipa vobleri, mazie krenki, feti. Arī no smalkas pavadas tie nebaidās. (lieku 6lb titānu paša būvēto)
15.februāris 2015, 06:55 | links
 
Mani lielākie visi uz vobleri, un ne to mazāko, i pavadiņa bija, i aukla ne tā plānākā. Bet tās bija vairāk veiksmes, ne likumsakarības.
Ja tīri uz sapalu eju, tad tikai smalkie rīki, tiesa nekas elitārs un astronomiski dārgs. Es pat teiktu smieklīgs komplekts, kas sevī apvieni gan mj makskeri, vieglo sponingu, un pludinu arī pa retam ar viņu :D bet zivtiņa trāpās katru reizi.
Sapaliem jau galvenais zināt vietu, nebūt pilnīgam lempim, un tad loms neizpaliks.
Protams tas par pludināšanu, spinings ir pilnīgi cita tēma, bet kas par gandarijumu, kad izpīcko to lielo...
Eh, sakārdinājāt aizsākot šo tēmu... ātrāk vasaru
14.februāris 2015, 22:55 | links
 
tad kad copiks iegādāsies tādu inventāru, ka varēs iemest tiny fru pusotra grama voblerīti. Tad ar noķers sapalu!

14.februāris 2015, 20:51 | citēt | nosūdzēt | links

:))) Nav tik traki, tik pat labi ar MJ šos var slānīt, agrāk aizrāvos ar "smitiem" utml. ,līdz savācu kastītē ap 30gab strādājošos. Nu vairs ne, pareiza pieeja, drusku jāsaprot upīte... Un aidā!:)
14.februāris 2015, 21:21 | links
 
tad kad copiks iegādāsies tādu inventāru, ka varēs iemest tiny fru pusotra grama voblerīti. Tad ar noķers sapalu!
14.februāris 2015, 20:51 | links
 
Mana prakse uz sapaliem.Lielākais ir 2,2 rumpī. Uz pludināšanu. Burbulis un apm. 1,5 m.pavada ar otrā vai trešā nm. troijņiku sākot no mazākā izmēra. Ēsma/Lielais raibais sienāzis. Tas ap jūliju un apm. līdz augusta beigām.
14.februāris 2015, 18:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager